Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
no my máme o 17:00. prečo?
Odpovedať
len tak, nam ponukli volne uz jedine 16.30, tak zvazujeme co spravit. chceli sme skor... no uvciidme? a kde mate hostinu? akeho mate kameramana? pochval sa nam :-N
Odpovedať
mňo kameraman by mal byť veľmi dobrý, ale nechám sa prekvapiť. :-p No vyzerá to tak, že budeme mať reštauráciu pod lipou až kým si to môj milý nerozmyslí a nebude chcieť viac hostí. No čo už je z veľkej rodinky :-D
Odpovedať
ahojte kočky, tak ste ma pekne všetky vystrašili. Na náš spoločný dátum už myslím intenzívnejšie, ale zatiaľ nemáme dohodnuté nič. Mám pocit že je ešte skoro na stresy ale na druhej strane máte pravdu. Ale uznajte...mám chodiť sama vybavovať? To sa mi nezdá takže musím počkať kým sa moja polovička rozhýbe, aby nemal pocit, že ho k svadbe tlačím. Ale aspoň ten dátum sme vybrali :-D
Odpovedať
Ainy, noo, aspon ze termin mate. ;-) dnes idem za malou do nitry a neviem kedy sa vratim - budem tam totizto aj spat, tak som zvedava... No som zvedava ci drahusik zajedna Zlatu salu a aj restiku, kedze to mame zajednat cim skor... :-S bojim sa to nechat an nho, co uz :-S Tak sa majte pekne a myslite na mna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, po delší době se ozývám, ráno volali z matriky a potvrdili nám termín 20.09.2008 a protože jsme byli první, mohli jsme si vybrat čas, takže 20.9. v 13:00 v Zrcadlovém sále na Dobříši ;-) já mám takovou radost, do 10.1. máme přijít na matriku, aby už to bylo 100% rezervované; hostina je zamluvená v penzionu Hulín - moc krásné místo, a kapelu máme také zamluvenou mimochodem poplatek na Dobříši je 12000Czk + 1000CZK musíme zaplatit matrice, když se bereme mimo matriku, pod kterou správně spadáme svým bydlištěm kotenko - co dcerka, jak jí je? přeju jí hodně zdravíčka, na vánoce už bude s vámi doma?
Odpovedať
Ahojte snubenice! Ja mam tiez svadbu 20.9.2008 v michalovciach-Zemplinsa sirava. Mam uz pozhananu miestnost, kameramana a skupinu, no robi mi problem fotograf. Prosim vas nevie niekto cislo na fotografa foldyho z michaloviec. Chcela som mizaka no te je uz obsadeny. Zacinam stresovat, uz teraz sa bojim, ze nestiham. Vopred vam dakujem. Zatial sa majte krasne. Prajem vam krasne pripravy.
Odpovedať
Ahojte, ozvujem temu. Ako ste sviatkovali??, my choro, v teplucku a najma sladko :-D Inak nic nove, nemame este ani salu a ani zamok vybaveny(tak ako som predpokladala), ale uz sme zmenili datum na 13.09.2008 kvoli sale, takze tak.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kotenko, změna termínu? my jsme měnili 3x ;-) co Lily, už jí máte doma?
Odpovedať
nie, lilus je stale v nemocke
Odpovedať
ahojte, Kotenko prepac, ale uz som sa s tebou stretla na viac temach. Kolkykrat uz menis termin svadby? Zacinam mat pocit, ze mas nejaku svadobnu ageturu, lebo vies vsetko najlepsie... Neviem, ci mas toho vela, ale skus si precitat, ze nemas este salu a vzapeti menis termin svadby kvoli sale...
Odpovedať
termin 20.09.2008 sa meni na 13.09.2008 a zo svadbami mam uz dost skusenosti a ak chces spoved, pis do IP, lebo si od temy kapanek :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj vsetkym! Prajem Vám stastny novy rok!!!!!!!!!!Baby,tento rok sa vydavame :-) !!!!!
Odpovedať
Ahojte, aj ja prajem vsetkym vsetko dobre a najma splnene sny a vydarene svadby a aj nasledujuce manzelstvo! x-)
Odpovedať
ahoj kocky, nejdrive preji vse nej nej do noveho "vaseho" roku:) potrebovala bych mensi radu, mame termin cca o rok pozdeji - 26.9.2009, mam trosku obavy ze zimy, tak se vas ptam(beru to jako ze jste o rok popredu, jinak plus minus stejny termin), resite to nejak?? mysleno hlavne saty pro nevestu - dokupujete nekdo nejaky svetrik, salku nebo tak neco?popripade mate nejaky tip? diky moc ;-)
Odpovedať
Ahoj, no ja vobec nic nekupujem a popripade si zoberiem z domu nieco, ved cez den este byva na jesen super vonku a vecer aj tak uz budeme na hostine, takze tam kabatik nebude treba. len sa cudujem, ako skoro ta taketo veci trapia, ja mam svadbu o rok skor, ale zato ma s tohoto este nic netrapi. a este ani nic nemame zajednane, okrem starejsieho a fotografa.
