Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
ahojte jika, miska, ooo kúpili sme len potraviny na zákusky a benzín do auta, prišla som domov taká unavená, že som zaspala pre telke a keď som sa presunula do postele tak už som si ani neumyla zuby, taká som bola lenivá, fuj, hanbím sa
Odpovedať
Profilova fotka
ale nehanbi sa, oooobcas sa to moze, keby si si isla umyvat zuubky, zbytocne by si sa prebrala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - i ja som bola vcera total znicena, ani neviem z coho, ved som vcera skoro nic nerobila :-D a spat som isla uz o deviatej :-D
Odpovedať
caute babky - ako sa mate??? som vcera mala robotu, som nestihala a potom sme boli so segrou poziciavat jej saty na moju svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj skipi - ako? pripravy vrcholia? a co koberec, zohnali ste nejaky?
Odpovedať
cau jikus - koberec sme nezohnali, resp. vsetky ponuky boli drahsie...takze zoberieme ten z kamily a ude to bez starosti.. ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tak v pohodicke, konecne po dlhom case si uzivam troska volna a vytesujem sa bo sme vcera konecne bookli nasu vikendovu svadobnu cestu - ideme na jeden zamocek na ryne
Odpovedať
super jikus, a kedy idete?
Odpovedať
Profilova fotka
az koncom jula, kedze vikendy vacsinou robim, to bol prvy mozny volny vikend :-D
Odpovedať
aj my sme s drahým včera hovorili o svadobnej ceste, keďže máme málo dovolenky, rozmýšľame, že by sme na 4 dni išli do Chorvátska. Neviete odporučiť nejaký dobrý penzión?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky :-) ako to dnes ide?
Odpovedať
ahoj lucka, mám dobrú náladu, dnes môžme ísť o 14.00 domov tak sa teším
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je super andzi...ja pojdem tiez trosku skor lebo mam skusku ucesu a musim do salonu pre zavoj :-) ale este tu mam robotu :-S
Odpovedať
lucka: závoj máš z Diamondu? A aký?
Odpovedať
Profilova fotka
mam, ale uz si ani nepatam..budem si fotit ten uces takze to sem potom hodim :-)
Odpovedať
luci tesime sa na foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulečky, krááásny víkend. Domcur a Lenti 2, uzite si naadherny svadobny dnicek, nech je to jeden z vasich krasnych dni x-) Paaa
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babyyyyy, po sto rokoch som sa sem dostala,neišiel mi net ]-( ,tak som mala nútené voľno od MS :-(
Odpovedať
Profilova fotka
síce si tu budem asi sama písať,ale musím sa vypísať :-D ,lebo dlho som sem nič nenapísala a strááááášne mi to chýbalo a hlavne vy,moje spolubojovnice :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lentiločka,ty ešte nemáš album????? ááá,chcem ti zaželať všééééééétko len to najkrajšie a najlepšie na spoločnej ceste s Peťom,aby ste boli spolu šťastní minimálne sto rokov :-D ja viem,už som ti to písala v SMS,ale tu je to iné :-N a ja mám absťák :-D ,tak musím písať,písať,písať aby som to zameškané na MS dobehla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby,ja sa tu normálne vyžívam :-D čítam všetko,čo ste popísali za mojej neprítomnosti :-D ,ale už by sa mi patrilo ísť aj do po stele,lebo posledné dni zle spávam (nervičky :-N ),tak to musím dohnať už mám z tej svadby riadne stresy :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lentilkabj,vitaj naspat...chybala si nam:) dufam,ze uz mas vsetko vybavene ;-) urcite tu este budem dnes ale neviem ako ty a domi takze vam kocky prajem ten najkrasnejsi den vo vasom zivote! Urcite vsetko dobre dopadne a vy si to uzijete naplno!
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj luci - velmi ti dakujeeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooj,ty si tu?
Odpovedať
Profilova fotka
hej ale uz futasujem prec, lebo povinnosti volaju este raz dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neni zac..uzi si to!!!
Odpovedať
Profilova fotka
lentilocka moja-dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-) :-) :-) ....prajem ti,aby tvoj svadobny dnik bol tym najkrajsim...uzi si ho naplno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domcuricek-aj tebe prajem,aby tvoj den D bol tym dnom najkrajsim :-) ....uzi si ho naplno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky-budem na vas veeeeeeeelmi mysliet a drzak palciaky,aby vsetkodobre dopadlo :-) fotecky dodam v priebehu vikendu,vcera som ich dostala od fotografa,tak som sa musela vytesit :-D
Odpovedať
lentilka1981: máte skutočne krásne fotky, bola si fakt krásna prenádherná nevesta. Kto vás fotil? Lebo tie fotky sú fakt na top úrovni.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?