Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
čaute, som tu dve hodinky nebola a popísali ste dve strany, ani vás čítať nestíham.
Odpovedať
Profilova fotka
čaves andzi :-)
Odpovedať
leni - diky,ze vstupujes do klubu :-D jikus - tak to aj ja...ale my sme sa uz s drahym dohodli,ze na vyrocie pojdeme do kamily a dame si svadobne menu..ja som nic nezjiedla, a kusok torty sme si zamrazili :-) lenti - broni - som ti aj ja odpisala - svinske t-cko a co spravi :-)
Odpovedať
jikus, a ty by si si asi dala ine saty? ze? ale ja sa teraz tesim na svadby kamosiek, tak sa dobre napapam aj zatancujem
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-ved to,ja som z nasej torticky vobec nic nemala...akoze som si dala jednu vidlicky,aby som vedela,ako chuti,ale chut som vobec necitila...z jedla som nemala tiez nic
Odpovedať
skor by som asi dala otazku, ktora nevesta sa dobre najedla na svojej svadbe a poriadne si vychutnala svoju svadobnu tortu?
Odpovedať
čauko lentilkabj: si tu dlhoooo nebola! Už bývate?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm,asi ani jedna :-p ja som za celý deň zjedla len slepačiu polievku
Odpovedať
Profilova fotka
andzi ahoj skip - satky by som si dala tie iste, ale nechala by som si ich urcite par cm povolit :-D :-D :-D no z torticky sme si kusok zamrazili, ale u nas malo kazde poschodie torty inu prichut a ta najvrchnejsia - orechovo-karamelova, ze vraj bola najlepsia a ta bola aj najrychlejsie fuc ale s drahym sme sa rozhodli, ze si na vyrocie dame spravit u tej cukrarky taku mensiu torticku
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, bývame,bývame x-) ešte nám kopec vecí chýba,ale dá sa
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ooočko mi písala,aby som dala našu spoločnú foto preč,že tam strašne vypadá podľa mňa je tam zlatá a preč ju nedám a nedám :-D čo vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
|-| ja som si to vynahradila o tyzden,na kamoskinej svadbe :-D :-D :-D ...jedla som vsetko mozne...o zakuskoch ani nehovorim :-D :-D :-D ...aj my sme si dali zamrazit torticky :-p ....aaaa...chceli by sme si dat raz spravit zmenseninu nase svadobnej :-D ...pri nejakej prilzezitosti
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lentiiii-nedaaaaaaj sa :-D :-D :-D ...je tam supeeer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti,neviem či som sa ťa to už nepýtala,ale kedy sa konečne dotrepkáš nan Slovensko??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-nedáááááááááááááááááááám :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentii-hmmmm...to keby som aj ja vedela :-| ...uz nemam ani den dovolenky,a ak sa nam odtialto nepodari sa vytrepat skor uz natrvalo,tak to vidim realne az na Vianoce :-( :-( :-(
Odpovedať
lenti - jasne,ze ju nedaj prec...oooocko tam vyzera dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
čooo???!!!! :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
už som tu aj ja na chvilu, uz sa mi vobec nechce robit :-(
Odpovedať
miska: ani mne sa nechce pracovať, ja čakám na mužíka, kedy ma vezme domov
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej Andzi, ty si sa pytala, kde sme to boli na dovci? CI niekto iny? No neva, boli sme sa clapkat vo Velkom Mederi a bolo tam super, odporucam. A kedy ma muzik prist?
Odpovedať
miska - hej, ja...aké ste mali počko? mužíček išiel kupovať niečo do stavebnín, tak neviem kedy sa ho dočkám. Začína mi byť príšerne zle tak sa potrebujem čím skôr dostať domov.
Odpovedať
Profilova fotka
super, okrem jedneho poobedia, ked zacalo asi o 15,00 prsat a prsalo az do vecera, bolo super. Fuu Andzi a coze ti je?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miška kočky,majte sa,večer sa možno ukážem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti, papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lenti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj miska a andzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek rovnakosatockova :-D
Odpovedať
Profilova fotka
misi-super,ze ste si oddychli a auzili jeden druheho :-) andzi-co ti je???
Odpovedať
Profilova fotka
misi- :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?