Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie je nejak skusit zaspat. kolko vas vlastne tie letenky vysli?
Odpovedať
domi - aj my ideme.... majka inspirovala a nejakou zhodou okolnosti sa to aj zrealizovalo, co som neocakavala... ;-)
Odpovedať
ahoj persepo som ťa tu 300 rokov nevidela, Londýn závidím, hneď by som šla, ja milujem veľkomestá
Odpovedať
Profilova fotka
peti - aj ja sa chystam, kamoska tam ide pracovat a ja ju pojdem navstivit a tym padom aj to velko city okukam :-D
Odpovedať
ja nezaspim, ten vnutorny nepokoj mi to nedovoli.... ]-( ]-( domi, ideme do egypta... a skusim dat nejaky oblbovak,nech zaspim... len do londyna sa tak dlho neleti a potom mame hned prehliadku mesta, teda oblbovak by som neriskovala :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
diefcata ja sa na chvilocku s vami rozlucim, ideme s majkou na obed, zatym sa majte :-)
Odpovedať
ahoj andzi :-) ako sa mas?? :-D ufff, uz je tu prevaha vydatych paniciek... :-D
Odpovedať
aj ja idem obedovat, tak zatim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
peti, potom napis tu cenu. a kedy mate prilet? my az okolo osmej vecer a kym sa dopravime ku kamosom, tak bude aj desat :-|
Odpovedať
maji, ja neviem, kolko stala letenka, bo my sme to mali aj s tym ubytkom cez satur.... hmmm, takze netusim...ale vychadzalo to spolu tusim nejakych 500€ na osobu... a letime uplne skoro rano tam a vraciame sa neskoro vecer, okolo 22-tej...ak budeme mat meskanie, taaak to bude paradaaaa... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
hupsssssss som napisala zatym s tvrdym y , sa ospravedlnujem ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aha, jasne. mne uplne vypadlo, ze idete cez ten satur :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
persepo: jj, ale z vydatých báb sem píšeme už len ja s domikou, my sa totiž strašne nudíme v práci. :-) Kam idete do Egypta? Ja som tam bola už 2x a stačilo. Som mala bruchaboľačky z tej istej ich stravy.
Odpovedať
andzi, to faaakt??? a kde ste boli?? my ideme do Taby, chcela som toitz ist pozriet do Petry..tak uvidime,ci nam to vyjde.... :-) o tych nevolnostiach som pocula, aaale uvidime..ja idem po prvy krat, nikdy som nad Egyptom ako dovolenkovou destinaciou neuvazovala...aale tento krat padlo rozhodnutie taketo..drahy si kupil kvoli tomu vodotesny fotak, tak snad sa bude tesit... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute som spat, ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
caute. aj ja som spat :-D
Odpovedať
persepo: my sme boli v Hurghade a potom v letovisku Ain El Soukhna /pri Káhire/ a tam mi bolo tak zle z ich jedla, akože prvé 3 dni super a potom stále dokola to isté a to pritom 5* hotel.
Odpovedať
ooo, domi: čo ste mali na obed? Ja dnes nestíham a ani nemám s kým ísť, rozmýšľam, že si vybehnem aspoň do potravín niečo kúpiť.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ja som mala opat tunacka s pecivkom, ale vynikajuci bol, a musim si setrit miesto lebo na veceru budem mat vyprazany syr a hranolky, hotova kaloricka bomba ale no a co :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andi - ja tak nasucho, sunku a syrik
Odpovedať
mňam, syr a hranolky, to som už dobre dávno nejedla Ja dnes idem konečne ku kaderníčke
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - a kde mas fotku? si si ju dala prec? ides sa strihat ci farbit? :-)
Odpovedať
caute babky, som tu na skok... juuuj dovolenka, isla by som hned... ficim za chvilku po zaves, a este potrebujem kupit podprdu...
Odpovedať
Profilova fotka
skipiiii,budem na teba myslieť,uži si to!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky skipi, uz mas behacky jak vidim, tak pevne nervy ;-)
Odpovedať
nooo, dnes to bolo trosku behackove, dufam,ze tu samodrziacu podprdu, kupim v poluse a este nechtiky a zajtra sa chcem rano mooooc dobre vyspinkat... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. skipi, drzim palec, nech zozenies
Odpovedať
Profilova fotka
lentiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cauuuuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
dakujem, dakujem, vsak vas budem informovat, ze co a ako...zajtra sa chcem ist miske kuknut na obrad o 5tej potom este vino do kamily a ozdobit auto a budem uz len doma s vylozenymi nohami cakat na pekne sobotne pocko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipinka - nemas za co, tak ked budes mat cas, napis infosky o miske, sak sme zvedave :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?