Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
noo sak ale na to ste tam isli, aby ste chodili a vsetko videli ci ne? :-| ja tam asi pojdem v zime? vtedy nemaju ziadne vyrocie alebo tak??? :-D
Odpovedať
hmmmm, netusim,ci maju nejake oslavy naplanovane v zime...skus mrknut na nete... :-) tieto narodky kralovny sa oslavuju vzdy druhu junovu sobotu bez ohladu na to, kedy vobec panovnik tie narodky ma... :-) jaasne, ze sme isli do londona s tym, aby sme videli a chodili... :-D :-D aaaale bolo to strasne narocne a unavne, cely clovek ma vecer bolel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no skusim sa kuk teda ;-) to chcem aj ja oslavovat aj ked nemam ziadny sviatok 8-) no sak ale treba naplno vyuzit vsetok cas, ktory ste tam stravili :-) a co ste vsetko navstivili?
Odpovedať
noooooo ale ty nie si kralovna :-D :-D :-D :-D :-D moje narodky tiez sa neoslavuju nejako mimo... ]-( ]-( ]-( hmmm, videli sme toho vela... skor by som mala menovat,co sme nevideli...napr. sa mi nepodarilo uz dostat do madame tassauds muzea.... :-( :-( taakze sa tam budem musiet vratit :-p
Odpovedať
tussauds :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak diky ]-( :-p tedaaaaaaaaa to prve treba vidiet v londone :-x :-x ... sak ale presne ako hovoris aspon mate dovod preco sa tam vratit x-)
Odpovedať
hmmmm, aaale to je fakt tazko povedat,co sme videli..... :-D :-D vsetky zaujimavosti a na vsetky nebolo vela casu... napr. je tam vela muzei, ktore su zadarmo a su zaujimave, ze tam vies stravit aj den...len my sme pre nedostatok casu upalovali dalej ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj persepo - dakujeme :) nechcem ani ja nic zakriknut, hlavne nech sme v poriadku jeeej,londyn..tam som este nebola ale chceeeeem ist
Odpovedať
:-D :-D :-D jasneee, treba byt opatrnny...preto pst o tom... ja mam okolo seba dooost velky baby boom, tak len dufam, ze to nie je nakazlive.... :-D :-D a luci - bola si kraaasna nevesticka - obdivovala som vcera vecer fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem peti ;-) ved sa na mne kadernicka a vizazista namakali :-D nakazlive by to byt nemalo ale mozes to dostat od polovicky ;-) :-D potrebna je kompatibilita :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D nie,nie,nie neprosim..... :-D :-D :-D :-D aaaaale nenamakali, nekecaj.... :-D :-D :-D planujete nejaku svadobnu cestu??
Odpovedať
Profilova fotka
noooo,skoro 3 hodiny som bola skraslovana takze namakali ;-) na dovolenku chceme, hlavne ja ale asi nejaky last minute v auguste ked ma manzel dovolenku takze to je este dalekoooooo ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
coooooo???? to tak dlho trvaaaa???? ufffff, to ma clovek ako obsediet????? nooo tooo je na porazenie... ]-( ]-( ]-( aaaaale pre krasu sa trpi :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, som musela pojicat svoj pc nasej tete ucovnicke :-) co rozoberate? dovolenky, baby booom a london, tak to som vela nevynechala :-D
Odpovedať
nevynechala :-D :-D :-D :-D nebooooooj :-D :-D :-D Domi, vy co so svadobnou cestou, haaaa???? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti noooo chceli by sme, cakame na skvely last minute a ficime 8-)
Odpovedať
jaaaaj,teraz su suprove ceny :-D :-D :-D skoda, ze to mame uz zacvakane....len ja by som mala iny problem a to taky,ze by som teraz len tak zo dna na den draheho nikam nedostala, bo furt nieco ma :-D :-D :-D taakze u nas je dobre, ze je to zacvakane a nemoze cuvnut :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,dve hodky som bola u kadernicky..uz ma zrali mrle ako sa hovori lebo som meskala vizazistovi ale ked som videla finalny uces tak som jej vsetko odpustila :-D fotil mi ho profifotograf este doma ale fotky budu az neskor takze potom mozte hikat ;-) ;-) ;-) ;-) a potom skoro tristvrte hodiny u vizazistu...ale ten ma namaloval a stale sa stazoval,ze vsetky nevesty co maluje chcu len jemne,jemne...tak ked som sa videla a povedala,ze moze trosku viac tak bol nateseny :-D ale tiez som bola veeeeelmi spokojna,make up vydrzal az do rana
Odpovedať
Profilova fotka
domi - kam chcete ist?
Odpovedať
woooooow...taak paradicka,tesim na foto...a kto vas vlastne fotil???hmmm??
Odpovedať
Profilova fotka
peti - no ani my nemozeme ist hocikedy, ale snazim sa pozerat terminy o cca 2 tyzdne luci - nam je to jedno, hlavne nech dakam vypadneme
Odpovedať
hmmmm, aaale je fajn, ze si poviete, ze idete a pojdete.... keby sme to nemali zacvakane,tak sa uz nikam nevytrepeme.... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peto rafaj, je to nas rodinny znamy
Odpovedať
domi a chcete ist letecky??? my prosim pekne letime so SEAGLE AIR.... skoro mi oci vypadli vcera, ked som citala tie pokyny, ze co to vlastne je :-D :-D ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no najprv sme ani nikam nemali ist, lebo moj mangel necel tento rok nikam na dovolenku ale zmenil nazor a preto ja rychlo nieco zhanam kym si to zase nerozmysli :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a to su ake aerolinky? pocujem to prvykrat :-o persepo - vy idete kam?
Odpovedať
nooooo jasan, to treba vyuzit..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti ano, autobusom uz asi nikdy viac, ale jak sa hovori nikdy nehovor nikdy :-| a co to je za spolocnost? =-)
Odpovedať
noooo dake noveeeee, ja ich poznam od vcera :-D :-D my ideme do egypta - moc sa mi ta uz nechce, aaaale v januari som chcela ist pozriet do jordanskej petry...taak sme vybrali egypt..nikdy som tam nebola a mam z toho mensie obavy...
Odpovedať
Profilova fotka
spravny pristup domi 8-) moj drahy by chcel do chorvatska lenze tam by sme isli znamym do apartmanu a ja sa chcem nechat obskakovat na svadobke :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?