Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
hej v piatok na tu vietnamsku... miska ty ides kedy pre saty?
Odpovedať
Profilova fotka
Skip, uz som pisala, ze zatial neviem, este som nebola ani na skuske :-)
Odpovedať
jaaaj, sorac, som si asi nevsimla... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v poho :-)
Odpovedať
baby, odpajam sa, vecer kuknem co je nove..papacko a este pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
babky, som na seba hrda, kuchynu uz mam komplet poupratovanu, este obyvacka, na spalni zavreme pred navstevou dvere :-D ach jo, to je hrozne, ked nam pride na navstevu moja mama i svokra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Skip ahoooj, pekny zvyšok dníčka Jika si šikula :-) je fakt, ze aj dvere sa dajú zavrieť ;-) len aby tam nechceli nakuknut
Odpovedať
Profilova fotka
babulky idem sa aj ja odpojit. Krasny zvysok dnicka zelam, pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj misi, pjekny den este, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi, misi - papa a pekny dnicek vam
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - uz si skoncila s upratovanim? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domci - ja to robim na etapy, jedna miestnost, hodina pausa, druha miestnost, zase pauza :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
skvely plan, mas vsetky moje sympatie x-) x-) x-) takze babky ja sa taky lucim, pomaly ideme domeno konecne :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
papa domci ;-) a pekny dnik este
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak pozeram,ze v poslednych dnoch vas dost zanedbavam..resp napisem nieco a potom dlho nic.. aspon vas teda takto pozdravim..konecne som dnes kupila popolnocne topky, boli sme aj v kastieli a teraz budem cakat upraveny rozpocet..v kazdom pripade tu zajtra nebudem lebo som v brne takze si zajtra uzite piatok :-)
Odpovedať
ahoj lucka - ide s tebou do Brna aj drahý? Lebo ako to, keď máš teraz plodné dni?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babky, ste tu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Domi, pekny dnicek, aj ked uz trosku uprsany Domi, taka otazocka, kedy ste krajali tortu?
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj misi, prsi u vas? tu u nas na zlatych svieti slnko :-| nooooooooooooo takto, my sme akosik zabudli krajat tortu po popolnoci a pak sme uz nechceli lebo uz dost ludi odislo, a nezjedla by sa, ale v podstate sme ju aj tak rozdali rodine a znamym
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-) mileee. Ale krajat by sa mala o polnoci, teda po cepceni a prezleceni? No uz vidim, ze aj u nas svieti slnko, ale este pred chvilou prsalo
Odpovedať
Profilova fotka
to zavisi ako si to sami urobite, ale niekto ju kraja este pred ocepcenim, ini po odcepceni to je individualne :-) tak nech to len tak ostane, lebo ja som moc vyletnena, a kedy zacalo prsat budem ako prasiatko spinava ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to nechame na DJ, uvidime, kedy nam da pokyn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj to je riesenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no inak neviem, ako to zariadit
Odpovedať
Profilova fotka
sak jasne, my sme to tiez vyriesili po svojom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem na obed, tak zatim a dobru chut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, dobru chut misi ;-) andzi - krasne fotky, kde ste sa boli fotit??? :-)
Odpovedať
ahojte baby domika: boli sme sa fotiť v areáli hotela Tartuf Beladice
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - aj tu ti chcem zazelat este raz vsetko dobre, aby ste boli spolu stastni ;-) aha,tam je to naozaj krasne :-)
Odpovedať
andzi, mooc pekne fotocky, este ich daj viacej :-) a suhlasim s domi, tam je fakt krasne, sme tam boli raz na velku noc..odporucam
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?