Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj Lenti, trochu som bola zmatena :-D sorry Andzi preco ti nechcu vydat zasielku? V com je problem?
Odpovedať
Profilova fotka
babizne-stresovat sa snazim co najmenej,len v bruchu citim hroznu nervozitu...ako pred statnicami...ale ja si myslim,ze to k tomu patri :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska-nemohla si vediet,este sme sa tu nestretli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi-musim vydrzat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-velmi sa tesim,ze ma byt pekne...hlavne kvoli foteniu :-) ...fotose urcite pridam
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - sak jasne, to je uplne normalne, podla mna by bolo divne keby si ziadnu nervozitu nepocitovala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - to prezijes, mne zase asi tej nervozity aj trocha chybalo, pri obrade mi bolo vsetko smiesne, dokonca aj ano som dva krat povedala :-D az ked som sa mala 1x podpisat novym menom sa mi ruka taaaaaak strasne triasla, asi az vtedy mi to doklaplo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale v pase vidim, ze zijes v zahranici, ale dlhe vedenie ;-) a dokedy si doma?
Odpovedať
jasne,ze nervozita patri k tomu..a podla mna je to mozno aj fajn...ved ja si uz tu nervozitu zo statnic nepamatam...
Odpovedať
miska: objednala som si tovar za 37 GBP a colný dlh mi vypočítali vyše 50 EUR a ešte chcú 18 EUR za to že ma budú zastupovať pri preclení. Som taká nazlostená na nich, nikdy viac cez túto spoločnosť nič nebudem kupovať. Som sa ohradila, tak potom colný dlh zrazili z 50 EUR na 8 EUR čo už je v poriadku, ale aj tak chcú 18 EUR za colné služby. Som nervózna, lebo tie topánky potrebujem a oni to vedia. Lentilka: fotiť sa budeš v Trenčíne?
Odpovedať
andzi to su pekni hajzlici... presne sa do toho cla nevyznam,ale vcera mi prislo tricko z americkeho manga - edicia od Paula Coelha - a ziadne clo som neplatila..
Odpovedať
Profilova fotka
andzi tak to su spiny, zdieraci ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte kocky,som naspat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - tak to je sila, ze zrazu je z 50€ len 8€ ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
anzi - nakopat do zadku ]-( lenti - vsetko dobre dopadne a sobotnejsie statnice budes mat za ANO ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Lu, sa nesmej, vazna tema je :-)
Odpovedať
skipi: a prišlo ti to cez slovenskú poštu? Lebo ak budete niekedy niečo obejdnávať z ebay, dajte si pozor na TNT. Ja som zaplatila za dopravu 11.95 GBP a po obdržaní platby ma predajca vydieral, nech mu pošlem ešte 15 GBP, lebo vraj TNT požaduje takú sumu. Tak čo som mala robiť? Zaplatila som a keď prišiel tovar na Slovensko tak slovenská pobočka TNT pýta ďalších 18 EUR za colné zastupovanie.
Odpovedať
uz si teraz robime srandicky srandicky zo statnic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaj,ja si tiez uz mozem..u nas to bola riadna fraska aj ked vtedy mi nebolo vsetko jedno...hlavne,ze to mame za sebou... :-D miska - jeeej,ze Lu :-D tak ma vola len par ludi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
skipi-ani ja som si uz statnice nepamatala,ale teraz sa mi ten pocit opat vynara :-D ...aspon si zaspominam na stare casy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-este presne nevieme,kam sa pojdeme fotit...ale je mozne,ze odbehneme aj do TN...vyhradeny mame cas od 11:00 - 15:00
Odpovedať
ja som mala štátnice 16. mája a aj svadbu mám 16. mája, takže ten deň asi niečo znamená
Odpovedať
lentilka: idete sa fotiť na hrad? Prídem sa na teba pozrieť. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi Tvoj osudovy den ;-) este aj babetko sa ti tak narodi
Odpovedať
miska: to by bolo fajn, bolo by v znamení býka, to je aj môj drahý, ale tomu neverím, takej náhode
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-vobec neviem..mozno pojdeme aj na hrad,fotograf povedal,ze si miesta stanovime v sobotu :-D ...jeeej..ale bolo by super sa takto stretnut,len skoda,ze neviem,ci pojdeme na ten hrad,a ak,tak o kolkej zhruba :-| ozaaaaj...aj mas vybielene zuby???...ja nie :-| ...ale pouzivam pastu len od soboty,tak je mozne,ze sa vysledok dostavi neskor
Odpovedať
lenti - dnes som sa pozerala v zrkadle a zdá sa mi, že tá pasta mi nepomohla, zuby sa mi zdajú rovnaké. Používam ju veľa, už som ju skoro minula a stála 11 €. Dobrý biznis.
Odpovedať
Profilova fotka
babule, mne sa taketo pasty zdaju ako oblb. Ja pouzivam prasok do peciva. Trochu si vysypem na ruku, jemne namocim kefku, tu potom do toho prasku a sup do umyvania. Nie je to sice prijemne, ale pomaha.
Odpovedať
baby, mne zuby obledli, ked som zacal pit zeleny jacmen, asi tak po mesiaci, a mam ich teraz stale uz len bielucke a to fajcim... ale jacmen pijem uz asi 3 rok v kuse..takze to vam asi moc nepomoze
Odpovedať
Profilova fotka
andzi-ani ja zatial vysledok nevidim :-| ,no uvidime neskor...ale to mi bude prd platne,ked uz budem mat po svadbe ]-( ...draha bola ako fras a vysledok nic moc...ale nechajme sa este prekvapit
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?