Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kruci, vidim, ze si uz na viacerych oznacena, vidim to cislo pod profilovou fotkou, ale nezobrazia sa mi ine fotky ako tie stare :-(
Odpovedať
Profilova fotka
pjecooooooooooo????? ]-( ]-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
absolutne tomu nechapem. vidim, ze si na 30 fotkach oznacena, ale ked si dam tie fotky zobrazit, tak nic ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
skus si este pozriet nastavenia, nastavenia sukromia, profil, a je tam take ze, Označené fotky, na ktorých ste vy a tam pozri, co mas
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som to pozerala, ja mam vsetko ze to mozu vidiet moji priatelia
Odpovedať
Profilova fotka
to je v prdeli... premenuj sa spat, mozno to pomoze :D :D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haha, no ja neviem kde je problem potom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
len to tak zo srandy skus :D
Odpovedať
Profilova fotka
no skusim
Odpovedať
Profilova fotka
ale to nepomoze :-D to by bola jaka nahoda :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze nepomohlo ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no som to tak spravila, je daco vidiet??? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
neee, ono nam to nejak nepraje. no nic. plan B. ked budes mat vela casu, tak ich skopcis a hodis niekam na web :-) alebo ja pockam do pondelka a kukneme ich u teba v profile :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no asi tak,ale fakt nemchapem co to blbne :-S , idem ja draga, zajtra si piseme, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozes sa premenovat. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
papa zatim. a bobru
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak som vas teraz docitala lebo som vcera cele poobede este behala po meste,potom vyrabala darcek pre polovicku k vyrociu a vecer bola na jednom infovecere...a padla ako mrtva do postele...ale pekne ste popisali domi - ja som tie fotky nevidela tak snad sa to konecne niekde podari uverejnit
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko. ja uz tie dominikine fotky vidiiiim. idem ich frisko popozerat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj oocenko :-) to fakt ich uz vidis???? co sa stalo???
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, normalne ich tam uz vidim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som si aj ja pozrela :-) domi - krasna nevesta si bola a satky su fakt uplne ine ako na fotkach zo skusky..padli ti ako uliate :-)
Odpovedať
Profilova fotka
supej baby som rada ze cih uz konecne vidite :-D a luci dakujeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze babulky ja sa s vami na teraz lucim, ideme stahovat draheho veci a idem vybavovat nove doklady, prajem pekny den, caute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau domi a potom sa este ozvi
Odpovedať
jeeeej, dakujem za link na fotose lenti bola si faaaakt mooooc krasna, frezie vo vlaskoch uplne super... este raz vsetko len to naaaaaj a inak, ze caute babky vsetky, kt. ste tu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi, aky bol vcera film?
Odpovedať
cau luci, film bol velmi fajn, mne sa pacil, aj ked mam pocit, ze kniha je napinavejsie pisana, ale vobec ma nesklamal...
Odpovedať
Profilova fotka
no,ono sa to asi dalo cakat..tak to bolo aj s DaVinciho kodom..jeej, teraz ma napadlo,ze to bolo nase prve ofic rande s polovickou, kino a DaVnciho kod :-)
Odpovedať
jeeej, vidis luci, tak to chodte este pred svadbou na a & d a tym uzavriete symbolicky kapitolu randenia spolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no,musim zistit kedy to hraju u nas a spravime si rande..inak sranda lebo sme mali utorok vyrocie takze je to skoro na chlp presne aj s tymi filmami :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?