Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska-kolok 4,5 eurovy
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-) dakujem za info Lenti ako sa mas? Ako dlho si este na SVK?
Odpovedať
prepacte,ze sa vam tu miesam,ale lentilka pas ti mozu vyzdvyhnut aj rodicia,nemusis tam ist osobne,aj ja som to tak spravila a nebol problem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac - ale rodicia mali plnu moc vystavenu, ze?
Odpovedať
jika: ano napisla som im splnomocnenie a preukazali len svoje obcianske :-) inac bola si pekna nevesticka,dufam,ze vsetko dopadlo podla planov... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac - dakujem velmi pekne, no takmer vsetko dopadlo tak, ako sme si to predstavovali :-D aj vam sa to uz pomalicky blizi
Odpovedať
baby, na vybavenie nového vodičského treba aký kolok? Ja si už kolky teraz popredu kúpim. Vodičský potrebujem súrne, jazdím denne a tiež občiansky a preukaz na komoru. Ostatné veci ako zdravotná poisťovňa, banková karta a iné si vybavím aj neskôr.
Odpovedať
no tak to super a aj pocasicko vam vyslo co je super. :-) blizi sa to veru,ani sa clovek nenezda a uz je to tu :-)
Odpovedať
jika: neviem ako to je v Nemecku, lebo každá krajina má nadobúdanie občianstva upravené inak a žiadny cudzí štát nemôže zasahovať do toho ako si podmienky nadobúdania občianstva upraví. Existujú len medzinárodné zmluvy, ktoré upravujú isté pravidlá, aby sa zabránilo dvojitému a viacnásobnému občianstvu. Preto sa obávam, že dvojité občianstvo bude možné.
Odpovedať
ako tak pozerám, za vodičský by sa malo platiť tiež 4,5 €, nie?
Odpovedať
takže som zistila, že za vodičák sa platí až 6.5 € a môžem ho ísť vybaviť až keď mám občiansky.
Odpovedať
Profilova fotka
Sory, ze vam sem tak vbehnem, Leni, ak pas do Vianoc nebudes potrebovat, daj si ho spravit a mamina ti ho moze vyzdvihnut, rodicia mozu a netreba ani splnomocnenie. Ja som si ho dala spravit v januari a bol asi za tyzden, ked bude hotovy, poslu sms na cislo, ktore im das (len si ho potom nesmies nechat u vasich v sufliku ako ja v nedelu). A musim na Lentilku bonznut, ze bola nadherna, vyzerala ako prava Spanielka s tym zavojom a torty boli nielen krasne, ale aj dobre.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
katulka moja-dakujeeeeeeeeeeem :-) .si naozaj zlataaaaaaa :-) ...som rada,ze ste s Tiagom prisli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky-a kolko eurovy kolok potrebujem na pas?...idem na policiu a vybavim si ho,ked mi ho teda mozu vyzdvihnut aj rodicia
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - myslim ze to bolo 33 euro
Odpovedať
Profilova fotka
Niet zac, bolo super, my dakujeme. Potom pokecame na Skype, v sobotu nebolo kedy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - inak nie som si tym ista, ze ti ho mozu vyzdvihnut aj rodicia, iba ak so splnomocnenim. ja som sa ich na to pytala, i bratranca policajta, ci by mi to mohol vyzdvihnut len tak a bolo mi povedane, ze nie :-( ale mozno to je vsade inak a musi sa pri odovzdani urcite odovzdat stary pas
Odpovedať
Profilova fotka
Jikus, tak odveci od temy doklady, tie popolnocne saty si mala naadherne, si v nich neuveritelne sexi a tie tanecky, no dovi-dopo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to 33€. Este si over, ci naozaj mozu vyzdvihnut rodicia, vies ake su tety na policii, co platilo v januari nemusi platit teraz. Kolky si musis kupit na poste, v stanku uz nepredavaju, ja som zohnala na tej novej poste v Tescu. (Odporucam autom alebo na bicykli).
Odpovedať
Profilova fotka
miska - dakujeeeem ;-) som dala este jednu foto, kde ich vidiet cele, ale zistila som, ze nemam ziadnu s topankami :-D vsetky su len na :-D boso
Odpovedať
miska: súhlasím s tebou, jika bola v tých popolnočkách riadna sexica, no a vo svadobných to už ani nehovorím.
Odpovedať
jika: prosím ťa na ktorej stránke si sledovala počasie čo si vravela, že sa každú chvíľu menilo.
Odpovedať
Profilova fotka
nejak nám to viazne, asi to bude tým počasím :-)
Odpovedať
baby, ja to už v robote balím, ideme s drahým do Čiech na nákupy. Inak, dnes sa tu už vôbec neukázala domika, asi už lieta a vybavuje okolo svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andzi, dobre nakupte a zajtra sa pochval, ako bolo. Domi uz asi riesi posledne dolezite vecicky. Pekny zvysok dnicka, pa
Odpovedať
ahojte dievky. Pozerám, že včera ako približne skončila pracovná doba sa tu už nikto neukázal. Všetky už asi riešite svadbu. Ozaj, dlho tu nebola ani lentilkabj.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andzi, ty jo, no fakt to tu je nejak v uuutlme. Ako bolo vcera na nakupoch?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi - co pekneho ste vcera pokupili? no aj ja som si vsimla, ze lentilka tu uz dlhoooo nebola
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte na chvilu. :-) co noveho? lentilka sem nechodi preto, lebo im nejde internet.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ooocko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?