Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti - no ja o nich pocujem prvykrat dnes :-D luci - dakujeeeeeeem x-) x-) x-) sak ako inak, treba vyuzit prilezitost ;-)
Odpovedať
nooo domi, tak ja len, ze keby ste isli slovenskou cestovkou, tak mozete letiet s nimi.... :-D ja som mala po minulom roku uz plne zuby chorvatska, ale ako som sedela na palube lietadla do londona, som sa dusovala, ze uz len tam budem chodit :-D :-D :-D nooo ale mna to prejde :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a idete do Taby? tam by som chcela ja...ospevuju to tam akurat uvidim ake budu ceny....tiez sa robia vylety do jordanska a pri mrtve more 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme za tip, sak uvidime ze co a ako ;-) a peti ako ste chodili do chorvatska?
Odpovedať
Profilova fotka
kocky,ja padam....keby nahodou isla okolo nejaka dovolenka tak ju poslite za mnou ;-) majte sa krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci jafneeeeeeee, ale najprv ju poslem k sebe a pak k tebe :-D :-D :-D :-p :-p a prijemny zvysok dna ;-)
Odpovedať
ano, letime do taby buduci tyzden vo stvrtok..... som zvedava, ze co tam bude :-D :-D aaale tesim sa na nic nerobenie a drahy ma roboty tiez po krk,takze potrebujeme oddych ako sol.... nooo a petru mam slubenu, na iny fakultativny vylet ho asi v tom teple nedostanem :-D :-D :-D aaale uvidime... do chortvatska sme chodili svojimi autami, ubytko sme zabestelovavali cez adriatic.hr...
Odpovedať
ahooj luci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
petiiiii vy idete uz buduci tyzden??? teda sa mate len po dovolenkach chodite :-p :-p :-p :-o
Odpovedať
nooooo ten london bola drina a nie dovolenka :-D :-D :-D :-D hmmmm, ale ked to tak vyslo...aaale potom sa uz asi nikam nedostanem,tak len tu budem trcat... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale bola to kvazy dovolenka, lebo ste vypadli z domu ;-) a na ako dlho idete do toho egypta? si to uz mozno spominala, ale zase som to nejako nezachytila :-N
Odpovedať
na dvanast dni.... :-) snad sa budeme len valat a kupat a jest :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nemboj urcite budete sak v egypte sa ani nic ine neda x-) x-) x-)
Odpovedať
nooooo to hej...budem lezat pod slnecnikom a nikam sa nehnem....idem kupit daku krem s faktorom 50, nech nas tam nespali hned :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeej ani nehovor, aj aj uz chcem dovolenkovaaaaaaaaat :-(
Odpovedať
aaaaale ved sup,sup vyberaj - last minutov je kooopec - staci si len vybrat.... :-D a mas nejaku predstavu, kam by si chcela ist??
Odpovedať
Profilova fotka
peti ved ja viem, ale vsetko je vacsinou povedzme uz od zajtra alebo od vikendu ale ja necem este teraz lebo nie je to take jednoduche co sa tyka dovolenky mojho manzela :-| a je mi fakt jedno kam, len nech je to za rozumny peniz ;-)
Odpovedať
hmmm, tieto moslimske krajiny su za lacnase..... len neviem odporucit egypt,bo tam idem po prvy krat... aaale v turecku sa mi pacilo velmi.... aaaale tiez tam bolo mrtne teplo :-) :-) noooo ono zozenies aj dovolenku o dva tyzdne, len si vyber cestovku a sup do nej..oni ti poradia.... :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved jo, uz to nejako rozbehnem, len musime dohodnut presny termin s muzickom a ide sa ;-) viem do turecka je lepsie ist v septembri oktobri - vtedy je tam celkom v poho
Odpovedať
hmmm, alebo chcete nieco exotickejsie???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to zase eeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak mi daco vymyslime,len by som bola rada keby to bolo co najskor
Odpovedať
:-D :-D tam sa na moj vkus uz dlho leti.... ja neviem,ako prezijem vobec let do egypta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aleeeee das si frtana a pojde to x-) x-) x-)
Odpovedať
uz mam dake lieky na ukludnenie.... :-D :-D :-D musim ich skusit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom to urcite zvladnes, ked nezaberu lieky urob tak ako som ti poradila :-D :-D
Odpovedať
aby som sa nepredavkovala....mozno sa neznasaju tie lieky s alkoholom... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to idi rychlo zistit, nech mas istotu ;-)
Odpovedať
joooooj, to musim doma, bo netusim,ako sa volaju :-D :-D :-D :-D a kde mas svoju spolutrpitelku v praci????
Odpovedať
Profilova fotka
dobre, tak pak si prosim info :-) spolutrpitelka sa tvari ze robi a hlada dovolenku aj ona :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?