Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ahojte, tak dnes bolo krásne počasie, boli sme sa fotiť takže dnes som bola zase vo svadobnom. Bolo to super, úplná pohoda, žiadny stres.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi....jeeeeeeej...ty sa mas,dva krat si uzit svadobne saty,uces,licenie....parada :-) ...a kedy budu fotose???...kde ste sa fotili???....a kto vas vlastne fotil???...prepac,zabudla som
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lenti. pomalicky mam a ty? andzi a ako dlho ste sa fotili?
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-uprsano a uzimene :-| ...je tu kosa ako v eskimakovej r..i :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, tak to nezavidim to pocasie. tu dnes bolo teplo aj ked na moj vkus trosku moc dusno
Odpovedať
Profilova fotka
oocko-ani nehovor...vcera rano sme si este uzivali krasy tepleho pocasia a o tri hodky sme skoro zmrzli...uz len cakam,kedy ochoriem...jaaaaaj...uz aby sme odtialto vypadli
Odpovedať
Profilova fotka
kedy sa chystate spat? a ako vlastne z byvanim?
Odpovedať
Profilova fotka
babky, idem ja o dum dal :-D majte sa zatial pekne a posluchajte. ja sa tu este dnes asi na chvilku ukazem. papa zatial a andzi, este raz gratulujem.
Odpovedať
Profilova fotka
chceli by sme do konca leta,ale uvidime,ci sa nam podari...ale najskor si samozrejme musime kupit byt....mali sme dva vyhliadnute,ale predali nam ich...nemali sme vobec cas sa tomu teraz venovat,co je skoda,lebo to boli super byty...no ale dufam,ze si nieco podobne najdeme
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, este na skok :-D a kde vlastne chcete kupit? davnejsie si spomynala, ze mozno ba okolie.
Odpovedať
Profilova fotka
oocko- :-D ....hej hej...okolie Ba...asi najskor Pk,ale jeden sme mali vo Vinosadoch...co tiez nie je zle...uvidime,kde najdeme podla predstav...bytov je vela,ale su male...a ja taky nechcem
Odpovedať
Profilova fotka
lenti, tak to budes poblizku :) budem chodit na kavicku :-D drzim palec, nech nieco krasne najdete. utekam uz, papa :-*
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oocko-tak to teda budem ;-) ...kavickovat budeme jedna radost :-D ....aj ja vam drzim vsetky palce....drzte sa...papa
Odpovedať
caute babule, ako? andzi, cakame na infose :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, ja som dnes nejaka bez nalady, a ani ooocenko dnes nie je v praci a ja tu sama smutim :-(
Odpovedať
ahojte baby, ja som dnes prvý deň v práci a strašne sa mi nechce pracovať, lebo tu toho mám požehnane. Lentilka - takže ty sa tiež sťahuješ do Bratislavy. resp. okolia?
Odpovedať
Ja som rada, že už ten stres máme za sebou, svadba bola krásna, je to skutočne výnimočný deň, všetko vyšlo podľa plánov. Neboli sme spokojní s hudbou, ale všetko ostatné vyšlo presne podľa predstáv. Tesne pred príchodom drahého k nám začalo mrholiť ale ako sme sadali do auta a potom aj po odchode z kostola už nepršalo a krásne svietili slnko. Večer keď sme sa už bavili začalo liať ako z krhly, ale počas obradu nám nepršalo a to bolo hlavné. Včera keď sme sa boli fotiť bolo krásne slniečkové horúce počasie. Nuž ja sa veru sťažovať nemôžem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi, ti verim, ja ked som vcera prisla po vyse tyzdni do prace som sa nevedela dost do tempa, som bola nejaka spomalena :-S
Odpovedať
andzi tak super, ze vsetko vyslo ako si chcela...to je hlavne... inak baby to,ze sa vam nechce robit, nie je tym, ze ste vydate :-) mne sa tiez nechce..dnes idem na finalnu skusku siat tak sa tesim
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - supej, tesim sa s tebou, dufam, ze pribudne nejake fotecky zo skusky ;-)
Odpovedať
no, beriem aj fotak, tak dufam, ze mamina zvladne s nim fotit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale urcite ano, my chceme fotky :-D :-D :-D
Odpovedať
jojojojo..uz nabijam baterku do fotaku :-) domi a ooocenko dufam nie je zasa chore
Odpovedať
Profilova fotka
to je spravny pristup x-) nie je, len isla na nejake vysetrenia, lebo ju nejako brucho omina, a boji sa ci to neni nahodou slepak
Odpovedať
jajaaaaaj, tak snad to bude ok..
Odpovedať
Profilova fotka
snad hej, lebo ju to uz dost pobolieva, niekedy sa ani poriadne pohnut nemoze
Odpovedať
Profilova fotka
kam ste zmizli???? =-)
Odpovedať
domi, ja mizim do banky
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no tak chod ale vrat sa ;-)
Odpovedať
jo, este predtym ako pojdem do nitry sa tu ukazem...pa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?