Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko flias? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
zatial len dve odin, dva, tri, cetyri, pjat, isol zajcik poguljat vdrug ochotnik vybegajet priamo zajcika strelajet pif, paf, oj oj oj ubegajet zajcik moj :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - wtf? ten prvy riadok, to mi nieco hovori, ale neviem co to znamena..... pochlap sa a napis to v azbuke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v azbuke to neviem. toto ma nauciila teta, ked som bola mala, ani neviem, ci to mam spravne napisane :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skor by som brala, ze adin ma byt prve slovo... alebo tak sa to aspon cita.... odin bol daky staroveky boh niecoho alebo take nieco... sa mi zda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeejda, tam ma byt adin :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
odin bol seversky boh niecoho
Odpovedať
Profilova fotka
noooo, takze dobra som.... to viem z krizoviek.... ale nie malovanych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D malovane ja mozem a tie pismenkove iba ak su tam pomocky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobry vecer holky,
Odpovedať
Profilova fotka
toto je strach a hruuuuuza http://www.youtube.com/watch?v=hYC3zq... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau ivik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
malovane si so mnou uzili na strednej cez vyucko....hehe, asi preto som mala take znamky ako som mala... ale tak co, krizovky boli more interesting ako uctovnictvo, podnikova ekonomika, narodne hospodarstvo, hospodarske vypocty a statistika - to boli najsamfasa predmety, bola som rada, ze prechadzam :-D :-D a ja mam rada aj tie pismenkove, je to dobre na mozog
Odpovedať
Profilova fotka
no pismenkove i ja mam rada , ale malujeme vobec neviem
Odpovedať
Profilova fotka
moja mama mala nervy , ked som to lustila tie pismenkove, lebo ja som si domyslala, co moze byt asi tajnicka :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - ja som tiez nevedela, aj mi to kopa ludi vysvetlovala, no musela som na to prist sama...... ako aj na PC hru Hladanie min....mama mi to hodiny a hodiny vysvetlovala, no ja nic a potom zrazu na strednej, na hodine informatiky ma osvietilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes som bola v madarsku na nakupoch v tescu , a mali tam 70% vypredaj na maybelin , tak sa tesim ze som si nakupili tieto za 45 sk
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ja miny nemam rada :-S ja som mala rada tunelera a ugh :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
keby tam neboli tie slecny, tak by to bolo ok..... HzM su super, ja ich mam rada.... a hlavne ich pesnicku Disko
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas karty solitare
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=NGC1Cu...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som prepadla pokru na nete, to je moja smrt, ja pri tom vzdy detstvo stravim
Odpovedať
Profilova fotka
solitaire - iba ak pocitanie Vegas a rozdavanie po 3 - inak je to priiilis lahke
Odpovedať
Profilova fotka
ano, ano. po 3 je to najlepsejsie
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - tak ja nastastie nie.... ja travim detstvo pri MS a FB.... zabudam na pojem o case, neranajkujem, neobedujem.... a ked pride drahy, tak sa vyhovoram, ze samej mi jest nechuti.... to je z casti aj pravda, ale tak vacsia cast pravdy je, ze nestiham, bo net ma poziera
Odpovedať
Profilova fotka
to hej , len malokedy vyhram :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - nezufaj a trenuj :-) mne sa aj freecel kedysi pacil.... ale teraz ficim na facebookovskych hrach a aplikaciach =-)
Odpovedať
Profilova fotka
nebodaj na mafii ?
Odpovedať
Profilova fotka
ivka - ako si to uhadla? heh, ano, mafiawars, mobwars, petpuz a sem-tam geochallnge
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ty si taky expert. ako vyprat z bieleho saka take zazltnute skvrny, aleeeeee :-D nemam ziaden odstranovac skvrn :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?