Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ooocenko - neries, ty si furt v rozpakoch ked padne rec na tvoju pracicku :-p :-p
Odpovedať
ooocko, fakt nemusis byt v rozpakoch, uzivaj si chvalu na seba :-) a musim bonznut, miskine oznamko som videla v plnej krase a je faaaakt pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - nam to nevadi, kludne bonzuj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uz som ho pridala, ja ho vidim take veeelmi lila a take nie je, je tak jemne ružove Skipi dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - velmi pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
misi - oznamecko na jednotku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo dakujem :-) take ine a nam sa paci. Sme z neho mali super pocit, lebo fakt sme vsetko na nom robili sami
Odpovedať
Profilova fotka
miska - tak, tak. ono to ani nieje o usetrenych peniazoch, ale o tom pocite :-)
Odpovedať
miska sikulaci sme...to by sme my bez ooocka nedokazali
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, maju krasne vselikde, ale toto je fakt nase :-) ooocko a vy preco neriesite svadbicku, su ine priority? Dufam ze to nie je hakliva tema, ak ano, prepac.
Odpovedať
Profilova fotka
miska - nieee, v pohode :-D riesime teraz stavbu domu (to teraz som mala vynechat, lebo sa nam to natahuje uz 4 roky :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
uff, to som si vydychla :-D tak su priority, ktore treba riešit. Najprv dom, potom Kuba a potom svadba
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D :-D :-D no mozno to blbo vyznie, ale mne su teraz tieto veci nejak prvorade :-D chcem si urcite matiska zobrat, neviem, si bez neho zivot predstavit, ale momentalne mi akosi svadba prestala chybat :-) som s nim stastna aj takto na hromadke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo ved je to v poho. Clovek najlepsie vie, co chce, co ma prednost. A raz pride aj na Teba, neboj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - na kazdeho psa pride mraz :-D ci ako sa to pise :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak, tak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo žienky, kde sme, už sa nám aj téma stratila z toho prehľadu :-) uz nech je aspon o hodku viac, dnes zdrhnem z prace
Odpovedať
Profilova fotka
miska - no ja som stale tu, len akosik nemviem co pisat :-N no uz by mohlo byt 17 00 a padam z prace, ja si nemozem dovolit taky luxus ze zdrhnut skor z roboty ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, ja tu zase strasim, len som bola na chvilu prec nakupit nieco na veceru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no domcur, ze ta usta nebolia. to co bolo, ze nevies? :-o ja by som pisaĺa, ale mam trosku robotky
Odpovedať
Profilova fotka
ale ooo co zas na mna hned kricis, sak ale ja fakt neviem , ze co :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nekricim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ja machrujem, lebo mam teraz cas :-) a idem dnes so "svokrusou" kostym kupovat, tak nech nejdem neskoro
Odpovedať
Profilova fotka
ooocko - no nejsom isty :-p miska - no tak to je pekne od teba, ze si vysla s farbou von :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby a teraz budem machrovat ja, ja som dnes cely den doma a len sa vyvalujem :-D
Odpovedať
aj ja som chvilku pracovala :-D miska so svokrou...tedaaa, mate asi ok vztah,ze?
Odpovedať
jikus a co mas dovcu?
Odpovedať
Profilova fotka
skipi - nooo dnes ani skolicka, ani jedna praca, ani druha praca - taka konstelacia tu uz dlho nebola :-D
Odpovedať
taaaaaak, to je supis...len si to pekne uzivaj...a co ides varit na veceru,ked si bola nakupovat?
Odpovedať
Profilova fotka
skip - klop, klop, áno dobrý vzťah máme :-) No Jika, co dnes budes varit?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?