Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, som sa akosik stratila, ale sme mali opat raz skvelu poradu a pak sme boli na obede :-) skipi - fakt strasne, dufam, ze sa rychlo uzdravi
Odpovedať
Profilova fotka
peti-fuuuha...takze si mala dost stresujuce rano :-| .....hlavna vec,ze si v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
peti, asi by som si cvrkla, keby sa to mne stalo
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - a ty co mas nove s nozkou? uz je lepsie ci ani moc ne? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
skip - a ty si kedy zmenis meno na FB??? :-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
peti - rychlo s autickom do servisu, aby sa ti este nieco nestalo
Odpovedať
Profilova fotka
domi-dnes som zostala doma,zda sa mi,ze uz je to trosku lepsie,ale stale nie dobre :-| ....tam,kde to mam preseknute je to stale opuchnute a dost ma to tam pali...ale tak,mam antibiotika,tak snad uz bude dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - to je dobre, mozno tomu ten oddych trosku pomoze ;-) .... sak ale ked to nebude prestavat opuchat mala by si ist k doktorovi, sak to neni mozne, aby ti lieky nezabrali a odkedy vlastne beres tie ATB? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeemine Skip, vy mate takyto zazitok za sebou, fuuu, neprijemne :-( ale dufam, ze bude coskoro v pohodke.
Odpovedať
Profilova fotka
domi-od piatka,takze si myslim,ze este v podstate ani nemali kedy zabrat :-D ....aj som pisala doktorovi,mame tu slovenskeho :-) ,a povedal,ze mam brat lieky a vykladat si nohu...tak aj tak robim...uz dva dni len lezim...normalne som z toho chora...najradsej by som isla do roboty,lebo nicnerobenie ma normalne nebavi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - tak to hej potom, to je est kratky cas ;-) .... tak teraz musis len odpocivat, juuuj to by som brala, lebo mne sa vobec nechce pracovat :-N .... ale sak ved vyvijas nejaku cinnost, sak si tu s nami pises, pritom si cvicis prsty :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, nevymyslaj a pekne sa liec
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Domi to si pekne nazavala, Lenti precvicuje prsty :-) Lenti, vydrz to, uz sa to urcite hoji.
Odpovedať
Profilova fotka
domi-pravdu maaas,prsty dostavaju zabrat :-D :-D :-D .....jaaaaj...ved teraz by som aj nieco robila,lebo uz dva dni len tak vylihujem,ale ked pridem do prace,tak by som najradsej zase nic nerobila :-D :-D :-D oocko-rozkaaaaaaaaaz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
misi - dakujem :-) lenti - to tak byva, aj ja som sa uz vcera poobede nudila, ze by som uz aj do roboty a tak, ale ked som sem rano dorazila nastal uplne opacny stav :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
misi-dakujeeeem :-) domi-myslim,ze je to tak u kazdeho....ja mavam zase opasne stavy spanku....cez vikend,ked mozem vyspavat dokedy len chcem,som uz o 7:00 hore,cersta,vybuvana,ale samozrejme cez tyzden,ked musim o 7:00 vstavat,tak este 7:15 som v posteli,co sa nemozem a nemozem zobudit ]-(
Odpovedať
lenti, len pekne oddychuj, aby to bolo rychlo v poriadku...
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - no to jo ja zase dokazem aj cez vikend vyspavat, to len moj manzelicek uz od siedmej cumakuje a nevie spat ]-( si musi pustit telku a kukat rozpravky, lebo ze on je uz vyspany :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - taky isty problem i ja, dlhsie ako do osmej spat neviem :-S inak skore uzdravenie zelam
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje,dakujeeeeem vam velmi pekne...ste zlaticka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka - nemas za co x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
rado sa stalo - aj na buduce x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky moje lucim sa s vami. Budem tu az v nedelu podvecer. Ideme si s manzelom trochu oddychnut. Majte sa mi pekne Lucka, drzim paste na sobotu. Nech vsetko dopadne na 1*. Hlavne klud, pohodicka, usmev na perach.
Odpovedať
Profilova fotka
misi - maj sa krasne a peknu dovolenku zelam, oddychnite si a uzite si jeden druheho :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - krasnu dovolenku zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
misulka-kraaaasnu dovolenku zelam...papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule, sa pomaly s vami lucim, idem konecne domov, prajem pekny zvysok dna :-) lenti - rychlo sa uzdrav a ne ze to budes v robote prehanat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi-rozkaaaaaz :-D ...pekny zvysok dna prajem....papa
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute sa tesim, lebo uz zrana mame krasne slnecne pocasie a ja som si mohla dat svoje nove riflove saticky x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes nikto zatial?????? =-) :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?