Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Lucka: aj v Trenčíne bude konečne Mekáč, sa teším, ten šalátik odtiaľ milujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som spat, takze luci podla mna ti bude urcite stacit ked pojdes na gelace v utorok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teoreticky by som mohla obidva tie dni takze uvidim ako sa dohodnem s manikerkou... andzi - viem, idu ho stavat pred laugariciom..mnam,ten ich salatik je super aj ked teraz sme boli vo viedni v sobotu a dali sme grilled chicken wrap a mali aj salat s grilled chicken..to mozem viac ako vyprazany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - sak jasne, uvidis ako bude moct ona baby ja som ne najedla ale prezrala, pardon za vyraz :-S
Odpovedať
Profilova fotka
domi, to je v pohode...do siat si sa zmestila,uz nepotrebujes obmedzovanie...ja este 10 dni musim vydrzat 8-) ale uz mi par ludi povedalo,ze som schudla tak sa vytesakujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak hej, ale zato nemusim teraz priberat :-| luci to je supeeeeeeeeej, mala by si sa vydavat castejsie :-D :-D :-D
Odpovedať
luci, ak si chcela schudnut, tak to je super, ze sa ti to podarilo...ale aj tak budes krasna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skip, je nieco nove ohladom toho bolerka? a dnes este robis ci mas uz dovcu?
Odpovedať
domi, caves...nic nove... este nevolali, povedali,ze zavolaju behom dna...tak pockam do nejakej stvrtej a uvidim, ked nie pobeham blavu...ale asi vacsina neviest vysiluje s bolerkom, kedze ma byt 16 st. a dazd.... robim, ale uz len tak jemne, ale aj zajtra urcite dojdem do roboty a aasi aj v piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - tak budem drzat palec, ale ja som pocula ze ma byt v sobotu pekne a teplucko, tak ma trosku zaskocili tvoje infosky o pocku na vikend :-| teda a co musis? mas vela roboty?
Odpovedať
domi - ty si podarena, zlate od teba :-) o tom pocasi...bodaj by si mala pravdu... uz sme to supli do nutra nebudeme v stane... ale aby aspon obrad vysiel vonku... nemusim, ale decka maju vela roboty, musim im kontrolovat zmluvy, a ked to neurobim, pocka ma to v pondelok... ale vies to je ine, firma je nasa, takze to mas iny pristup...este vcera sme tu boli do 9tej vecer... a v podstate vsetko uz mame vybavene, zajtra idem pre saticky...sa na ne uz tesiiiiim
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, vazne ma byt zevraj pekne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a caute, ked som sem uz zavitala. a uz aj idem, lebo musim robotovat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skip - dakujeeeeeem, ale ja to myslim fakt vazne ;-) aha, tak potom hej, to je ine, ked je firma vasa a za tie saticky ti verim, ja som sa ich tiez nevedela dockat x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky za podporu ooocenko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chcela som schudnut, sice trosku viac ale na pohlad je to lepsie takze aspon nieco :-D skipi - dakujem, budem ale az po tebe ;-)
Odpovedať
baby, vy ste uplne super, dakujem...ste ma rozosmiali..ved vcera ma skoro je...lo, ked som videla tu predpoved, az mi slzy vyhrkli
Odpovedať
Profilova fotka
skip - ale my si nevymyslame faktickyyyyyyyyyyyy :-( luci - hlavne ze je vidiet nejaky vysledok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - pozri sem...ved tam ukazuje minimalne zrazky na sobotu http://www.shmu.sk/sk/?page=1163#tab domi - spravne,ked je vidiet vysledok tak clovek spokojnejsi...ale este 2 kila a budem spokojna uplne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, akurat som to chcela poslat, pisu ze 24 stupnov
Odpovedať
Profilova fotka
teda pisu 19 - 24 stupnov
Odpovedať
Profilova fotka
luci - presne tak, ale netreba byt narocna, to mozno pride aj samo ;-) skip - sleduj sleduj co ti poslala lucinka za link :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tu uz clovek nevie comu ma verit....ilko rano rozprava,ze aka bude zima v sobotu a prsat a tito tu maju minimalne zrazky... skipi - neboj, dobre to dopadne :-D este vam bude svietit slniecko a tebe bude horuco 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
treba pozerat pocasie na shmu, ved oni robia tie predpovede
Odpovedať
Profilova fotka
aj tak si pocasie spravi po svojom...takze treba mysliet pozitivne ;-)
Odpovedať
baby, dakujem, ved to,ze ani pozitivnym myslenim to pocasie neovplyvnim...cert to ber...dnes mi pekne napisala moja teta - ze co tam po dazdi, hlavne,ze budete mat slnko v dusi...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - jo jo to je svata pravda :-)
Odpovedať
babky, ideme tancit, dnes sa ucime salsu... vecer kuknem,co ste popisali...papacko
Odpovedať
Profilova fotka
skipi maj sa, uz som zvedava na ten vas tanecek si ho potom budeme premietat x-) x-) x-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
papa skipi, drzim palce na bolerko ale nakoniec ho ani nebudes potrebovat..uvdisi ;-) lets dance !
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?