Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si idem vyberat zavoj v pondelok, ale asi iba taky normalny - dvoj ci troj vrstvovy
Odpovedať
jika: a kde ho budeš mať? Zhora či zospodu zapnutý?
Odpovedať
janocka: 108 inch je 274cm, inak teraz ma napadlo ja mám na šatách strašne dlhú vlečku, tak sa mi ten dlhý závoj nehodí.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - noooo, som chcela napisat, ze viac ako 2,5m ale to "m" mi akosi vypadlo :-) ja budem mat tiez vlecku, no vypinatelnu, takze snad sa to bude hodit....
Odpovedať
Profilova fotka
bry vecer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bryyyyyyyyyyyyy.. si este tu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu. caaaaau
Odpovedať
Profilova fotka
asi ne..... tak idem ja spat, aby som zas nespala pol dna... ako dnes :-S zajtra sa tu zastavim doobeda :-) tak teda bruuu ak tu este niekto je ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a si tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som, som :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaale..... bola som na stretku s draheho kamosom co robi pre OVB..... a dost ma shockol..... a inak mam nove zakladace a samolepiacu nastenku, som dnes bola asi 40min. v SEVTe :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a s cim ta sokol?
Odpovedať
Profilova fotka
haha (00:00, ooo)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, si dobra ooo 00:00 :-D tak lebo som sa ho pytala ci teda je pravda to, ze sa otvaraju nove pozicie v novych pobockach - administrativne pozicie - a on povedal, ze administrativa je LEN na centrale, v inych pobockach nie, ze tam su vsetko ti poradcovia.... takze presne o 12h idem na to tretie kolo pohovoru a som zvedava co mi chlapik povie.... povedal totiz v utorok, ze si mozme vybrat co by sme chceli robit.... ak to ale budu rozne pozicie pre poradcov, tak dovi, lebo ja toto robit neviem, nechcem, nebudem.... nie som ten typ
Odpovedať
Profilova fotka
jani, ani ja na take niesom vobec. to dokazu len bezchrbtaci robit
Odpovedať
Profilova fotka
no nie bezchbtaci len, ale aj ti, co su presvedceni o tom, ze sa na to hodia, ze to chcu robit.... ja, clovek zakriknuty v cudzom prostredi to robit nemoze.... a ja nemam ani nijaky okruh znamych, ktorym by som radila co s peniazmi, kedze ja sama vsetko rozflakam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D podobne, a to chcem matiska na kubu pozvat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a ja draheho na svadobnu cestu, tak lebo on vzdy plati viac, kedze viac zaraba, no mna to stve, chcem mu to konecne nejako odplatit..... v Kalabrii minul vela, v Parizi neurekom, aj modre z neba by mi zniesol a ja si furt pripadam ako taka socka ]-( ale tak stale naivne dufam, ze budem mat super job a spolu s tym, co dostaneme na svadbe bude na tu svadobnu cestu.... no to by som musela mat fakt ze fasa job
Odpovedať
Profilova fotka
a hlavne nechodit okolo ziadnych lakadiel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak vies, pre mna je lakadlo aj papiernictvo a DM drogerie - tam dokazem stravit velmi vela casu a minut velmi vela penazi.... drogeria a cistiace prostriedky, antibakterialne a ine kadejake vechte, to je ono :-D dokonca aj na FB som sa pridala ku skupine Cillit Bang... som ju chcela sama vytvorit, no zistila som, ze uz taka existuje :-D asi je viac takych blaznov ako som ja
Odpovedať
Profilova fotka
jani, vsimla som si ten cillit :-D ja som sa tieto dva mesiace nejak rozsupla s nakupovanim, ale musim si dat uz na chvilu pokoj
Odpovedať
Profilova fotka
aspon poslali :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda! keby neposlali, tak neviem....
Odpovedať
Profilova fotka
no idem ja pomaly do hajan.... davam si budik na 9:11, tak potom vas pridem kuknut a potom pridem az vecer.... a to som zvedava kolko Ip ma bude cakat, lebo posledne 2 dni sa to dako rozbehlo, mi chodia toho kvanta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bezkaj jani. ja budem este chvilu hore, lebo sa mi musi gebula vyschnut :-| tak papa zatial a dobru
Odpovedať
Profilova fotka
tak chod spat s morkou.... ci to by nebolo dobre?
Odpovedať
Profilova fotka
to by nedopadlo dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heh, ze chod spat s morkou.... to neeeeeeee.... malo tam byt s mokrou :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?