Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sme my ale pahltne baby, ale sak co uz s nami aj to obcas treba
Odpovedať
Profilova fotka
tak je teraz to obdobie zracie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis to, a to mna ani nenapadlo, ze odtial vietor fuka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D
Odpovedať
ahojte baby, dnes vás vôbec nestíham čítať
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - dnes, ale to si nevidela ako sme sa vcera rozsupli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute...tak som spat...varila som obedik...ale normalne ma ta noha boli ako fras :-|
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuujha lenti, to neni vobec dobre, ja som si myslela ze sa to pomaly lepsi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
leni a ides este na kontrolu?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...ved to som myslela aj ja :-| ...no ale nist,zajtra chcem skusit pracovny osial :-D ,co to spravi,a ked nic dobre,tak pojdem opat k lekarovi...mozno uz tej mojej nozke robi zle,ze nic nerobim :-D :-D :-D :-D maji-praveze na kontrolu nejdem,tu asi nic take nepoznaju ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni, :-/ ale to mate slovenskeho lekara, nie? ten by to mohol poznat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni - ne ze to budes zajtra v tej robotke prehanat ]-( jasneeeee??? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maji-on je teraz na dovolenke,tento tyzden je mimo...ale mas pravdu,mohol si zanechat slovenske zvyky :-D :-D :-D ...ale uz na ne asi zabudol :-D :-D :-D ...ale tak keby cosi,zajdem za niekym inym fuuuuj,tak som sa najedla,chcela som pouzit horsi vyraz :-D :-D :-D ...vcera sa mala za mna domcurik napapat,ale kedze to odflakla,tak som to dnes musela dohnat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ziadne skakanie po skrinkach ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi-jasneeeee :-D ...rozkaaaaz :-D :-D :-D ...sak vies,s robotou to zase netreba prehanat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, dnes sme sa za teba nazrali, ale tusim teda aj ty za nas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akoze lentilocka, ja som sa najedla, a potom to tak aj dopadlo, som mala taky strasny hlavy bol, ze uz o 7-ej som lezala v posteli :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
maji-to si uz odpustiiim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - vidim ze si si rychlo osvojila nase kazdodenne motto x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
maji-tak vidim,ze zrava nemoc potupuje dalej a dalej :-D :-D :-D domi-jeeeejda,tak to ma mrziii,hlavynol je najhorsia vec na svete..chudatko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
leni, bude to nejaky virus alebo co
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ta zravost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni - no to hej, ale toto bola ta najhorsia odroda, ja som myslela, ze je so mnou amen, tak ma to strasne bolelo a toto sa mi stalo uz druhy krat ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
maji-aj ja to tak vidim :-D :-D :-D domi-ved nenecham vas v tom predsa samuuu,nieeee??? :-D :-D :-D ...sme nejake partacky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
maji - to mas pravdu s tou zravostou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni - sak ved to by sme ti ani neradili, treba rozsirovat kluby ak sa da :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi-ja viem,co to je...mam vrodenu migrenu...ked boli hlava,boli uplne vsetko :-( ....chudatko ;-( ...ani liek ti nezabral?
Odpovedať
Profilova fotka
domi-presneeeeee...cim je nas viac,tym lepsieeeee :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, myslite cim nas je viac objemovo? ja nechcem, aby ma bolo moc vela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - juuj to je na prd :-( , aj kamoska nou trpi ;-) ... no dala som si ibac, ale moc nezabral som musela ist proste a jednoducho spat musime do nasho "klubu" pritiahnut dalsich clenov co povies??? 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?