Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ooo, pozdrav lentilku aj odo mna,ze sa tesime na fotky.. je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky lucinka, ako sa mame???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj domi, akurat som zistila,ze idem dnes zas do BA
Odpovedať
Profilova fotka
supej, tak nas pridi kuk na zlate piesky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno pojdem aj na staru vajnorsku, to este neviem ale urcite idem na nivy...kde na starej vajnorskej sedite? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hned oproti konecnej elektriciek na zlatych pieskoch take nove presklene budovy ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeemine,ake je to cislo?mozme skocit na obed ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no luci to je sice 37 ale kusok odtial je tiez 37 :-S my sme 37/C ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha,tak to je trosku dalej,resp blizsie ako chodim ja...ja tak na 25, prip 17
Odpovedať
Profilova fotka
noooooooo ale to je kusok, fakticky, priamo oproti tej konecnej elektriciek
Odpovedať
Profilova fotka
a mate tam niekde blizko dobre miesto na obed?
Odpovedať
Profilova fotka
luci ani moc ne, je tam ten shopping palace a tam su same fast foody iba a asi aj tak by sme sa nemohli dlho zdrzat nakolko kolega je mimo firmy a majka za ne zaskakuje :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak nic,nehame to na inokedy :-D palace poznam
Odpovedať
Profilova fotka
no ale nebol by to zly napad x-) x-) x-) snad nabuduce sa to podari aj zrealizovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v kazdom pripade majka bude mat nachystane tie kolace ked pride na obrad, mala by si sa k nej pripojit a snad sa nieco ujde aj tebe ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cooooooooooooo? tak s tymto sa mi mila nasa nepochvalila ]-( :-p noooooo tak na tym zacnem teraz asi aj rozmyslat, ze sa zastavim aj ja :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ju hned mozes vyhresit..sme sa bavili o tortach a zakuskoch a som jej slubila,ze ak pride tak sa jej nieco ujde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda, no az teraz sa priznala,ze ma nejake kolaciky rezervovane :-D :-D a neboj hned som jej povedala do duse 8-) ale ne srandujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
len ak sa rozhodnete prist tak mi dajte vediet dopredu aby som vedela pripravit krabicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci nemboj urcite sa ozveme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozik,a chystate sa nasej janocke? mne sa to zacina komplikovat ale rozhodne chcem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuuuj no ja ece neviem, a majka je na tom taky tak
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, uvidim aj ja lebo ten vikend pred svadbou mame nabity..a to by som isla aj tak asi len ja bez polovicky..chcela by som to ale vidiet lebo budu mat vlastnu hudbu (aspon tak si pamatam) takze sa budem inspirovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no sak jasne, ja tiez este neviem co bude za tie 2 tyzdne ci ako to vychadza :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, sa konečne hlááásim. Som bola u kožnej a na skúsku licenia. Super ma nalicila, tak som spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, jeeeeeeeej supej a fotocky kde su??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, no to bude problem, nemam sa s cim odfotit :-(
Odpovedať
Profilova fotka
noooo tak to je na nic potom, ale sak neva, my to tvoje licenie uvidime v premiere vo svadobny den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, budete musiet pockat :-) Domi a čo nové? ci nic, len poctivo pracujes?
Odpovedať
Profilova fotka
tak my teda pockame x-) nove? no nic, snazim sa poctivo pracovat ale moc mi to nejde nechce sa mi v tomto teple, ale oocko taha za nas obidve :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?