Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki,budeme cakat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - este pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
ano,este dnes a zajtra...resp. tvarim sa,ze pracujem ale mam tu este nejake veci, co potrebujem dokoncit
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiez robila pondelok a utorok a az v stredu som mala volno a vsetko som v poho stihala, vsetko vypukne az v tu stredu alebo vo stvrtok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam otazku na vydate panicky...ake mena ste mali na menovkach s polovickami? nevesta meno a zenich meno? mojmu drahemu sa to nepozdava tak sa chcem poinformovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
my sme nemali ziadne, lebo druha strana nechcela aby sme vobec nejake menovky mali ]-( ale mne sa paci napr. nevesta dominika a zenich richard ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,ja som dala,ze nevesta Lucka a zenich Matko....a drahemu to nesedelo...asi nie je zvyknuty na rolu zenicha,haha :-D
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to bude tym a mne sa to paci x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, poloviciak bude fesacisko v tom obleku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute caute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, dobre ranko :-) Lu my sme mali len "nevesta", "ženích" ved vieme, že sme to my :-)
Odpovedať
caute babulky...takze uz len lucinka a budeme vsetky vydate...teda ako to zbehlo...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lucka: aj my sme mali len ženích a nevesta. Ostatným hosťom som dala mená aj priezviská a mladým slobodným len krstné mená. ahoj miska - nebodaj si už v práci?
Odpovedať
Profilova fotka
Luci-my sme mali Lenka a Peťo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj skipi-tak ako v prve manzelske pondelkove rano? :-D
Odpovedať
luci, my sme mali Matko a Tanicka...ale popravde som to vobec neregistrovala... lenti- dost rozbito...este stale to nejak nie je dospate...tie noci pred svadbou..nohy ma bolia este teraz...vcera som ich mala tak opuchnute...ze nooo
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-uplne ti rozumiem,ja som na tom bola rovnako...prvy krat som sa normalne vyspala asi v stredu :-| ...ale hlavna vec,ze svadba stala za to a vsetko dopadlo podla predstav....a uz si aj uvedomujes,ze je z teba vydata pani?? :-D
Odpovedať
lenti, vobec nie... ak by som nemala svalovicu na celom tele, este aj na krku, tak by som si myslela, ze to ani nebolo, ze sa mi to snivalo... hlavne na obrade to bola taka euforia a emocie, ze niektore momenty si akoby nepamatam.. aj ty si to tak mala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,som naspat kecala som s koordinatorkou takze som vas trosku zanedbala tak aj ja dam len nase mena.. ooo - dakujem..ten oblek mu naozaj pristane, sa nechcel do neho obliect ale kamoska na nas nieco chysta a chcela fotku matka v obleku takze "musel"
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-ja si obrad vobec,ale vobec nepamatam :-D ...stastie,ze ho mame natoceny...viem len,ze som sa stale usmievala,normalne som mala az krc v ustach,ale nedokazala som sa prestat usmievat...ale inak mam totalne okno :-D ....a este aj to,ze sme s tatinom prisli neskoro do kostola :-D ...no ja som bola v takom strese...doma mi mamina dala poharik slivky,nech sa ukludnim,ale aj tak...emocie su emocie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - akurat som si pozrela fotky,obruckonosic je stobodovy :-) :-D a ty priam ziaris stastim super...jaaaaj,panicky moje vydate a ooocko..neviem sa dockat soboty :-N
Odpovedať
leni, tak to sme na tom rovnako..ja som tiez mala poharik pred obradom...a este sme im spravili trosku nervy, lebo isiel muzicek s maminou jeho, potom druzicky a potom sme mali ist my, lenze my s ocinom sme cakali, kedy zahraju pochod a oni zasa cakali kedy vyjdeme ...takze sme mali dramaticku asi minutovu pauzu, kde sa cakalo na nevestu... a ked ma ocino viedol tak som sa ho tak krcovito drzala, akoby sme isli na mt.everest..je to sranda...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-tak u nas to bolo tak,ze vsetci uz boli v kostole a my sme sa s tatinom este rozpravali pri aute so setrinym piatelom,bol nasim soferom,a cakali sme na vyzvu kosotlnika :-D ....a stale nic....no a zrazu na nas mava,krici,ze kde sme tolko...tak sme sa rychlim krokom dohrnuli do kostola,a vtedy som si vlastne uvedomila,ze vobec nehraju svadobny pochod :-| ....vraj ho pani organistka hrala asi tri krat po sebe a ked sme nechodili,tak hrala len tak :-D ....ale nevadi,ja som bola tak s strese,ze mi to vobec nevadilo...hlavne,ze nehrala niuc kostolne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja uz pracujem, ano :-) sibnuta. Ale len dnes. Potom az buduci tyzden zacnem naplno. Lucka veru tes sa, caka Ta (vas) naaadherny den. Budeme na Teba mysliet
Odpovedať
Profilova fotka
luci-jaaaj...ja sa uz neviem dockat tvojich pocitiv po sobote :-) ..doplnis a vlastne aj ukoncis nasu skupinku vydatych paniciek,kedze oocko a persepo svadbicu odlozili
Odpovedať
tak drahy musel mat asi nervy,ze si nechodila..co na to vravel, ? moj matko vravel, ze uz bol fakt nervozny, najprv, ci som neodpadla a potom, ci som si to nerozmyslela :-) inak presne toto su tie mile veci, na ktore sa potom asi mooooc dlho spomina
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky miska a skipi - este raz vseeetko dobre do manzelskeho zivota zelam ;-) boli ste naozaj veeeelmi peknucke a dufam, ze zabava bola skvela:) a co sa tyka obradu, ja som ho tiez nejako nevnimala, bo som vedela dopredu. co nam oddavajuci povie, tak sme si s drahym cely cas robili srandicky a rehotali sa
Odpovedať
cauko jika...dakujem...tak to ta obdivujem...ja som sa cez obrad ako pisala lenti usmievala a obcas kukla na matka a straaasne silno sme sa drzali za ruky...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - aj my sme sa hroozne silno drzali za ruky a cely cas nasiroko usmievali, ale musim povedat, ze my sme ten obrad brali nejako zlahka :-D ked si pozerame video, len krutime hlavami, co sme tam stvarali :-D ale aspon to nebolo take velmi vazne
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-heeej,hovoril mi,ze si aj myslel,ci som si to nahodou nerozmyslela :-D ....ale mne to naozaj neprislo,ze by sme dlho meskali....ale po obrade kazdy na mna,kde som tak dlho bola,ci som si to chcela rozmysliet a pod. :-D ....ale teraz uz na to spominam so smiechom,ved,nie vsetko musi byt dokonale :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?