Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
caute babky, juuuj, no uz aj mna to chyta.... inak ja som mala v sobotu rozlucku so slobodou, a normalne ma vcera chytila uz nostalgia...tiez to tak rychlo ubehlo... ze som si spomenula, co tu uz nase vydate penie pisu, ze to ubehne ako voda...a ked obycajny harley ubehol straaasne rychlo, tak svadba preleti... jeej, miska, to je super, ze si si oddychla... :-) luci - a nesie nejake specialne krabicky pre hosti? ci len proste krajsie? andzi - ved my sme sa s drahym smiali, ze po svadbe, budem mat kopec casu ked ju uz nebudem planovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi :-) nesie tie co mam v albume...tie priesvitne zhora kde sa da dat aj fotka...ja som chodila po americkych strankach a potom to chytilo aj bratranca a poslal mi vela linkov na rozne krabicky a tasticky...a nakoniec zohnal tieto, ktore sice neboli favoritom ale aspon dake budu..rozmyslam,ze tam ako je fotka dam nasu fotku s podakovanim...uvidim ako to bude velke a ked nie tak tu fotku len budeme davat ako karticky vedla menovky
Odpovedať
jeee, to bude velmi mile... ja si osobne myslim,ze v amerike a kanade alebo teda v podstate v zahranici, je to jednoduchsie s takymito drobnostami.. luci, inak ty mas vyhodu,ze si z nas posledna...ti to budeme v dobrom zavidiet :-) ze to mas este pred sebou..
Odpovedať
Profilova fotka
no,rozhodne sa mozem poucit na vasich "chybach" ale zas na druhej strane vam este teraz tak trosku zavidim,ze to mate uz tu...ja som velice spokojna lebo sme kupili aj popolnocne topky,aj drahemu popolnocnu koselu takze teraz este bizu k svadobnym a sme obleceni :-D pomaly nakupujeme aj somarinky na svadbu, vcera sme kupili marschamallows (ci ako sa to pise) na cokofontanu ;-) , priniesli sme od draheho starych rodicov domace, co setrili specialne pre nas na svadbu,dnes od draheho sampus...za chvilu bude jedna izba prepchata pitivom na svadbu,uz sme skoro ako sklad :-D esteze mame volne izby 8-)
Odpovedať
no tak super... pekne pomalicky, aby sme sa potom nestresovali... jee vy budete mat cokofontanu??? paradicka, to moja buduca svokra by ju strasne chcela, ale nejak sme to neriesili ;-) a z nitry ti este nevolali na saticky?
Odpovedať
Profilova fotka
hej,mne sa to strasne pacilo a uplne sme sa zblaznili do cokolady u nas v maxe takze odtial budeme mat aj cokoladu..a nechcete teda? ved kludne by som ti ju pozicala..este sme ju neskusali ale chystam sa ked pride bratranec a bude nas viac kedze treba min 400g cokolady..ja uz mam skusku dohodnutu takze nepredpokladam,ze mi budu volat..jedine keby to chceli posunut ale tusim to uz posuvali kvoli nejakej kocke takze na skusku idem az vo stvrtok
Odpovedať
teraz vo stvrtok? a mas k satickam aj kabelku? inak nevies luci ako to je s bolerkom, keby som ho potrebovala, to je v cene, ci sa to plati? to som sa ich zabudla spytat...
Odpovedať
a dakujem za ponuku, ale sme tu fontanu vypustili, lebo potom bol napad aj fontana zo sampankeho a ine pikotiny...takze sme to stopli hned v uvode, aby nebolo viacej komplikacii,ze nieko iny bude vymyslat za nas
Odpovedať
Profilova fotka
az vo stvrtok pred svadbou..k satam mas zadarmo pompadurku a niektoru bizu...bolerko sa plati,aj zavoj..presnu cenu neviem ale urcite to nie je viac ako 500sk, my sme o inej fontane ani neuvazovali..toto je ta uplne najmensia tak snad bude stacit :-D
Odpovedať
tebe ich nemusia upravovat? tak to mas fajn,ze ti tak presne sadli... aj bizu? to som nevedela? no neva, ja nakoniec budem mat iba nausnice, lebo nic sa k tym mojim satam nehodi... a podla mna tie malicke fontany su milsie ako tie obrovske..
Odpovedať
Profilova fotka
jooj,idem na skusku a upravovat ich budu urcite ale skusku dali az na stvrtok lebo len vtedy moze nejaka ina nevesticka a preto tam bude krajcirka len vtedy...tak snad to do piatku stihnu 8-) ja stale neviem zohnat bizu co by sa mi pacila....chcem len nieco velmi jemne a vsetko co som videla bolo moc vyrazne ]-(
Odpovedať
jaaaj, som myslela, ze ti sadli uplne super... ale stihnut to stihnu :-) ved aj ja som mala pocit, ked som si kupovala bizu,ze sa bude hodit k satam, a ked som ju skusala so satami, tak to bolo uplne odveci.. vsetku bizu, co som si doniesla sa nehodila... a o niektorych kuskoch som bola na milion percent presvedcena,ze sa budu hodit...takze nebudem mat nic a tym nic nepokazim
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som si ziadne bizu este nekupila lebo sa mi ziadne moc nepaci....mna to musi oslovit aby som si to kupila :-p k popolnocnym mam, to viacmenej nebol problem...ozaj,inak uz vsetko vybavene?
Odpovedať
este mame tento tyzden stretko s p.Svobodom z Kamily, ze finalne pocet hosti, izby, a nejake este otazocky, potom chcem dat stretko este s fotografom aj kameramanom na tento tyzden, aby sme buduci mali, co najmenej takychto veci... takze skor chceme aby tento tyzden bol pernejsi a potom uz len fakt tie nutnosti,ze ist po kolace, satky a taak. vy ste tiez uz dobre pripraveni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate ano, este doriesit vyzdobu,stretnut sa s fotografom,DJ a dopravou....kupit darceky pre hosti ale su objednane :-) jaaj a doriesit pocet hosti a k tomu menovky a menu dat vytlacit..ale to su uz take drobnosti a dotahovacky uz zacatych veci..
Odpovedať
a ake budete mat darceky pre hosti? to do tych krabiciek z kanady?
Odpovedať
Profilova fotka
male cokosrdiecka z cokoladovne u nas v Maxe, mnam belgicka cokolada :-) mali by sa tam zmestit 3 tak snad sa zmestia..ved tento tyzden ich budem mat tak potom nabehnem a mozme skusit...
Odpovedať
tak potom daj fotose... ideme tancit, vecer sem kuknem..papa luci a pekny den este
Odpovedať
Profilova fotka
jasne,seeeecko pofotim..zatial pa a let's dance :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky. Prave mi pisala lentilkabj, uz byvaju vo svojom novom domceku a nemaju tam zatial net. Ak sa jej bude dat, da sem fotky zo svadby. Zatial len odkazujem, ze vas vsetky pozdravuje. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky,ooocenko dikes za infosky, ze ju pozdravujem a nech sa poponahla s tymi fotkami :-) :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty co zdravis, ako keby sme sa cely den nevideli. :-D :-P
Odpovedať
Profilova fotka
ale ja som dala ten pozdrav tak vseobecne vies??? :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja vieeeeem, natahujem ta zase :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaaaaj ty neprestanes ani v tom strasnom teple??? ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D ja mam energie na rozdavanie :-D ale tak mi oci klipkaju, ze koniec :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jo ani nehovor :-S nakupy nas preberu, to sa nemusis bat x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to ano :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak jak inak by to mohlo byt? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. dobry vecer. :-) sama som tu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?