Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
moje šaty boli hrozne ťažké a ja som navyše mala pod nimi spodnicu, na ktorej bol ešte tyl. Moja malá družička prišla za mnou a sčítala mi koľko sukní mám...šaty boli ťažké, ťahalo mi dolu korzet a v kostole som si na šaty aj pristúpila a potom počas tancovania mi na ne postúpal asi každý. Napriek tomu som vydržala tancovať s každým, hoci potom ma nenormálne boleli nohy.
Odpovedať
miska: máš viac ako 29 rokov?
Odpovedať
Profilova fotka
No som zvedava, ako my prezijeme v šatách, ale ja mam fajn šaty, inak som zistila že presne tie iste co Lenka z irska :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi nie, mam 29 a 11.7 budem mat 30
Odpovedať
Profilova fotka
misi - no teda a aj ty mas saty z toho isteho salonu ako lenti??
Odpovedať
Ja som v podobnom veku ako ty a všetci si mysleli, že sa už nevydám. :-) :-) :-)
Odpovedať
babky, dakujem za rady, asi budem zdvihat aj ja, a ptoom pri tom tancovani sa uvidiiii :-) andzi a preco si mysleli,ze sa nevydas?
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze nie, ja mam z Ba zo salonu Fany. Ale vobec som si to nevsimla v jej pripravnom albume, sa mi zdali uplne ine :-D az na svadobnych som si to vsimla, ale ja ich budem mat doplnene este o take bolerko, alebo ako to nazvat.
Odpovedať
Profilova fotka
misi - sak v poho, aj andzi s luckou budu mat rovnake saty, teda andzi uz mala ostava len lucka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - nemas zac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ved ja to neriešim ako trápenie :-) to len tak, aby ste vedeli, ake mam ;-) ale fakt sa mi nezdali ako moje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak ani ja som to tak nemyslela ;-) ja som dnes videla v jednom pripravnom albume babu ktora si skusala moje svatebni saticky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
faakt? No to je nahodicka. Ale ved co, kazda sme v nich kraasna :-) a osobita
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja som tu videla uz tooolko bab, co mali saty ako ja, ze to voobec neriesim :-D andzi - no vidis, ja taky isty vek a nas sa vsetci pytali, ze naco sa berieme tak skoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ale dufam, ze si ich nevybere :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Domi jej nedopraješ? Tak pri nas nikto nic neriesil 8-)
Odpovedať
keď sa už blíži tridsiatka tak už si všetci myslia, že sa baba nevydá, aspoň u nás to tak je. Ja som však počula takú definíciu, že stará dievka je baba, ktorá sa vydať chcela, ale z rôznych príčin sa jej to nepodarilo. Preto všetky staré dievky vravia, že sa vydať nechceli!!!! Baby, vidno, že máme podobný ak nie rovnaký vkus, keď si ešte aj rovnaký model šiat vyberáme.
Odpovedať
Profilova fotka
misi - ale doprajem, ale len trolinku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa tyka babätka, tak mame total atypickych rodicov - ze oni vnuca este nepotrebuju, ze su este mladi a to maju skoro vsetci 55 a viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - no to je super, ked sa citia byt mladi na vnucata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som to nedopovedala, ze tak vas aspon stale neotravuju s tym ze by uz chceli byt starymi rodicmi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Andzi sme sa tu nasli :-) s rovnakym vkusom, este ze manzelov mame odlisnych ;-) :-D
Odpovedať
nam s domcou este aj testy na Fb vychadzaju rovnako :-) moje satky som tiez uz videla na jednej babe... inak kedy si ides misi pre satky? mne ich dali az na piatok na 11tu...baby vy ste si kedy pre ne boli?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - presne ako hovoris ;-) ja som si bola pre satky vo stvrtok ale nakolko v piatok bol sviatok ale ta pani mi volala uz v stredu ze si pre ne mozem prist
Odpovedať
Profilova fotka
Skipi to ja este neviem, az buduci tyzden idem na skusku, ale mne by ich mohli dat uz vo stvrtok :-D bolo by to vhodne. A je mi to v podstate jedno. Tam otvaraju o 12,00 takze do vecera mam cas.
Odpovedať
Profilova fotka
baby pekný dník a prepáčte že úplne od veci sa spýtam: 11Miska07 všimla som si v tvojom albume, že motív čo máš na oznamku, ako sa ti to podarilo urobiť tak ako keby "priesvitne?" neviem nájsť to správne slovo .. veď vieš, aké máš oznamko :-D vôbec totiž netuším ako to mám urobiť ... chcela by tak podobne si dať fotku na svoje oznamko ... a neviem v ktorom programe sa to dá ... môžeš asi aj IP - ak budeš písať program aby to nevymazali :-) Ďakujeeeem
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ja som si ich bola vybrat vo stvrtok poobede a bolo to super, mi to usetrilo kopec stresov,bo v piatok som mala toho tolko, ze som sa zastavila az po polnoci
Odpovedať
noo, mne ich dali az na piatok...vsak uvidim ako budu vychadzat veci, mozno ich poprosim aby ich pripravili na stvrtok
Odpovedať
Profilova fotka
Dany, mas to poslane do IP :-) dufam, ze pomoze Skip a pre saty si ides uz tu v Ba do Diamondu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem ešte raz .. zajtra sa pousilujem to nejak urobiť :-D pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?