Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak utekaj a hlavne velmi nepremokni
Odpovedať
Profilova fotka
dobre baby, tak ja idem, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caf, aj ja asi o chvilu pojdem
Odpovedať
Profilova fotka
i ja , hoci som doma , len PC musim uvolnit bratovi
Odpovedať
Profilova fotka
ivka, nepusti ho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz dosiel o skoly , tak ho pustim , potom aj tak sa pojde ucit
Odpovedať
Profilova fotka
tak ivka, idem ja. zatial papa
Odpovedať
Profilova fotka
stretneme sa tu vecer , pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,idem na skok,lebo dnes som KO :-p
Odpovedať
ahojte! Niekto na pokec?
Odpovedať
andzi: ahoj si tu?
Odpovedať
ahoj lucka, áno. Si v tejto téme nová?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bry vecer sa praje :-)
Odpovedať
janocka: ty si ma dnes normálne "navnadila" na ten španielsky závoj. Závoj som sa rozhodla nemať, ale keď si písala o tom dllllhom španielskom na fotenie...mňam. My sa totiž ideme fotiť v piatok a v sobotu by som ho už nemala.
Odpovedať
andzi áno som tu nová
Odpovedať
lucka: tak vitaj
Odpovedať
baby budete mať ku šatám aj nejaké bolerko? ťažko odhadnúť či bude v máji teplo čo vy nato? ja si asi nejaké rezervujem
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - hehe, tak to som netusila, ze ta tak navnadim :-) ja som tiez bola rozhodnuta, ze nechcem zavoj, no ked som videla tie fotky so spanielskym zavojom, bolo rozhodnute :-) klasicky zavoj by som si nevedela na sebe predstavit a ani by sa to nehodilo k ucesu aky chcem a zavoj pripevneny na zatylku... co jaaaa viem, to by mi asi vadilo...... lucka - aj ja ta vitam :-)
Odpovedať
janocka a aký účes chceš?
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - ja bolerko nebudem mat.... aj keby nahodou bola zima, tak to radsej vydrzim, ja som taky typ, ze ked sa na jar otepli a rano je napr. 15 stupnov, ludia chodia vo svetroch, tak ja idem v kratkych rukavoch, lebo ze poobede bude teplo :-D a tak dufam, ze budem aj tancovat, tak sa zohrejem :-) a v maji bude podla mna teplo, posledne roky byvaju mesiace maj a jun dost teple a pekne, krajsie ako jul a ugust....
Odpovedať
janocka: mne sa strašne páčil ten dlhý španielsky závoj na jednej babe, má tu album Tina a Peco ale takto narýchlo ho nenájdem.
Odpovedať
lucka: ja budem mať bolerko, v kostole sa nechcem odhaľovať, tam ho mať určite budem. Je veľmi pekné, šaty pekne zvýrazní.
Odpovedať
baby, ja idem pozrieť ten dlhý španielsky závoj na ebay
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby :-)
Odpovedať
tak toto som našla http://cgi.ebay.com/1T-WHITE-CATHEDRA...
Odpovedať
zdravím jika
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika :-) andzi - to sa oplati, to je super cena.... v Nicole sa zavoje kupuju okolo 150€ - aspon podla mojich info
Odpovedať
no a pozerala si tú dlžku? Ty chceš ešte dlhší?
Odpovedať
tento má 274cm
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela asi 3m..... teda este som neskusala ziadny, mozno bude fajn aj 2m.... ten z ebay je dlhy 108in a to je fajn, to je viac nez 2,5 ak spravne ratam, takze to moze byt
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?