Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooooooooo jo, sak nadhod nejaku temu ;-) ale sak o svadbe hovorit nechces, ja ju mam uz za sebou a ked daco ine potrebujeme si povedat tak si to povieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ved to. tak sup dovolenka. uz ste s risom rozmyslali, kam pojdete?
Odpovedať
Profilova fotka
ece moc ne, mne je to v podstate jedno kam to bude, len nech je tam more, piesok a teplucko a nech je to aj za rozumnu cenu
Odpovedať
Profilova fotka
inac vcera ta cena za ten last minute bola nenormalna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani nehovor, sa mi ani verit neche, ze to moze byt take lacne
Odpovedať
baby, o akej dovolenke kecáte? Aj ja chcem ísť!
Odpovedať
Profilova fotka
no o nejakej letnej, plnej slnka a moraaaaaaaaaaa x-) x-) x-)
Odpovedať
a za koľko a na ako dlho?
Odpovedať
Profilova fotka
no sme nasli tunis, za 7000 sk na 12 dni all inclusive - supeeeeeejna cena
Odpovedať
Profilova fotka
bolo by to sice uz od buduceho tyzdna ale za tu cenu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vyate panicky a ooocko :-D joooj,dovolenka..to je hned po svadbe, prve co riesim :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky buduca vydata panicka x-) ako si dopadla s tym podmazom?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
stale na tom pracujem..nejake pesnicky mam,robim zoznam a dat polovicke aby stiahol z netu a napalil na cd...
Odpovedať
Profilova fotka
superne to mas vymyslene, kazdy daco spravi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,ved ako aj by sa patrilo..niezeby som sa chcela stazovat ale moja polovicka sam od seba nebude riesit nic ]-( ale co uz..ja si zas toho dost vymyslam :-D dnes mame stretko s dj a rozmyslam kedy si ist dat spravit nechty? este nikdy som gelace nemala a vsetci ma upozornuju,ze mam si dat dopredu aby som si zvykla...
Odpovedať
Profilova fotka
no luci nemboj nejsi jedina, ak moj uz manzel je taky ;-) ja gelace nosim dost dlho aj bezne, uz si neviem predstavit ze by som ich nemala 8-) , ale v tvojom pripade by som sla asi tak v stredu, skor nie, lebo by sa ti mohli zalomit alebo daco, ale mozno ze by vydrzali
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to hodim na buduci tyzden...zistila som,ze ich robi aj sestra mojej spoluziacky zo zakladky takze niekto koho poznam ;-) tak skusim asi na utorok poobede...aby som si zvykla..stredu uz budem mat asi dovolenku,stvrtok skuska a piatok roznasky..
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne, ty vies, ze ako by si mohla, ale urcite si zvyknes, ked ti ich spravi take primerane velke k tvojim vlastnym nemal by s tym byt problem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nechavam si aj dlhsie nechty, to nebude problem..snad si ho nezlomim alebo nieco podobne...ale to sa vzdy da dorobit,nie?
Odpovedať
lucka: daj si urobiť biele špičky z gélu, nie lakom, dlho ti to vydrží a je to pekné. Da si pozor kto ti bude tie nechty robiť lebo ja poznám toľko "amatérok", že až.
Odpovedať
Ja som mala francúzsku manikúru, biele gélové špičky a do toho také zlaté kvetinky. Keď ti nechty urobí dobrá manikérka tak sa ti nemá čo stať.
Odpovedať
domika: chodíš na dopĺňanie alebo si dávaš robiť vždy nové nechty?
Odpovedať
Profilova fotka
luci - jasne, stale je moznost dat si ho opravit
Odpovedať
Profilova fotka
kocky,dakujem za rady :-D v tomto som absolutny neznalec :-o
Odpovedať
Profilova fotka
andzi -ja chodim pravidelne na dorabku, chodim ku kamoske, a vacsinou mi doplna malokedy sa stalo ze mi musela dat nove nechty ;-) luci - nemas za co, v tomto som expert :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky ja sa na chvilu odmlcim, ideme na obedicek, sa majte zatial ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si padam nieco kupit..akasi som viac hladna v poslednej dobe :-o
Odpovedať
caute baby, ste tuuu???? luci, ked si gelace nikdy nemala daj si ich urobit skor, aby si si zvykla... ja som si prvy krat nevedela rozopnut zips na gatach a skoro som sa pocurala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky skipi, som tu..bola som si pre salatik do mekaca...no,ja viem ,ze skor ale co je to skor?
Odpovedať
lucka: ja som si dávala gélové nechty urobiť v pondelok pred svadbou, tak mi to poradila manikérka. A súčasne som sa s ňou dohodla, že keby sa mi niektorý necht zlomil tak ma zoberie ešte v piatok. Ale nestalo sa nič a všetky nechty mi držia doteraz a to je už pomaly mesiac. Nedávaj si moc dlhé nechty, to moc neveste nepristane, radšej nech ti ich pekne ozdobí.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?