Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi kraasne foto, blahozelam este takto. Ale pridaj viac, bola si naadherna. Skip ahoj :-)
Odpovedať
babuľky, ďakujem vám krásne. zatiaľ mám len tie fotky, ktoré som pridala.
Odpovedať
cakame, kedy ich bude viacej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babky, som spat :-) misi - aky bol obed? :-D
Odpovedať
babky, tak ja pre zmenu odchadzam, ideme tancit s erikom..cauteeee...inak miska kukala som predpoved na http://www.meteocentrum.cz/predpoved/... jake super pocko v piatok...dufam,ze aj sobota taka bude
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj skipi, prijemne tancovanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Domi, mala som salat, tak sa dalo, ale nejak sa mi nechce jest ked je teplo Jeej Skip, no zatial to pocko vyzera super.
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznam, ja som si zase dala pizza stangle s dressingom, mnam mnam vybordelne boli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
o chvilu budem koncit v praci, tak vam zelam kraasny vikend. Paaa zienky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuuj misi ty sa ale mas, tak teda pjekny vikend, pa :-)
Odpovedať
miska: takto skoro končíš v práci? Ja ešte také 2 hodinky.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - vies ako niekto ma rozumneho sefa, niekto nie, my musime trcat v robote aj v piatok do 17 00 ]-( :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
domika: a to bežne mávaš pracovnú dobu do 17.00? Od koľkej?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - ano, kazdy den od 8 30 - 17 00 hod :-S
Odpovedať
domika: tak to ťa obdivujem, ja som v práci od 7.40 v priemere, ale o 15.00 už padám únavou a o 15.30 už bežím...jasné, že sú dni, kedy musím ostať dlhšie, ale to je len výnimočne.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som radsej chodila do roboty skor a tym padom skor aj odchadzala ale to nezalezi odo mna
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-bola si naozaj naaadhernaaa,uz sa neviem dockat,kedy pridas viac foteciek :-) ....a blahozelaaaam aj sem :-)
Odpovedať
lentilka: ďakujem Viac fotiek dám na facebook keď budú hotové, lebo aj tie, čo som pridala sem, musím na želanie mojej mamy stiahnuť.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. andzi, preco si musela dat fotky prec?
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-preco ich musis stiahnut???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, krasny slnecny dnicek :-) Ja mam za sebou super vikend, boli sme s mamcou vo Velkom Mederi na kupalisku, tam su take liecive vody, tak sme si to super uzili. Aj sme sa tam ubytovali, tak sme prezili taku mini dovcu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, jeej..taka mini dovca potesi :-) , ja ani neviem ako vikend ubehol..uz nech je rychlo dalsi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lu, ani nehovor, nam uz sa to tak kraati, uz buduci tyzden to vypukne. Uz by som bola najradsej, aby bol piatok a nejak okolo 14,00 :-) samoska ten nas piatok
Odpovedať
Profilova fotka
viem..normalne nemozem uverit,ze uz je to za dverami..tento tyzden pride bratranec z Kanady s rodinou,tesim sa ako male babo..nevidela som ho hadam 6 rokov...nesie mi aj krabicky na darceky pre hosti a potom uz nastane ten kolotoc poslednych finalnych priprav..a dovolenka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, a kam idete na dovcu Lu?
Odpovedať
ahojte baby miska, lucinka: juj, normálne vám závidím, vychutnajte si tie posledné svadobné prípravy. Deň D ubehne ako voda, ja keď som čakala vo svadobný deň na príchod ženícha, stále som nechápala, že ten deň je už tu, spamätala som sa až ráno v nedeľu že vlastne ročné prípravy s už za mnou. život musí ísť ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andzi, no musime si to uzivat, ale som uz riadne nervozna. A prave som pozerala pocasie, tak zatial to vyzera nadejne. Jasno a 26 stupnov, tak by to malo vyjst aj Skipi
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi :-) - ale stalo to za to,nie?urcite to sialene ubehne,uz teraz som z toho trochu smutna ale pridu dalsie krasne veci..ved pracujeme na babatku,nie ;-)? miska, nejdeme na dovcu..resp chceme ist ale este neviem ani kedy ani kam...ja budem mat dovcu na pripravy a hoci budem urcite rozlietana bude to pre mna ako balzam na dusu..z tejto roboty mam proste neuveritelne stresy a keby som mohla uz som tu neni...
Odpovedať
Profilova fotka
Aha Lu, uz chapem, my to mame tiez tak. Dovca mozno bude, uvidime ako vyjdu peniazky
Odpovedať
Profilova fotka
rozhodne na dovolenku chcem ist ale bude to zavisiet od peniazkov :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?