Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, aj ja som mala supejny obedicek tunacika so zeleninkou a s pecivkom :-)
Odpovedať
caute aj ja som spat, som mala pizzu..a ani som ju nevladala celu zjest..asi uz mam nervozitu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no,to je jasne....peniazky to zhltne raz dva :-) , musim ist nieco vybavit do mesta takze zatial papa
Odpovedať
ahojte baby, už som vás dlho nebola pozdraviť miska, skipi, lucka: ako finišujú prípravy? Juj, ešte by som si veru tú svadbu zopakovala.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andzi, no u nas su uz pripravy skoro na konci :-) aj ked definitly to bude az piatok A ty ako, fotocky budu kedy?
Odpovedať
miska: mám len pár fotiek, na ostatné len čakáme, my sme mali veľmi busy fotografku, ale sme veľmi spokojní miska: ty to už máš za týždeň, juj, sú to krásne dni tesne pred...v prípade svadby platí tešiť sa je viac ako sa dočkať, tak si tie posledné dni príprav vychutnaj naplno. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi dakujem :-) ked uz si ani vychutnavat neviem, som z toho taka napäta
Odpovedať
cauko andzi, tedaaa tak nech si fotografka svihne, cakame nedockavo na viacej fotosiek aj u nas uz skoro vsetko, este vyplatit tortu,ale to az v utorok..a potom ze farba na vlasy a taaaak
Odpovedať
Profilova fotka
Skip a preco to uz teraz idete vyplacat?
Odpovedať
baby, ak si plánujete po svadbe meniť priezvisko tak sa pripravte pevné nervy! ja som už dvakrát čakala v rade na občiansky, potom na vodičák, dnes som zaplatila cca 15 EUR len na poplatkoch bankám za zmenu v systéme a za zmenu podpisového vzoru, notárske poplatky za overenie sobášneho listu a nového občianskeho. A to ešte nemám zmenenú DSS, stavebko, zdravotnú poisťovňu, telefón a ďalšie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - no ja som mala stastie nakolko nasa znama pracuje na polici a prave na oddeleni OP a pasov, takze som nemusela nikde cakat, vsetko som vybavila mimo uradnych hodin a co sa tyka zmena mena a podp. vzoru v banke som to mala uplne bez poplatkov. aku mas banku? staci ked mi ju len nejako opises, nemusis pisat cely nazov banky ;-)
Odpovedať
miska, hej, teda dali nam to na utorok, ale v utorok mam tam tho dost, tak chceme ist zajtra, nech to mame z krku..lebo my sme si tu tortu dali doviest, cize nepojdeme pre nu osobne... andzi / to fakt, teda tak to sa uz budem psychicky pripravovat teraz, neznasam urady a statia v rade :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ja sa len utešujem tym, ze tam rady nebudú. Banku mam nastastie v poho, kedze som tam pracovala, to mi baby vybavia. Pre zdravotnu poistovnu uz mam vypisanu ziadost a v pondelok to potom odnesiem.
Odpovedať
Profilova fotka
misi - a ty mas uz od pondelka dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
zlato, az ten dalsi tyzden. A dovcu mam az od stredy
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne, ale ja len tak pre info sa pytam
Odpovedať
tak ja som optimista, chcem si vodicak aj OP vybavit v pondelo po svadbe... kedze v stredu odlietame, ale ked nevyjde, tak nevyjde, co uz... v tomto to maju chlapi lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
a kam idete skip?
Odpovedať
no ale najviac coho sa bojim je zmena udajov v orsr, a potom aj kataster..
Odpovedať
ideme do rima na 6 dni...jupiii, asi sa tam uvarime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeej zavidiiiiiim zoberte ma so sebou :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skip a to je akoze svadobna cesta ci sa chystate este dakam k moru potom?
Odpovedať
Profilova fotka
Skip ved to aj ja :-) v pondelok to chcem vybavit :-) verime si. Tiez ides do Dubravky, vsak? Sa stretneme
Odpovedať
nooo, to je taka mala svadobna cesta :-D este more by sme radi dali, uvidime,ze kedy... a vy ako? ci cakate na nejaku last minutu
Odpovedať
hej, hej, ale naposledy,ked som bola menit op kvoli trvalej adrese, tam nebol nikto a dali mi op na pockanie...tak snad to vyjde aj tento krat...a vodicak tiez v tej budove,ze
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak, ale mozno sa podari aj daco ine, mne je v podstate jedno kam by sme sli, hlavne nech je tam teplo a pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano, myslim ze aj vodicak je tam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nechcem Vas skakat do debatky, len sa chcem opytat, ako dlho trva momentalne vybavenie OP? Pas a vodicak trva asi mesiac, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
dixie - ahoj, no ja som mala novy OP a aj pas cca behom tyzdna, ale to zavisi od jednotlivych uradov, vsade je to inak ;-)
Odpovedať
domi - jasnacka ako miska rano pisala, ze hlavne sami dvaja a relax... miska, to zvladneme... :-) dixie - zatial to nemam za sebou, ale pas ak si nepriplatis tak nejak tak dlhsie trva
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?