Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
domi: tak to máš celkom dobre, my dochádzame do práce denne s manželom autom nám to trvá cca 40 minút ale to dochádzanie je v pohode, lebo sa aspoň porozprávame a cesta nám rýchlo ubehne. Až na tú cenu benzínu, čo mesačne necháme na benzínke...ach jo
Odpovedať
Profilova fotka
no nam by sa do ba ani neoplatilo ist aftom, sak to by bola take nekonecna spotreba ze az, ked sa to v tej zapche hybe jak v lete na saniach :-|
Odpovedať
hmm, vtedy je riadna spotreba, to je fakt, radšej sa netreba ani pozerať koľko... :-D
Odpovedať
ahoojte, ako sa mate??? :-) co to tu riesite??? :-D :-D dochadzanie??? noooo to uz ani netreba komentovat :-) :-) :-)
Odpovedať
ahoj persepo: hej hej, ale teba sa to asi netýka, že?
Odpovedať
aaaaale tyka,tyka....ja som z ivanky a robotu mam v mlynskej doline... ]-( ]-( ]-( taakze denno denne sa trepem z jednej strany na druhu ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj persepo, vitaaaaaaaaaaj :-D :-D som bola papat baby, som mala pizzku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - asi tak s tou spotrebou :-D :-D
Odpovedať
ach jooo, spotreba...ja sa nevrusujem...aspon nemusim ist busom, bo to by u mna horsie dopadlo ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti ty si neni autobusovy typ??? :-D
Odpovedať
aaale nie, ved ked som byvala v ba. tak som busom chodila... aaale teraz vobec netusim,ako chodia busy od nas z dediny.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda si neviem predstavit, ze co by si robila keby si bez auta ostala :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
pozicala by som si mamcine.... ;-) ako teraz ,ked som mala svoje v servise :-) :-) alebo by som prosila draheho, nech ma hodi... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty mas pripravene zalozne plany, no dobre teda, si ma dostala teraz x-) x-)
Odpovedať
noooo v tomto som nemoznaaaa...... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale coby nemozna, prespekulovana :-D :-D
Odpovedať
nooooo proste k nejaku aftu by som sa uz len dostala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mi je odteraz jasne :-D :-D :-D a co inak v praci? sa ti chce tak jak mne? :-N
Odpovedať
jaaaaaj, mne sa nist nechce.... ja zaspavam ... toto pocasie ma zabija.... ]-( este hodku vydrzat a padaaaam.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj sa mas, my ece skoro dve hodky, umieraaaaaaam tu :-S
Odpovedať
aaaaale to vydrzite... :-) :-) tvoju spolubojovnicka zasek poctivo maka??? a s dovcou ste sa nejako pohli??
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej maka maka :-) no pohli sme sa tak, ze uz mam termin od 13.7. do 22.7. mam dofcu a na ten termin musime daco zohnat, by sme isli aj cez ten vikend t.j. 10-11.7
Odpovedať
Profilova fotka
som to zase jak hotentot napisala ]-(
Odpovedať
ja som vsetko pochopila :-D :-D aj ja som napisala, ze tvoju spolubojovnicka.... igen :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
igen igen :-D :-D :-D ale to vsetko bude tym hnusnym pocasim ]-(
Odpovedať
mne stoji mozog :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cooooooooooo???? x-) x-) x-) x-) toto co je za hlasku ja zdechnem :-o
Odpovedať
Profilova fotka
som si kaficko uvarila, snad ma trosku prebere :-| ale je to skor kakavko ako kava
Odpovedať
noooo ja pijem zeleny caj.... :-) jeeminke, to nie a nie prestat prsat a to nemam so sebou ani dazdnik ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mne moc nechuti :-N ty co sa stazujes, sak len nastupis do afticka a vezes sa??? ]-( :-p :-p :-p ... zato ja sa musim trepat este na zastavku a pak este zo zastavky dom cca 2 minuty 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?