Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ten prvy je lepsi....ja by som brala ich prijmy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa paci viac x-) .... a povedz kto by nebral??? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,taki co maju prijmy vyssie...ale ja by som sa uskromnila aj s polovicou co maju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skromnost nadovsetko :-) kedy dnes koncis?
Odpovedať
Profilova fotka
no,pracovnu dobu mam do tretej ale musim skor lebo idem este za uctovnickou...cize zhruba za 15 min sa zacnem lucit ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuj sa mas, my dnes nemame v robote sefa, ale nemozeme skoncit skor :-( ;-( ale ja to asi vzdam a pojdem o pol hodku skor, musim ist kupit este darcek pre krsniatko a nakupit manzelickovi jedlo na cestu. sa musim ale najprv dohodnut s kolegami, snad nebudu proti :-|
Odpovedať
baby, ak kecáte o kaderníčkach, s tou včera som bola veľmi sklamaná. Fakt. Potom keď mi už žehlila vlasy mi ešte povedala, že ich mám neforemné, dlhé a husté a že by mi pristal nejaký kratší účes a prestrihať vlasy. Lenže ja chcem dlhé vlasy. Povedala, že potrebujem úplne zmeniť strih, čo teda súhlasím, ale určite nie u nej. O koľkej má miska svadbu? Fakt im to počko dnes vyšlo.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - hmmm no o kadernickach, ja si hladam nejaku novu a hlavne schopnu :-) myslim ze maju obrad o 17-tej pokial si dobre pamatam, skipi vcera spominala
Odpovedať
Profilova fotka
ok,ja musim uz bezat...zatial papa neboj,kolegovci urcite pochopia..ved naco tam sediet ked neni robota papapapapapa
Odpovedať
Profilova fotka
luci maj sa krasne a pekny vikend a dakujem za podporu ;-)
Odpovedať
domika: nevieš či majú cirkevný alebo civilný obrad?
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuuuuuu neviem, som sa ani nepytala, ale asi cirkevny, ale nejsom si ista na 100%
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute, takze janocka a skipi chcem vam este raz zalezat krasny svadobny den, nech si ho riadne uzijete a nech vam vsetko vyde podla vasich predstav :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby - aj ja vam zelam zajtra nadherny den a uz teraz sa neviem dockat foteciek :-D
Odpovedať
Aj ja sa pripájam - želám krásny svadobný deň, bez dažďa, bez stresov.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky svadobnice :-D ....janocka,skipi,...chcem vam zazelat kraaaaasny svadobny dnik,aby vsetko vyslo podla vasich predstav...uzite si ho naplno :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. pridavam sa aj ja. babky, drzim palec. :-)
Odpovedať
ooočko - po zajtajšku tu budeš jediná slobodná tak hor sa do toho!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ee, este je tu so mnou petka. :)
Odpovedať
no tak dobre, ale už ste na rade obe
Odpovedať
Profilova fotka
andzi, na rade sme, ale niekde az tam nakonci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-este tu bude lucinka :-D ...ale ta nasu skupinku uzavrie o tyzden :-D ....takzeeee...oocko,potom hor sa do svadbenia :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni :-D hor sa do stavania a zariadovania a nie do svadbenia :-D mama uz dnes zase strasila, ze chce dalsieho vnucika alebo vnucku, nech sa ma s kym samulo hrat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-to je napad :-D :-D :-D ...mozte krstit a svadbit sa zaroven :-D :-D :-D ...tak rychlo postavte dom,zasadte strom a ... :-D :-D :-D
Odpovedať
lenti: jj, ešte lucinka budúci týždeň a potom už sme pod čepcom všetky. Ooo a petka si budú musieť založiť inú tému, lebo my budeme klub vydatých paničiek.
Odpovedať
Profilova fotka
leni, este nieeee :-D andzi, ty nas vyhanas? :-(
Odpovedať
ooo: nedajbože, ja chcem aby ste aj vy patrili do klubu vydatých :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maji-noooooo...ja neviem,mame sa neodporuje :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-a kedy uz pridas viac foteciek na FB?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky,uz tu asi nikto nie je :-( a skipi a janocka: prajem vam aby ste zajtra prezili ten najkrajsi den v zivote,nech vsetko vyjde podla predstav a tesime sa na fotky... jani - na teba sa tesim osobne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?