Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci - my sme to mali s tou vodou pri foteni trosku komlikovanejsie - vodu sme sice mali v aute, ale nic nam to nepomohlo, bo sme sa fotili v ba na korze a tam s autom nesmies a ani sme nemali nikoho, kto by nam tu flasu nosil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika - no,to je pravda..asi by ma porazilo lebo mna hned zacina boliet hlava... takze kocky - podla jikinho vzoru potrebujeme na fotenie nosica vody..alebo miesto fotenia kde je blizko auto,pripadne par drobnych na kupu vody v najblizsej restike alebo kaviarni
Odpovedať
ozaj jikus a mali ste aj nejaku pomoc pri foteni?? my chceme zobrat kamosku, aby nam pomahala, drzala veci, a taak..tak to potom bude aj nosic vody :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jika80 kolko ste potrebovali casu na fotenie??
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - nemali, nik iny sa nezmestil do auta :-D vzadu my dvaja a vpredu kameraman s vodicom - a vodic musel zostat v aute, bo auto nebolo prave podla predpisov zaparkovane :-D verca - no my sme sa fotlili skoro dve hodiny
Odpovedať
Profilova fotka
prepacte, som sa vdzialila na obed :-) tak ma pozapisovane, co je dolezite mat pri sebe. My sa budeme fotit priamo v Kamile a okoli, tak budeme vodu vlacit so sebou, resp. to aj vydrzime. Sa napijeme pred tym a samoska potom
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj a teraz ma este nieco napadlo - ja som si nakupila na svadbu vsetko mozne a tak vela veci som vobec nevyuzila - napr. bezramienkova podprsenka pod saty, ozdobny hreben do vlasov, topanocky po polnoci som mala obute asi 10 min, potom som uz tancovala bosa :) bielu kabelku k svadobnym satom som mala len pri foteni a aj to mi skor prekazala, ale to su vecicky, ktore nikto dopredu nevie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
podprsenku som ja rovno zavrhla :-) a ostatne uvidime ako vyuzijem. Ale nic extra som si nekupovala. Vela veci mi pozicaju v salone.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, spravime si cez vikend vylet. Ideme do Svateho Antona (pri Banskej Stiavnici), jupiii :-D budeme tam aj spat, tak o program postarane x-)
Odpovedať
aj ja som sa vzdialila na obed :-) jikus, moj matko sa tvari, ze si auto odsoferuje sam...a zaparkuje ho v Alexii - a ked som dala otazku,ze co ja, tak povedal, ze ci mam problem vyjst z garaze...takze toto ak bude, bude sranda..vsak uvidime ako to bude v reali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky :-) ...ja uz zacinam byt poriadne nervozna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuj Lenti, sa ani necudujem. A co tie popolnocky, ci uz neriesis? Mas tie od segry?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aahojky lentiiiiiiiiiiiiii ty zacinas byt nervozna??? sak uz by bolo nacase :-D :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - no tak to budete mat este zaujimave :-D lenti - troska nervozity je zdrave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska-popolnocky uz neriesim,obôeciem tie od segry :-)
Odpovedať
Profilova fotka
domcurik-nooooo...nromalne som zacinala byt nervozna z toho,ze nie som nervozna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-hmm...normalne sa citim ako pred statnicami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lenti a co robis, mas uz v praci dovcu?
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - ale v podstate mas na nervozitu este cas ved to mas az o 3 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - nemam slov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-do piatku sa aj zblaznim :-D :-D :-D ...ja som hrozny stresaaak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domcurik- :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska-ja som inak v zahranici,momentalne na SVK...teraz mam dovcu 3 tyddne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - a co skuska ucesu a licenia ci tu mas az dnes?? :-| som nejaka zmatena aj uz trosicku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - nadych, vydych, nadych, vydych ......... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
domi-skusku mam nakoniec az dnes,lebo vcera to tej kocke nevyhovovalo...dufam,ze sa uz stretneme,lebo predtym mame este poslednu nauku a idem na spoved...do soboty uz nesmiem byt hriesnica :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jikus-realizujem realizujem :-D :-D :-D ...jaaaaaj...ja ta obdivujem,ze si bola taka kludna :-D
Odpovedať
leni - uz to je fakt za par, to uz mozes ratat na hodiny :-) ale bude pekne pocko,,,,supeeeeeer a potom daj foto z dnesnej skusky
Odpovedať
čaute baby, čo riešite? lentilka: nestresuj, musíš si tie prípravy vychutnať, lebo ako vraví jika, bude ti potom ľúto. Ja som strašne nervózna a nazlostená, lebo spolčonosť TNT mi nechce vydať moju zásielku, v ktorej sú moje popolnočné topánky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lenti - aha, no tak som mala spravne info :-D , no som zvedava ci to do soboty vydrzis :-p :-p sak aj mna to caka buduci tyzden :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?