Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - aj ja som zabudla gratulireeeeeeeeen :-D ale sak urcite si bola nadhernaaaaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko - mi citas myslienky tusim :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - gratulujem k od slecneniu :-D som rada,ze vsetko vyslo podla planu,sme sa ta uz fakt nevedeli dockat :-o
Odpovedať
Profilova fotka
domcurik-dakujeeeeeeeeem :-) ale rano vyzeralo,ze bude uplne otrasne...som bola na nervy...zamracene,ked sme sa fotili,strasne fukalo,moj vysnivany kvet vo vlasoch mi aj hned ufuklo,dalsi,ktory bol v zalohe tiez dlho nevydrzal...no otras...pocasie vobec neprialo...som zvedava na fotose,ci budu dobre aj za takeho pocasia...potom na chvilku vyslo,ale uz sme nemali cas na fotenie :-(
Odpovedať
Profilova fotka
teda asi by bolo lepsie napisat odslecnenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci, super :-D , ze k odslecneniu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci-dakujeeeeeeeeeeeeem :-) babule-ved aj ja som uz mala strasne nutkanie za vami prist,ale vobec sa nedalo :-( ...mnali sme same behacky...ale dufam,ze vsetko uz mame zasebou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - nemas za co a o pocasi ani nehovor, ja uz pomaly trpnem ake budeme mat pocko my :-S
Odpovedať
Profilova fotka
luci-to je supeeer vyraz :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no som chcela podrobnosti aj z obradu, ale to nam teda popises, az ked videjko uvidis :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - mas yetika x-) skvely vyraz :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ma to tak teraz napadlo :-D lenti - som aj na teba myslela, ze aky studeny vietor fukal ale aspon neprsalo..kde ste sa fotili? boli ste aj v TN?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak baby vsimate ooocenko je zvedava az az, ona si pomaly zbiera infosky pre seba aby to mali vsetucko tip top :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
:-p musim zozbierat :-D potom budem machrovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak to mi bolo jasne hned od zaciatku :-p lenti - v sobotu som na teba moc myslela a urcite som nebola sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved..a potom bude pred dalsimi nevestickami machrovat,ze aka je informovana ;-) zase mi ti to ale doprajeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale ja som informovana aj tak dost :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci-bola hrozna zima,nasi mi este rano utekali do TN pre bolerko...ale som si povedala,ze vydrzim aj keby co bolo a nebudem sa v nom fotit :-D ...ved sa vydavam prvy krat :-D :-D :-D ....ale dalo sa to vydrzat...v TN sme neboli,lebo sme vobec nestihali...fotili sme sa od 11:30 do 14:30 a to nam bolo este malo a potom este asi hodinu v hoteli...jaaaaj...keby bolo viac casu,snad sa fotime cely den :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti a co je problem este saty poziciat a ist sa fotit? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko - skvely napad s tymi satami x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooceko-skvely napad :-D :-D :-D
Odpovedať
no ahooooj Lentilka!!!!! Gratulujem a do spoločného života vám obom prajem veľa lásky, pohody, šťastia, zdravých detí a všetkého, po čom vaše srdcia túžia. Aj ja som na teba v sobotu myslela okolo 15.00 , 16.00 najviac, ked si mala obrad.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa na to fotenie tesim ako male babo :-D pozeram,ze vy ste ho mali fakt dlhe :-) ooo - zase ja mam svadbu az o mesiac (teda,ze som napisala az :-D skor uz) takze po vsetkych radach budem hviezdit.....snad :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ani fotograf nemoze byt uz drahy, lebo to nieje svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi luci - no na teba sa co to este nalepi za ten cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - len ktory by to tak bral? ja som niekde inak tusim v albume citala,ze nejaky par sa fotil este raz cca po pol roku lebo s povodnymi fotkami neboli spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
po pol roku? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj andzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ale ved by si povedala fotografovi,z e chces len take pozovacky, co uz, ze by ste isli v sadobnych satach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak :-) svadbu mali niekedy medzi jarou a letom a fotili sa az na jesen..pamatam si,ze mali velmi farebne fotky s tym listim
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?