Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no segra dojde z BA na volby , a kedze zmenila zamestanie potrebuje si nakupit nejaky kostymy
Odpovedať
ahojte, blééé zase pondelok :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, spravne bleeeeeeeeee ]-(
Odpovedať
ahoj lucka, aj ty tak skoro začínaš?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne andzi, od 7mej...ale lezie mi ta robota na nervy :-S
Odpovedať
lucka: ale prečo? Ja som sa dnes do práce aj tešila. lezú mi na nervy síce niektorí ľudia, ale to prežijem. My začíname tiež o 7.00, ale ja chodím trošku neskôr.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - tak trochu vies v akej som pracovnej situacii a toto prinasa vela komplikacii a ja na to nemam zaludok..uz som mala podanu vypoved ale nastala zmena, kvoli ktorej som zostala..teraz je to zase tak ako to bolo predtym a ja proste nechcem..rozmyslame nad babatkom akurat nevieme kedy sa podari..ja uz toto nechcem riesit stale dookola,som tu uz vyse 2 rokov a z toho takmer 2 roky mam chut do zabalit
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte , andzi - ako dopadlo pozyvanie hosti ? menovky vyrobene ?
Odpovedať
lucinka: veľmi dobre ťa chápem, vzhľadom na tvoju pracovnú pozíciu, že sú na teba v práci veľké tlaky a zodpovednosť. Ja niečo podobné zažívam tiež, síce to nie je o tom, že by som bola priamo zodpovedá za niečo, čo podpíšem, ale mnohokrát musím urobiť vec, s ktorou nie som odborne stotožnená a to sa mi nepáči. my tiež rozmýšľame nad bábätkom a ja budem veľmi šťastná, ak sa mi podarí hneď po svadbe otehotnieť. ivka: menovky som nerobila, lebo som nestíhala. Včera boli u nás budúci svokrovci (akože ohľadom svadby), ale aj tak sa na ničom nedohodli.
Odpovedať
Profilova fotka
luci a andzi - tak to vam prajem , aby sa vam hned po svadbe podarilo otehotniet , my si chceme este pockat , uz uzivat si zivot vo dvojici
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja len na malicky skok. iba chcem pozdravit :-) tak caute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak cau ooocko
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
čauko,čauko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikto?? =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky lenti, ja som sem akurat dorazila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čau domčúrik,práve som sa išla odhlásiť z MS a naďabila som na teba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, este ze sa stihla vratit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo máš nové?? my sme boli včera pozývať krstných na svadbu,lebo nám budú svedkovia
Odpovedať
Profilova fotka
nove?? nemviem asi to, ze uz konecne budeme tlacit oznamka a tiez sa buduci tyzden chystame pozyvat hosti na svadbu a tak a kupila som si aj botky k popolnockam a ty co uz si nejake nasla?
Odpovedať
Profilova fotka
ja stále nič :-( dnes som bola v senci,tak som skočila aj do dvoch obchodov kuk šaty,ale skúšala som si len jedny,iné sa mi nepáčili :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nemboj lenti, najdes uplne najkrasjsie ;-) hej si bola v sc, skoda ze ja som teraz v robote v ba, sme sa mohli stretnut :-) a vy co s oznamkami? ake ste si vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
oznamká máme od ooočka,také s postavičkami,mala si ich niekedy v albume :-) nooo,keby si dnes bola v Senci,mohli sme ísť na kafčo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky :)
Odpovedať
Profilova fotka
no asi viem ktore, teda aspon myslim :-| no to sme mohli, ale neva, sak sa snad raz stretneme ;-) a mate tie oznamka uz vytlacene?? a inak v akej farbe budu? som ja ale zvedava coooo? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikuš,neviem si ešte zvyknúť na nové foto :-) ,vždy pozerám,kto sa to sem nový prihlásil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dominika,budú béžové :-) a už zopár máme vytlačených,tlačím to totiž doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika :-) no mne ich zase budu tlacit ooocko, sak ked to uz zacala nech to aj dokonci :-D :-D ale nie, mi na poslednu chvilu vypadol clovek, ktory nam to mal tlacit tak sme sa s ooockom dohodli ze nam ich vytlaci ona
Odpovedať
Profilova fotka
ooočko je dívka pro všechno :-D :-D myslela som to s oznamkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne lenti ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keby nás tá počula,tá by nám dala :-D :-D :-D ,teda mne :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?