Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nam co len za dnesny den dom zozral prachov, tak na dovolenku sa nepojde urcite. bude nam musiet stacit len ten londyn
Odpovedať
oočko: a na čom teraz pracujete? už máte hrubú stavbu?
Odpovedať
Profilova fotka
sak ale draha, nemozete mat vsetko, hlavne ze uz bude domcur hotovy, dovolenka moze byt aj buduci rok
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - uz su vytiahnute mury, este nejake dorabky a moze sa ist robit strecha. domi - no ved jasne. ja aj s tym ratam, ze sa nikam nepojde, mozno az na ten tyzden
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - sak ale ked si to zoberes to neni az taky vydavok, len na tom ubytku uz usetrite, no dobre vylety a ine spoznavacie veci su drahe ale sak uvidite, ved uvidite london x-) x-) x-)
Odpovedať
baby, aj ja by som išla na dovču, ale my ideme s manželom len na 4 dni do Slovenského raja. Sme sa tak dohodli, že jeden rok vyberám dovču ja, druhý rok on. ja milujem more a on zase hory a pamiatky.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ani my nemame ziadnu dovolenku vybranu resp. vybavenu, ale dajaka urcite bude mate to pekne rozdelene, nikto sa nemoze stazovat, vyhovie sa kazdemu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, ale my sme chceli ist este nikam k moru andzi, super podelene
Odpovedať
Profilova fotka
majusik ja viem, ale musite si vybrat co je dolezitejsie ci more alebo domec alebo este je tu moznost vykradnut banku =-)
Odpovedať
caaaafte baby... :-D :-D co riesote??? domcok, dovcu??? :-D mna presla chut na celu dovcu po tej havarii airbusu... :-| :-| :-| :-| najradsej by som doma ostala.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooooooj persepo ;-) no aj domec aj dovcu aj vsetko ostatne takyto nazor zastava aj moj manzel, ale ja dakam pojdem
Odpovedať
Profilova fotka
domi - :-o :-D tu tretiu moznost nieee. peti - to mi o tom nieco hovor. vies, co je najhorsie? vzdy ked si s matiskom kupime letenky, tak na druhy den sa stane nieco s nejakym lietadlom :-| a riesime aj aj :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ooo - no ako myslis, ale ta moznost tu zostane vzdy :-D
Odpovedať
noooooo ja by som isla fakt radsej do chorvatska, ja som uplne na nervy...ja mam aj bez tragedii problem s lietanim a teraz....skoda hovorit.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
peti - no ja som este nikdy neletela, tak asi preto som taky hrdina :-N
Odpovedať
maaaaaaji, prosim 11.6, 14.6, 24.6 a 5.7. si nekupujte letenky...dakujeeeeem... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti, nie. neboj. mame kupenu na 24 a prilet 27.9.
Odpovedať
noooo aj moj drahy letel pred dvoma rokmi po prvy krat a bol uuuuplne kludny a aj mu to ostalo.... ja neviem, ja sa rok co rok bojim stale viac a viac.... ]-(
Odpovedať
ok, takze uz ziadne nekupujte... :-) a cim idete nakoniec? hmmm???
Odpovedať
Profilova fotka
tak ale ja som nenu bojazlivy typ, no trosku hanblivy hej ale bojazlivy ne :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
peti, cez sky, klasika. za par korun letenky domi, :-D lietadla su divne pre mna, ja mam najradsej pevnu podou pod nohami
Odpovedať
Profilova fotka
co je podou? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja vam poviem potom ked poletim, ze aky pocit mam najradsej ;-)
Odpovedať
hmmmm, ja si nemyslim, ze som bojazlivy clovek.....aaa toho lietania sa bojim... mam respekt, nemam to pod kontrolou ako napr. auto.... :-) najhorsie je, ze mam sen ist do australie.... ;-) len neviem ako sa tam dopravim, drahy povedal, ze pojdeme lodou..len to mas jedno - lod sa moze potopit, uniest pirati.... no asi je najlepsie doma sediet.. ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
peti - ty mas jake hrozostrasne scenare pripravene, sak nikdy nemozes vediet co ta caka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
peti, mali by sme menej pozerat a citat spravy :-D :-D co inac nove? uz si zdrava? na dovcu uz zbalena?
Odpovedať
my ideme british airways do toho londyna...to som zvedava, bojim sa strasne....a to mam o tyzden v piatok sadnut do lietadla... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej aj vy idete pokukat london? pak si prosim infosky :-)
Odpovedať
domi - som hotovy optimista... :-) :-) inak sa mam fajn, zdrava som a na dovcu teda nie som zbalena, to ideme az koncom juna.... aaale ta predstava styroch hodin vo vzduchu mi nedovoli tesit sa na dovolenku....
Odpovedať
Profilova fotka
peti - vidim, vidim... a kam idete na dovcu ako nemyslim ten london
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?