Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babky, normalne vam zavidim, to my kym sa dopracujeme k domu, tak to uz budeme mat vnucata :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jikus :-) lentilocka - tak uz netrpezlivo cakame na fotocky, cim skor zacni fotit, nech mozme zavidiet, ale v dobrom samozrejme x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
v nedeľu som varila sviečkovú-bola mňamky,mňamky Juri sa až za ušami oblizoval
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - nemboj nejsi sama, my sme este vo faze planovanie, ale kedy sa to zacne podobat na skutocnost je este vo hviezdach :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ty aka si sikovna ;-) my sme dostali maso z diviaka, chcem to zajtra spravit, no snad prezijeme, nikdy som z takeho masa este nevarila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiii-nerob mi chute...svieckovu milujeeeeem :-p :-p :-p ....ak budem fit,asi ju aj ja v nedelu uvariiim...si mi normalne velkeee chutky narobila...este som neobedovala
Odpovedať
ooocko a kedy sa stahujete? jikus aj vy chcete stavat?
Odpovedať
baby, vy ste ake kucharky, normalne kukam, tak svieckovu teda nevieeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ak sa stahujeme, tak snad buduci rok
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - nie, to take plany tak asi o 20 rokov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikuš-nemboj,zvládneš ;-) lentiločka a čo ti je?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no varit sice trosku viem, ale svieckovu som este neskusala, snad sa mi podari taka dobra ako tebe lenti ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skipi-svieckova je uuuplne jednoducha,i ked trosku pracna....urcite ju zvlaaadnes,si sikovnaaaa :-) lentilocka-mala som uraz,pdla som do skrinky :-D ,ktora bola plesniva,a mam zapal rany,nejaku infekciu...beriem antibiotika,masticku....dufamm,ze uz budem fit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-čoooo???? =-) =-) :-D :-D do skrinky??!! :-D chúďa moje :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby,idem ja aj pracovať :-D ,lebo zase nič nespravím :-p moja prvá cesta,jak som zistila,že mi ide internet bola sem :-D ,ale musím si ísť aj niečo porobiť :-p večer sa objavím,čautééé
Odpovedať
Profilova fotka
lenti-noooo :-D :-D :-D ...sa podo mnou zlomila :-D :-D :-D ....bola plesniva...ale asi to bolo znamenie,ze mam schudnut ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - zase ides tak skoro prec??? :-( no tak cau, a prijemnu pracu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lentilka - papa
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiii-to uz ideeees???? :-( ...tak caviiiiiii...a neprehanaj to s robotou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nejak to tu stichlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prave pozeram ubytko v Rime a vobec to tam nie je drahe...nasla som na 3 noci pre dve osoby,vratane ranajok za 300 eur...to je super cena
Odpovedať
Profilova fotka
leni, my sme tam byvali pri vlakovej, je to kusocek od kolosea, aj ked to na mape tak nevyzeralo a platili sme 4 (v jednej izbe :-D ) tusim 178 eur na dve noci s ranajkami
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko-cooooo???? =-) =-) =-) :-D :-D :-D ...to faaaakt????.....tak idem pozerat dalej....a ja ze aku dobru cenu som nasla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme byvali tu www.scotthouse.com . 4postelova izba nebola ziadna slava, ale tie dvojpostelove boli fajn
Odpovedať
Profilova fotka
hned si to zalozkujem,nahodou,to nevyzera zle...ved na to vyspatie to uplne staci...dakujeeeem....a vy ste sa ako dostali k tomuto ubytku???
Odpovedať
Profilova fotka
leni, ja som hladala uplne najlacnejsi hotel co bol v rime. tu si kuk ceny a volne datumi https://www.united-hotels.it/scotthou... poslem ti este link, kde mame fotky, nech vidis, ako to vyzera
Odpovedať
Profilova fotka
maji-dakujeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
leni, poslane aj s pokecom :-D ono nieje to ziaden hilton, ale na prespanie to uplne staci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maji-idem kuk :-) ....ja vzdy hovorim,ze na dovcu ides pozerat,a nie spat v hoteli....hlavne,ze mas postel a vlastnu kupelnu,ktora je cista ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, to tam bolo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?