Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute na chvilu.... a uz aj idem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooo,si sa tu teda ohriala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha luci, sak aj ja som zilkova :-D aj som si chcela nechat stare meno, ale pak som sa na to vykakala :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja len tak, aby ste na mna nezabudli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboooooooj mi na teba, urcite nezabudneme x-) x-) x-) ved ako by sme aj mohli :-p
Odpovedať
caute babulky.... luci, tak ja sa pripajam k tebe..vcera som skusala telefonovat s novym menom a tiez som hapkala az som si pripadala akoby som prvy krat telefonovala.... tak som to potom nechala tak... domi - tak to mas super, ze si si uz uplne zvykla... bez mucenia priznavam, mam s tym trosku problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj skipi :-) no som si uz zvykla, lebo to meno nie je az take inaksejsie ako som mala predtym a to som si hovorila ze budem trenovat :-D
Odpovedať
domcur - no moje terajsie je teda uplne inaksie, ale urcite je krajsie ako to co som mala za slobodna a aj tak si neviem zvyknut... co narobis ked 28 rokov sa volas rovnako a potom,ze sup zmena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skip - sak jafneeeeeeee, ale ako sa hovori zmena je zivot ;-) x-)
Odpovedať
alebo, ze stareho psa novym kuskom tazko naucis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne, na teba ooo sa neda zabudnut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babky letim na obed, majteaaaaaaaaa sa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobru chut domi!
Odpovedať
Profilova fotka
cafteeeeeeeeee som spat, nie napapana ale nazrana :-N som mala sote v zemiakovej placke :-p
Odpovedať
Profilova fotka
joooj,to muselo byt mnam..ja som mala rizoto, vcera som si robila :-o
Odpovedať
Profilova fotka
juuj rizoto by som si dala aj ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este mi zostalo, dobehni ;-) zase sa mi chce hrozne spat, katastrofa ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
eee ale dakujem, ja som uplne full :-S ty si asi v detstve velmi casto pozerala sipovu ruzenku ze???? :-D :-D :-p ... sak co hod si poobedne sloficka, povies ze ma siestu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
sipkovu ruzenku ani nie skor popolusku ;-) ale to je tym tehotenstvom..mam uplne ukazkove priznaky, ako z ucebnice
Odpovedať
Profilova fotka
sak ale musis vediet ze si tehu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej ale ked nemozes spat a telo si to ziada tak je to hrozne...ale ved to je tak nielen pri tehu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ano, ale sak musis to nejako vydrzat, este ta caka zopar takych mesiacov
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa nestazujem, ved sa moc tesakujem ale to zivanie je mi uz blbe :-D pozeram,ze sa nahradzas trosku adminov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja vieeeeeeem, ale ty s tym nic nenarobis, jedine ze si fakt hodis toho sloficka :-D noooo trosku :-N
Odpovedať
ahoooojte.... :-D :-D Luci, gratulujem este dodatocne k velkemu dnu a prajem Vam, nech ste spolu stastni....nooo a co ze - vraj cakas babatko, taakze tooolko gratulacii a sprav na raz.... ;-) i ked asi si este na zaciatku, tak nech sa nic nezakrikne, aaale gratulujem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooj peti x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hovor ako bolo v londone???? ;-)
Odpovedať
paraaadne bolo.... :-D aaale aj straaasne unavne, som myslela, ze umriem.... :-D :-D aaale som videla princa williama,taaakze mam strasne velky zazitok... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuuj teda sa mas :-p :-p :-p princ wiliam, tak to je niekto :-D :-D :-D a ako dlho ste vlastne boli? som jaksik zapomnela =-)
Odpovedať
boli sme tam od piatku rana do pondelka vecera...teda takmer styri dni sustavneho chodenia... ]-( ]-( ]-( aaale odporucam sa tam ist pozriet, ale najma druhu junovu sobotu, lebo vtedy sa oslavuju narodeniny kralovnej, tak sme mali tu cest omrknut celu kralovsku rodinu.... :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?