Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci. gratulujem vam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj luci-gratulujeeeem a prajem vsetko dobre do spolocnych rockov :-) ....a co fotrcky,aj budu nejake??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, budu ale odo mna zatial ziadne kedze nas fotak zostal cely cas na izbe ]-( a dakujeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci-aj u nas to tak bolo ]-( ....ale ja som ho pre zmenu zabudla doma ]-( ....uz sa tesiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj luci, gratulujeeeeeeem a vsetko dobre vam zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, dakujem...teraz som sa na fb tagla na 2 fotkach takze to mozno uvidite
Odpovedať
Profilova fotka
luci...kraasna si bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - gratulujem moc moc moc a dobre som to pochopila na fb? tak potom gratulujem este viac :-D perfektna novinka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ak som to aj ja pochopila, tak gratulujem 2x :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
viac foto v linku v ip
Odpovedať
Lucka, gratulujem a želám všetko dobré do manželstva. Gratulujem aj k tej druhej novine. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jeeej Lu, tak som na Teba myslela. Som rada, ze vsetko dobre dopadlo a fiiiha nejaka novinka. Zeby baby x-) Veeelmi gratulujem ku svadbicke a idem zistovat novinku. Vitaj vydata panicka A ahojte ostatne babulky
Odpovedať
Profilova fotka
juhuuu Lu, tak je to pravda. Velmi, velmi sa tesim a drzim pasticky, nech je vseetko, vsetulinko v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
luci-veľa,veľa lásky,šťastia do spoločného života želám x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka ahoooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ten link je na fb, mi to tu spadlo
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj,a dakujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci...idem ho kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentiločka čavééés x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooj...ako sa mas? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stále sa nervačím s internetom :-| a bolí ma hlava :-( a ty??
Odpovedať
Profilova fotka
moja zlata :-( ...daj si ibac,zazracnu ruzovu pilulku :-) ....ale hlavne,ze uz mas net :-D jaaaa????....keby bolo lepsie,uz asi ani nevydrzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti- :-D :-D :-D ešte chvíľu počkám a ak to neprejde,zázračnú pilulka si šupnem :-D internet mám zatiaľ dočasný cez mobil a to je čistá katastrofa!!!! je strašne pomalý a hocikedy sa vypne-vtedy mi tečú nervy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiii-vydrrrrz....ked je len docasny :-D ...ale ja by som uz asi vypenila ]-( ]-( ]-( ...a zazracnu pilulku si sup sup daj....aleboooo...ja by som vedela este aj o jednom sposobe,ktory vraj zabera...ale Juriiiiiiii,kde siiii :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiii,ja už nechceeeeeem :-D :-D :-D Juri pozerá telku hore a ja dolu a čakám kedy zaspí :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiiiiii..... :-D :-D :-D :-D :-D .....takze spoluzitie je niekedy unavneeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ....tak si daj ruzovy zazrak :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to bude asi lepší nápad :-D :-D :-D no len by ma počul,ten by mi dal :-N :-D lenti,kedy sa dotrepeš na Slovensko?? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neboooooj...ja mu to neprezradiiiim :-D :-D :-D lentilocka-tak toto ti vobec neviem povedat :-( ,uz nemam ani jeden den dovolenky :-( ....je mozne,ze pridem az na Vianoce,ak sa nam odtialto nepodari sa dotrepat uz nastalo na SVK skor :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, ako ste weekendovali? ja som si ani vikend poriadne neuzila, som stale dakde behala, ja by som potrebovala aby bol vikend aspon tyzden dlhy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?