Odpovedať
kotenko: nechci nechat nic nahode co by mi pak zkazilo muj den D:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevěsty, přeji vám vše nej v roce 2008 ;-) my v pátek jedeme s přítelem na matriku do Dobříše vyřídit formality a zaplatit správní poplatek, duplikát rodného listu už mám připravený od listopadu 8-) a chtěla bych ještě shodit tak 7kg a začínám s tím hned, protože bych na zkoušení šatů chtěla být už hubenější ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja Vám prajem krásny a šťastný Nový rok.vykročme tou správnou nohou. ;-) :-) :-) :-) My zatiaľ nič nevybavujeme,máme to hlavné a začneme tak o mesiac keď my skončia skúšky. ]-( ]-(
Odpovedať
cirrusa: len na to radsej mysli, ja som nemyslela, koho by napadlo, ze budem 8.9. potrebovat. a predsa. mala som nakoniec bolerko zo salonu, odkial som mala aj saty. myslim ze vo vsetkych salonoch maju saly, bolerka, kozusinkove peleriny. len ich je menej ako siat, takze je vhodne na to mysliet hned ;-)
Odpovedať
levik: u nas treba nemaji zadnou:( tak budu asi pro jistoutu shanet, nechci si pak brat z domu nejaky svetr;)fotesku s bolerkem nahodou nemas? jinak moc gratuluj,. byla si uplne nadherna... taky bych tak chtela na svatbě zarit:)
Odpovedať
ale mozno aj maju, tu je to celkom bezne, ved ked pojdes pozriet saty, pytaj sa rovno aj na cosi na ne inak dakujem ;-) urcite budes, si krasavica, bude z teba nadherna nevesta idem pridat fotku s bolerkom ;-)
Odpovedať
Ahojte, porazi ma dnes asi, uz druhy krat mi sem nechcelo pridat odpoved, sakra! ]-( No inak nic nove, pisala som do Bojnic a potvrdila termin. Inak denne spavam teraz aj do 13h, som strasne unavena a uzivam si posledne chvilky ked sa mozem nerusene vyspat, lebo konecne nam maju dat Lili domov tento mesiac, tak sa velmi tesim :-N x-) Inak nove nic nemame, tot asi vse, tak ahojte
Odpovedať
levik: IP;)
Odpovedať
Ahojte, tak my mame vybaveneho aj starejsieho (teda sme si ho prehodili na iny datum) a mame zajednaneho aj sofera uz, tak sa tesiiim. Obvolavame si saly tu v okoli PE, no divne je, ze do Kalinky sa nie a nie dovolat, sakra!!! Inak nic nove, vcera sme boli az malou v NR a je uz aka velika, uz ma vyse 4 kg, tak sa vytesujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja teraz stagnujem s prípravami ]-( ,ale koncom januára si idem vybrať šatičky. Veľmi sa teším a potom už začnú prípravy na plno. :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak čo nikto nemá teraz čas 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
my jsme byli v pátek na matrice, takže termín už je oficiálně potvrzený, poplatek 1000CZK za obřad mimo stanovené místo zaplacený; chtěli jsem si pak dát oběd v restauraci, kde bude hostina, ale do 11.1. mají zavřeno :-( o víkendu se chystám na svatební festival do Prahy, ale možná vyrazím do Prahy až v únoru na svatební veletrh, doufám, že tam budou nějaké akce a slevy, třeba na prstýnky jinak šaty si půjdu zkoušet až pár kilo zhubnu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som tiež chcela trošku schudnúť,ale šaty si objednám už teraz a potom mi ich poprípade upravia
Odpovedať
Ahojte, nic nove nemame zatial. My sa tiez chystame na svad. veltrh ked bude v BA, len uvidime ako sa nam to podari, ci uz bude doma Liluska, alebo nie... Podla toho vsetko zavisi. Saty chcem tento mesiac skusit, kym este Lilien nie je doma... Tiez som zvedava ako to dopadne, chudnut neplanujem, kedze mam po porode voju vahu - 47 kg, skor bysom chcela pribrat na prsiach, aspon o 2 cisla, rozmyslam nad silikonovou podprsenkou, ak ste videli v sobotu MISS SPECIALNY AGENT, tak tam taku pouzivali a dost sa mi to zapacilo. Idem to pozriet na net, ze v akych cenach sa to pohybuje a taaaaak. A s tejto stranky zbieram inspiracie na fotky, tak kopirujem a kopirujem :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?