Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
baby, vy vydate, chcem sa opytat jednu otazocku, ako ste chodili na zachod..lebo dnes ked som si skusala satky, tak si to dobre neviem predstavit... ze niekto vam drzal tie velke sukne, kruhy a ostatne capiny,co robia suknu velkou?
Odpovedať
jasne, o miske napisem, vsak ju aj odfotim, a dam sem na chvilku potom foto, aby ste ju videli
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooo jasne, so mnou chodila bud mamina ale pak hlavne naj kamoska, sama by som to nezvladla a to som nemali saty s vleckou
Odpovedať
ved to, ze moje maju velku vlecku, ktora sice ked je vypnuta su saty v pohode ale su velke, takze ste mali pomocnikov...oki, to ma tiez napadlo, len som si chcela potvrdit, ze v svadobny den chodi s vami na wcko mamina...haha aka ironia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - tesim sa na fotocky :-) sak to je uplne bezne, myslim, ze kazdej neveste pri takejto cinnosti niekto asistoval ;-)
Odpovedať
dikes, uz som kludnejsia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac, sak je to uplne v poho si myslim, mozno ty budes potrebovat hned dvoch pomocnikov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skip a popraj miske aj za nas vsetko dobre ;-)
Odpovedať
domi je to mozne...uvidime...ficim dalej, vecer kuknem, majte sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa skipi a nech vsetko vybavis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi - ja som mala tiez satky s vleckou a zvladala som sama, len som vsetky vrstvy vyhodila na chrbat a dalo sa v pohodicke :-D
Odpovedať
uz som si pre istotu bookla maminu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte,dobre ranko prajem.. ako sa dnes mame? miska sa uz pomaly asi zacina chystat a ja sa tesiiiim lebo je piatoooooooooook :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky luci, dnes som sama v robotke ooocenko ma opsutil :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky domi, a kde je ooocenko nase?
Odpovedať
Profilova fotka
ale isla gyndakovi a vybavit si konecne novy pas
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad bude mat dobre spravy...ona mala tie bolesti v podbrusku,vsak? mne sa vtedy z toho vyklula ovulacia ale stacilo mi...riadna bolest ]-( a dnes mas vela robotky? ako manzel,je doma ci na cestach?
Odpovedať
Profilova fotka
no luci dnes toho moc nevybavila, prave mi pisala, ze doktor je niekde mimo ordinaciu a dnes uz nepride, ale pas sa jej podarilo vybavit ;-) eee nemam, a ani big boss tu dnes nie je, takze je nam hej :-D :-D manzelicek je zatial doma, ale vyzera to tak ze pojde na cesty uz zajtra :-S a vy co mate nove?
Odpovedať
ahojte baby dnes má miska svoj veľký deň, neviem ako v Bratislave, ale u nás neprší a vyzerá že ani nebude
Odpovedať
my tu naopak big boss-a máme a očakáva od nás veeeeľké výkony, takže už mám nachystanú aj kôpku papierov na doma, no nezabavím sa cez víkend? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, noo aj u nas v ba je celkom v poho neprsi a ani by nemalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, aj ja myslim na misku,ja mam pred oknom strom takze na oblohu moc nevidim ale obcas tu vykukne aj slnko..rano padlo par kvapiek ja idem dnes kadernicke na melir a potom sa mam stretnut s kamoskou,posielam po nej oznamko dalsej kamoske.. zajtra chceme ist na tesco beh pre zivot a potom chcem ist janocke a vecer gratulovat na svadbu a 60tku
Odpovedať
lucka: chystáš sa janocke na svadbu? Ja som bola včera taká nazlostená na kaderníčku že ma skoro porazilo, bola som týždeň objednaná a prišla som, robila inú babu, akurát jej farbila hlavu, potom zobrala mňa a tak sa ponáhľala, že keď mi hlavu umývala, tak ma obliala a ani mi poriadne vlasy nevyfúkala. Bola som nahnevaná, lebo sa ponáhľala len aby stihla tú druhú babu, lebo tá mala na hlave farbu. Takže už k nej nepôjdem.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - hej,chcela by som :-) aj ked asi sama lebo polovicke sa moc nechce ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - tak to by nahnevalo aj mna, akoze ty chces byt krasna a ona ta takto odflakne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
luci - tak ked pojdes janke zablahozelat, popraj jej aj vela stastia od mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - vybavim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - spolieham sa na teba 8-) pisala som jej na FB, ale sak cim viac priani tym viac stastia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki,spolahni sa...snad nezabudnem,napisem si tahak a budem z neho pri gratulovani citat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to neni zly napad x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?