Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne Skipi, pridite, budem sa tešiť :-) mohlo by sa aj nam podarit kuk na Teba. Ved co budeme robit v sobotu poobede ;-) Uz som napisla Svobodovi, aby sme sa buduci tyzden stretli, tak som zvedava, co sa dozvieme nove.
Odpovedať
a ak sa smiem spytat, co idete riesit?? ci len tak uz stretko pred svadbou??? to sa budeme tesit, ked dojdete kuk na nas.... len, aby ste nedospavali svadbu, ked budete zurovat do rana... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky skipi - aj my sme to tak urobili s kolacikmi - hotove sme ich mali o 14.00 v piatok, tak sme ich rovno hodili na hotel, kde nam dali k dispozicii chladiarensky box, usetrilo sa tym kopec chaosov v sobotu, tiez sme si mohli priniest alko a nealko a to sme tiez este v piatok ponosili
Odpovedať
Profilova fotka
ano, uz sa upresnit vsetko pred svadbou. Nemozem si vsetko nechat na tie posledne 2 tyzdne, potom nebudem stihat. A uz mame vsetko ustalene.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kocky,co preberame? ja idem buduci tyzden na skusku ucesu a volala som dnes aj s DJom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Luci, my so Skipi si piseme poznatky z Kamily, mame to tam den po sebe :-) A co si riesila s DJom?
Odpovedať
ahoj Jikus - si aj ja myslim,ze co najviac veci spravit skor, aby sobota idealne bola len o ucese makeup, fotenie a potom uz len obrad... uvidime,ci sa nam to tak podari miska - nam este stale lietaju asi 2ludia hore dole - a najlepsie na tom je to,ze sesternica, co mala prist s frajerom, ktory je uz skoro ako v rodine, sa rozisli, tak teraz , ze fasa - som sa smiala,ze ci nemohli pockat este mesiac a rozist sa az po svadbe
Odpovedať
ahoj Luci.. teba som tu uz davno nestretla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky.. prosim vas poradite mi co je na to pravdy ze ked mame svadbu v kostole tak musime vybavit nieco aj na matrike neviete co??
Odpovedať
ahoj verci - nooo z osobnej skusenosti neviem, co...ale kamoska ma teraz v sobotu svadbu v kostole a tiez bola nieco riesit na matrike, ale co to neviem... len viem, ze oni nic neplatili a my hej...asi som moc nepomohla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
skipi nie v pohodke dakujem aj tak krasne idem skusit zistit..
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - to je pravda,dako sa miname ale dakujem za oznamenie..velmi ma potesilo..aj ja by som vam mohla poposielat :-) by som ti aj prisla potriast pravicou a hikat aka budes krasna nevesta ale 6.6. sa vydava kamoska a tiez to maju v Mojmirovciach a este tam ma aj nasa znama okruhle takze ideme tam..ale budem na teba mysliet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jooj,a DJ? no my sme to mali cele len tak dohodnute lebo je to svagor maminho zamestnanca a hovorili sme mu to asi pred rokom,potom mu to moja mamina este potvrdila asi pred pol rokom ale odvtedy sme s nim nehovorili...tak som mu volala,ze to plati a ze by som sa s nim chcela stretnut..hrat som ho videla,hral na mamininej oslave ale cenu a tak podobne lebo mamine to robil zadarmo lenze to nebolo celu noc takze to musime doriesit
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej baby, ked to tu citam, ako vsetko este pripravujete a planujete, normalne vam zavidim :-D ale samozrejme ze len v dobrom :-D ja by som rada vratila ten den spät, ale iba z toho dovodu, aby som napravila 3 veci, co nam az tak nevysli a to moje nestastne saty, hudbu na obrade, kde kedze nemali radio na mp3, nemohli pouzit moju vybranu hudbu, ale len nejaku taku klasicku a nedorozumenie s kameramanom, kvoli ktoremu prisiel pol hodku neskor a nebudeme mat tym padom na videu ako drahy prisiel po mna s kytickou :-(
Odpovedať
luci - dakujem :-) tak to budete mat tyzden pred svadbou pekne perne, ze sama oslava svadba...a potom vy :-)
Odpovedať
jikus, ale mas foto ako prisiel po teba...a myslim,ze musel ziarit, lebo potom ste len ziarili stastim... a to s tou hudbou, to sa asi nedalo predpokladat dopredu
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - ako ono to je v pohodke, ale proste kazdy asi chce aby to bolo 100%, co sa ale zial len malokedy podari, ale vam vsetkym zelam aby ste to mali 100% ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - no,vzdy sa asi nieco najde...urcite si takto budeme hovorit aj my =-) skipi - to bude tyzden pred nami,a potom tyzden po nas ma teta 60tku a na nasej svadbe este matkovi stari rodicia a teta s muzom vyrocie svadby..proste mame toho riadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuu, no preberáme všetko možne :-) som sa rychlo zorientovala. Jikus, som sa chcela opytat, mala si nejaku "tasticku prvej pomoci", zeby sa v nej nachadzalo vselico, len neviem co presne :-)
Odpovedať
asi kazda z nas to chce mat na 100 perc., ale myslim, ze to sa asi neda... vzdy sa nieco pototo...ale to je asi zivot... jikus - inak to by aj mna zaujimalo s tou tastickou..
Odpovedať
Profilova fotka
no,minimalne nejaky ibalgin by som odporucovala ja...papierove vreckovky,a vodu hlavne pri foteni kedze bude teplo a nebude prsat :-D 8-) ..inak neviem,co este jika?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved to ano, este asi nejaku zicherku, leukoplast, puder a lesk na pery (alebo nieco, cim ich pretrieme) :-)
Odpovedať
baby a toto sa ma zmestit do tej pompadurky?
Odpovedať
Profilova fotka
baby - musim sa priznat, nemala som so sebou nic, len nahradne pancuchy :-D ale pri foteni by som kazdopadne odporucala zobrat si so sebou nieco na pitie, my sme prisli domov taaaak smädni a tak ma z toho rozbolela hlava, ze az dobry napad je i to s tym ibalgnom, pre istotu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, vy ste sa nejako rozsupli dnes, normalne nestacim citat :-D a inak ja len tak na skok, lebo dnes uz od rana makam, ale vobec sa mi nechce :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Skipi, takymito vecami zamesnas aj ludi okolo :-) v pompadurke budes mat jednu vreckovku, jeden ibalgin a nieco na pery ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a urcite topanky na prezutie s nejakym malym opätockom abo balerinky, ja som mala sice super pohodlne topanocky, ani ma vobec netlacili, ale ked v kuse tancujete aj v pohodlnych topankach s opätkom zacne boliet noha a potom je ta ulava, ked date na seba balerinky, je neopisatelna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
priklanam sa k tomu, co pise miska...nahradne pancuchy alebo voda sa da dat aj do auta, ktorym idete na fotenie...vzdy sa da odbehnut sa napit..5 minut vas nezabije,vzdy lepsie ako niekde sa zlozit z dehydratacie ahoj domi - ja to mam dnes trosku volnejsie takze mozem,vcera a v pondelok som nevedela co skor
Odpovedať
baby, uz som si tieto vase rady napisala na papierik, aby som nezabudla :-) idem teraz do tej agentury andrea zajednat tu plachtu... zatim , papacko
Odpovedať
Profilova fotka
luci - tak to mas dobre, mne sa dnes uz od rana kopi zlc ]-( , ale nechcem sa tym zatazovat :-D , ja vas budem tak z uzadia sledovat ze co a ako :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?