Svadba 2009 II. Voľné pokračovanie najdlhšej témy

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak baby, presuvame sa, som zvedava, kolko prispevkov bude mat tato tema, ci aspon 44444. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, mozem sa pridat? Citam vas na tajnasa a nemala som odvahu pridat sa. Az teraz :-D So Skipi si piseme, mame svadbu den po sebe, ja v piatok 5.6. v Kamile. Pekny den zelam a fakt ma Jika naaadherne fotky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska. super, ze si sa pridala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, no pekne od teba ze si sa odtajnila :-D :-D :-D :-D vitam ta v teme 2009.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Domi :-) ked ono to je tazke, vy ste tu uz rozkecane a do toho vam vstupit. No ale podarilo sa :-) ako sa mas? Nervozita stupa? Ake mas vlastne pocity, tak uz tesne pred terminom?
Odpovedať
Profilova fotka
miska a datum 5.6. ste povodne chceli alebo ste boli "nuteny" mat?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babky :-) miska vitaj medzi nami, super, ze si nabrala odvahu a dakujem vaaaaam, ja sa z tych foto tiez nenormalne vytesujem, uz som ich videla asi 50x :-D problem je len, ze este stale ich nemam v rukach, vcera ich bol len bracek vybrat a fotografka ich potom hodila na net, tak som si ich odtial stiahla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo chceli, ja som sa uz daaavno rozhodla, ze moj den bude piatok.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jika. a kedy ich budete uz mat?
Odpovedať
Profilova fotka
miska, inac je zaujimave to mat v piatok. ludia maju o den dlhsie na zotavenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
miska z toho si nic nerob, ja som sem tiez tak vhupla medzi babky, oni uz boli spolu zabehnute, ale hned som sa chytila jak sa hovori, teda aspon dufam :-| mam sa fajn, no trosku som nervozna, ale to len tak sem tam, ked si na daco spomeniem :-D no sa tesakujem, ze jake to bude krasne a tak ajoj jikus - prosim ta kto vas vlastne fotil, lebo tie fotky su neskutocne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, no, no, aj ja som k tomu takto pristupovala :-D a co uz budes robit v piatok na vecer, no vyberies sa na svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - o ktorej mate sobas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ooo - no oni uz su, ale ja ich vsetky uvidim az buduci tyzden v stredu :-( domi - pani Jancovicova - pekna fotka.com
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - ok, dakujeeeeeem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ooo o 17,00 Jika, aj si si vyberala, ktore vam vyvola, alebo to si vy zabezpecite?
Odpovedať
Profilova fotka
jika - to je za chvilku :-) to uz vydrzite :-) miska - v kamile vas zosobasia? ci niekde v kostole to mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ooo - vsetko mame v Kamile. Sobas o 17,00 a nasledne potom hostinu v Gourmete (tusim sa to tak pise)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - no vyberala nam ich ona - 40 ci 50 uz ani neviem :-N , tie vytlaci do albumika + cd so vsetkymi fotkami
Odpovedať
Profilova fotka
miska - budete mat krasnu svadbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - hej, tusim sa to tak nejak pise :-) jika - kolko budete mat asi fotiek?
Odpovedať
Profilova fotka
všetky budeme mať krasnu svadbu a Jika mala kraasnu svadbicku ;-) Uz sa len modlit za pocasie. Juuuj, ani neviem, co urobime, ak by nam nedajboh, prsalo
Odpovedať
Profilova fotka
miska - kde sa budete fotit? a kto vas bude fotit?
Odpovedať
Profilova fotka
tam v areali Kamily sa budeme fotit a bude nas fotit Katka Pavlickova, velmi zlata kocka a ma aj pekne foto, tak uvidime, co vykuzli z nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miska - ma aj nejaky web? vobec mi to meno nic nehovori
Odpovedať
Profilova fotka
baby, drzim vam hroooozne pästicky, aby vsetko dopadlo tak ako ma x-) ale musim sa priznat, ze som uz aj rada, ze je to za nami a teraz si s manzelikom uzivame taku kraaasnu a zalaskovanu pohodu x-) ooo - asi 500ks
Odpovedať
Profilova fotka
fotozupka.com
Odpovedať
Profilova fotka
miska - dakujem idem kuk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jikus - dakujeeeeeeeeeeeme, ale sak nejako bolo nejako bude :-) hmmm takze mate medove tyzdne :-D :-D :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jikus, idete aj niekam na svadobku? Uz ste mozno preberali, ale som nepostrehla ;-) Babulky a vy ostatne, kam sa chystate a kedy? My planujeme Egypt, alebo som nasla Kapverdy, dost ma to oslovilo, tak uvidime, chceli by sme ist az ku koncu augusta.
Odpovedať
Profilova fotka
miska - mrkla som na tu stranku a budete mat krasne fotky x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?