Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
nechapem takych ludi, co mozu vyhodit psov na ulicu...
Odpovedať
Profilova fotka
to nechapem ani ja, radsej psa mat nebudem, ako ho potom vyhodit, hrozneee :-(
Odpovedať
sak to, ved to su take neme tvare, ako si maju poradit... trha mi to srdce... keby som mala veeeellaaaaa penazi, tak by som ich vsetkych zachranila a postavila im super dom, kde by sa mali dobre
Odpovedať
Profilova fotka
baby uplne s vami suhlasim, ja sa tiez nedokazem pozerat na niektorych zubezenych psikov, ktorych ich majitelia zanedbavaju a tyraju :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ved Domi to je na tom najhorsie, ze ich este dokazu aj tyrat. Ti ludia su hyeny. Fuuuj
Odpovedať
baby, uz sa o tom nebavme... je mi potom smutno ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Skip nesmut, uz mate len 8 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre takze zmenme temu, sme si dnes nakoniec objednali obedicek do robotky, sa nam nechce nikam ist, som si dala cestovinky so 4 druhmi syra mnaaaaaaaaaaam sa uz neviem dockat :-p
Odpovedať
a vy 7 :-)
Odpovedať
mnaaam aj ja som uz hladna, chceme ist na taco...len mati sa nevie vymotat z roboty miska - ty uz takto za tyzden, budes to mat za par hodin
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, uz budem v rukach vizazistky :-) fuuuj, ale je to pocko hrozne. Ale vzdy lepsie teraz ako na buduci tyzden
Odpovedať
Baby, o čom kecáte? My sme boli s drahým na zmrzline. Domika - tvoj manžel chodí do zahraničia?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Andzi, v takomto pocasi a zmrzka? Brrr.
Odpovedať
miska: boli sme s drahým v Maxe a tam sme neodolali, je keď mám chuť na sladké, tak mi počasie nevadí.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj, tak v obchodaku sa to da :-) ja ze niekde na namesti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - moj manzel je kamionista ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi a tvoj manzel ma robotu tak rozne, ale vzdy je to rovnako, ze vypadne v pondelok a vrati sa na konci tyzdna?
Odpovedať
domika- na ako dlho chodieva von? Nebojíš sa o neho? To keď je prečo tak si sama? Môj manžel bol takmer dva roky vonku a chodieval domov len raz za dva týždne a vždy v nedeľu som plakala, keď odišiel.
Odpovedať
Profilova fotka
misi on robi tak vselijak parkrat sa stalo ze bol prec aj cez vikend, ale to je len sem tam
Odpovedať
domika: aspoň budete bohatí, korunky sa zídu, keď chodí na zahraničné cesty.
Odpovedať
uz som spat - torta zaplatena...
Odpovedať
Profilova fotka
si sikovna Skip :-) Domi a pracovat na kamione chce uz navzdy?
Odpovedať
skipi: akú budete mať tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - uz som spominala, ako kedy vacsinou je v tyzdni prec a cez vikend je doma a uz som zvyknuta a sama niesom nakolko byvame u nasich ;-) misi - ved to je robota ako kazda ina,ja ho nutit nebudem aby s tym prestal,m on nie je ten typ, ktory dokaze ist rano do roboty odrobit 8 hodin a ist domov, jeho to nebavi
Odpovedať
miska: myslím si, že robota na kamióne je len pre mladých odvážnych chlapov to by ho ani celý život nebavilo. Na to aj dobrodružnú povahu a tolerantnú manželku ako je dominika.
Odpovedať
Profilova fotka
Domi nutit urcite nie :-) a ako dlho uz robi kamionistu?
Odpovedať
Profilova fotka
no uz vyse 5 rokov pomaly 6
Odpovedať
andzi mame ju v albume - kuk domi, to ho teda aj ja obdivujem...tazka robota..a kam chodi najcastejsie
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no akokedy zvykol chodit do danska casto teraz je to belgicko
Odpovedať
skipi: tá je nádherná!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?