Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale mozu ist hore LEN AK budem tehu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemboj aj ty to budes o chvilu za sebou, si este vychutnavaj tie volne chvile ;-) no ja mam 21, tak ako july, sme dokonca po sebe narodene ona 14 - teho a ja 19-teho januara... a z tych reci si nic nerob to som aj ja pocuvala, vsetci si to vysvetlovali tym, ze som asi tehotna alebo tak, ale nic take, my sme sa chceli zobrat a hotojo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci - ja som to myslela len v tomto pripade ;-) x-)
Odpovedať
Myslela som si ze si starsia, a ty taky holobriadok jak July ;-) Ked ju zbadas niekedy, pozdrav ju odo mna.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to ti dakujem ze holobriadok :-p :-p :-p a ok, pozdravim
Odpovedať
Srandujem,sak ja mam 22 ;-) Ale niekedy si pripadam na 40 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi, ty mas len 21? jake mladatko :-) ale spravne,ked sa chcete zobrat tak sa zoberte, co koho do toho,ze preco sa berieme...bola som teraz na takom seminari a pri obede sme mali vinko, a jeden sa ma tam pyta, ze a ty mozes pit? a ja,ze preco by som nemohla? a on nato,ze vy sa beriete z lasky?
Odpovedať
Profilova fotka
teda to je riadny skok az o dve generacie pomaly vyssie :-D :-D a vy sa s july uz nevidate ci co? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi - som rada,ze sa zhodneme na len ak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - sak ako inak ;-) juuuuuuuuuuj som sa ja ale najedla, som mala granatir, som uplne full :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ani si sa nepochvalila,ze si obedovala..tak aspon dodatocne dobru chut... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no akosik som zabudla :-N =-) a dakujeeeeeeeem inak sledujes ake je to tu dnes akesi mrtve? nebyt nas dvoch a sem tam sa tu blysne aj ooocko ale nic moc ti povim :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no,to hej..vacsina je uz vydata takze uz asi nemaju co riesit...ooocko ma ospravedlnenie,ma vela roboty..tu mam aj ja ale moc sa mi nechce :-S
Odpovedať
Profilova fotka
sak aj ja som vydata, a som tu :-p :-p ale ne, len je to akesi poslabsie v poslednej dobe ;-) luci ani mne sa ani ň nechce :-N
Odpovedať
Profilova fotka
chapem, ja mam toho plne zuby...nech uz som tehu :-D ja si pomalicky robim veci ale zas sa mi chce spat...a to som uz mala dnes kavu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to bude tym pocasim, ja mam pocit jak keby som tu uz tyzden sedela :-S
Odpovedať
Profilova fotka
caute. ja zase len na maly skok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo,presne..normalne som mimo..ale aspon za chvilu koncim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci si nas insprirovala aj my sme si uvarili kaficko, snad trosku pomoze :-) a odkedy dokedy mas vlastne pracovnu dobu? my robime od 8 30 - 17 00 aj piatok tak isto :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja robim len do tretej..my sme tu od siedmej a nemusime si zobrat obed prestavku..ale celkovo je system firmy ak mas hotove a nic nemas na praci tak chod domov...ak horia terminy a je treba nieco spravit tak zostanes dlhsie
Odpovedať
Profilova fotka
to je dobry system, taky by som brala aj ja. mne by nerobilo problem prist do roboty na 7- 8 00, tym padom by som skor skoncila co by bolo supis
Odpovedať
Profilova fotka
mne to tiez vyhovuje..je pravda,ze vela krat pridem domov neskoro alebo robim aj cez vikend ale inokedy som doma po 3 a mam este kopu casu na ine veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak ved to, ale co uz ja s tym nic nenarobim
Odpovedať
Profilova fotka
mna picne. stale mi chodia smsky, ze mozem vyhrat alfa romeo. napisala som tomu ujovi, ze nechceme ziadne sms, tak mi napisal, ze co mam spravit, aby mi nechodili. spravila som to, prisla mi odpoved, ze ich mam vypnute a prisla mi teraz dalsia, ze mam hrat o alfa romeo. ja uz na to nemam nervovu sustavu... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja padam kocky,cafte ooo - aj mne prisli....nemaju co robit tak posielaju a potom im traktor odpoveda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci maj sa krasne, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ano. :-D ale aj my mame dobre stastie, lebo mame taky nejaky alarm v aute, co bol v traktore, ale matko nastastie zablokoval, aby posielal smsky, na ine cisla ako na nase.
Odpovedať
Profilova fotka
papa luci
Odpovedať
Profilova fotka
Juuj žienky, ahojte. Tak uz mame aj mini dovcu po svadbe vybavenu. Pojdeme si do Medera oddychnut. Tak od utorka do nedele pojdeme. V pondelok skocime do prace este, nieco porobim a potom sup dovolenkovat. A v lete, asi na prelome jul/august sme sa nakoniec uzhodli na Bulharsku. Vyberieme si nejaky luxusny hotel a budeme si tam dlllllho vegetit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misi, jeeeeeeeeeej to je super. my sme boli v bulharsku pred 2 rokmi a bolo skvele a teraz sa to dost rozmohlo tam, dost luxusnych hotelov postavili, takze sa budete mat dobre ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?