Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte panicky :-D ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lucinecka, ja sa hlasim ja som tuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj domi, tak ako? ja som uz v praci ]-( ale sa mi chce strasne spat,ti poviem ked budem takto cele tehotenstvo tak viac prespim ako budem hore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci co ty poviem, lepsie ani nemoze byt :-D , som sa tesila, ze dnes nerobime, lebo ako som prisla do roboty spadol cely softver a ja som sa tesila jak male decko :-D :-D a nic z toho ]-( nooooo si ako sipkova ruzenka :-p
Odpovedať
ahojte baby lucka: kedy budú fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi ako sa dnes citiis? :-)
Odpovedať
dosť na figu, ale prežijem roboty mám ako na kostole a ešte ma ja bolí celý človek
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuj to je zle a mas nejake lieky ci nic?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - fotky budu asi az za 2 tyzdne lebo nas fotograf mal teraz promocie a nestihal spracovat dve svadby pred nami
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - a co ti je?vdufam,ze nic vazne
Odpovedať
lucka: nie, nič vážne, dala som si Ibiho a je už lepšie. Ako sa cítiš ako vydatá? S tým tehu si teda riadne prekvapila. Gratulujem, viem, že si to veľmi chcela ako svadobný darček.
Odpovedať
Profilova fotka
bol trosku predsvadobny ale rodicia boli velmi radi...ako vydata? ani ziadny rozdiel,haha... padam ja,idem do blavy a este sa predtym najest cauteeee
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute babulky...andzi, tak nech ti to rychlo prejde...este asi den dva, cooo?? luci - pekne sa napapaj, vsak aby ste mohli pekne rast :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ste tu baby jagy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau domi :-) ...akooo?
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj lentilocka, hmmm tak vselijako :-( a ty co noveho mas?
Odpovedať
Profilova fotka
domi-co sa dejeee??? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ale lenti nic vazneho, len robotka, ale co uz s tym narobime :-S
Odpovedať
Profilova fotka
domi-jaaaj...ta vasa nestastna robota :-( ....ale hlavu hore :-) ...a ake mate dnes pocko???....u nas leje ako z krhly
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - nooooooooo presne ako hovoris ta nasa nestastna robota ]-( pocko mame krasne, slunce sviti a zatial ziadne mraky :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
domi-sme si to vymenili...dazd ste poslali k nam,a my vam zase slniecko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
joooooooo asi tak, ale sak mozno sa aj k vam vrati toto krasne pocko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vraj ma aj zajtra prsat ]-( ....ale ani ma to velmi neprekvapuje,kedze bolo uz dlho pekne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm no my mame snad od dazda na chvilu pokoj :-| a ako sa inak mas?
Odpovedať
Profilova fotka
aaale,da sa..zajtra uz chcem ist do prace,lebo ma doma vazne poraza ]-( ....je hrozne,ked clovek len sedi a nic nerobi ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lenti to verim, da sa chvilu vyuzivat to ze nemusis nic robit ale len fakt na chvilu, potom to je uz na nevydrzanie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
domi-presne..dva dni som si uzival to nic nerobenie :-D ,ale teraz je to na maslu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lenti snad az take zle to neni????? :-D :-D :-D na tu maslu velmi rychlo zabudni, sak jak by sme to tu bez teba toto x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi-tak teda,ked ma tak prehovaras :-D :-D :-D ....prehovorila si maaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka ty si aleeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-p :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?