Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
tak to vám teda nezávidím, my jsme meli bytík tenhle rok na jare a byla to opravdu fuska ]-( stehovat se krátce pred svatbou bych asi nerozdýchala 8-(
Odpovedať
Noo a k tomu mame babatko dost chore, takze ziadna sranda to veru nie je ]-(
Odpovedať
Ahoj lilusiatko, dakujem Ti za nazor :-N asi si skusime vybavit iny termin, lebo sa nam to zda predsa len dost skoro, ked to oni chcu mat 30. augusta a my sme ohlasili v lete 20. september. Nuz co, ked nie su korektni oni budeme musiet presunut nas den na iny termin. Skusime to obvolat na buduci tyzden a dohodnut to. Drz palce ;-)
Odpovedať
Ahoj :-) , jsem moc ráda, že jsem našla budoucí nevěstinky, co mají stejný termín svatby. Tak tady čtu, že už máte pozařizováno...já se k tomu taky chystám =-) , jen jsem měla pocit, že je to ještě brzo, ale je pravda, že pak zas může být tento termín obsazený :-| . Svatbu budeme mít v katolickém kostele. O tom kde ta oslava pak bude už mám jasno, bude to menší penzionek, ale dobře tam vaří a interiér je taky vkusně zařízený, tabule chceme sladěné do žluté/zlaté barvy. Bude nás přibližně 50, menší svatba. Šaty se mi líbí z Maggie Sottero (mám je ve svém fotoalbu)... No jinak budu moc ráda, jestli se tady ta diskuse bude rozvíjet, protože zkušenosti ostatních mohou člověka inspirovat. Mějte pěkný den! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak čauky,sme radi,že sa táto téma rozširuje. No ja som z Košíc a máme kostol,sálu,DJ,kameramana,no tu to už je obsadené do októbra. ;-)
Odpovedať
Ahoj, já jsem z Třince. Taky mi už muzikant říkal, že už má obsazené termíny v listopadu 2008 8-) Hrozně se už na tu svatbu těším :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja som si myslela,že kopu času,ale mýlila som sa.To hlavné už máme zajednané.Aj my sa veľmi tešíme,už aby sme boli svoji.Jupí x-)
Odpovedať
Dívala jsem se Ti do alba (teda doufám, že to nevadí ;-) ), už sis zkoušela šaty...už máš vybráno? Chodíte spolu už 5 let to je celkem dlouhá doba na to, aby se lidé dobře poznali, no my 3 roky, ale máme se rádi čím dál víc x-) x-) To datum jsme si vybrali proto, že já jsem narozená 20. a můj přítel 9.,...no tak to bude 20.9. :-)
Odpovedať
Pro kotenko: Kolekci šatů Mary´s mají ve svatebním salóně v Havířově, tuším, že to nebudeš mít moc daleko. Nevím, jestli tam jsou zrovna Ty Tvé vysněné, ale každopádně za zkoušku to stojí ;-) Tady jsou www stránky: http://www.mirael.cz/Svatebnisaty.htm Ahoj! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som bola len tak na obhliadku a pár som ich vyskúšala,zatiaľ si len hľadám štýl,ešte nemám vybraté.Definitívne si vyberiem šaty až okolo januára :-N
Odpovedať
Tak to já mám v tomto jasno :-) chci mít bílé šaty (i když jako blondýnka jsem přemýšlela nad barvou "šampaň") no a takové, co už nikdy na sobě (pravděpodobně a doufám :-D ) mít nebudu - takže s vlečkou a korunkou na hlavě x-) Tady kolem mají většinou jen klasiku, no...možná až na jeden salon...) ale pravděpodobně si pro šaty dojedu až do Brna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja chcem tiež vlečku,korunku a dlhý závoj.No myslela som si že jednoznačne biele šaty,ale keď som si vyskúšala pár smotanových tak vážne začínam pochybovať.No veď uvidíš aj ty,keď si vyskúšaš pár šiat tak zistíš v ktorých sa cítiš dobre a ktorý štýl už nikdy na sebe nechceš mať.Ja určite viem že korzetové nebudem mať,iba keby prišili ramienka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babenky :-) aj ja chcem korunku a zavoj a satky tiez urcite nechcem korzetove :-) farbu este neviem,vyberiem podla toho, ktora mi viac sadne, ci biela alebo smotanova 8-) :-) saty zacnem hladat buduci rok, joj tesim sa :-D x-)
Odpovedať
No já taky přemýšlela, že půjdu ve smetanových, ale říkám si, že smetanové si klidně můžu vzít na ples, kdežto v bílých (takového stylu, jaký se mi líbí) se na ples nechodí, takže to pro mě bude jednou v životě (doufám :-N ) a budu mít bílé ve svatební den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute tak mám za sebou ďalšiu skúšku šiat,potom prihodím do albumíka.Joj jak sa teším. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Topa a nie je to nejako skoro??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie je,lebo v Košiciach už majú pomaly v každom salóne po 4-5 objednávok šiat.No ja si definitívne tiež vyberiem až v januáry.Teraz len obzeráme.
Odpovedať
Kotenko, přečetla sis můj vzkaz pro Tebe? (viz výše?) =-)
Odpovedať
Katyy, nevsimla som si, idem kuk a potom odpisem :-)
Odpovedať
Katty, dakujme ti velmi pekne, ale to je v cechach, to mi nevyhovuje, kedze som zo SVK s Partizánskeho. co ciech sa nedostanem kvoli dcerenke... inak dakujem ti velmi pekne Co sa tyka predstavy mojich siat: snehovobiele v celku, s korunkou a jemnym zavojom, s rukavickami... saty bez vlecky, s krasnym kruhom. vid moj fotoalbum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kotenko: Ako sa ma dcérka? Dúfam,že dobre. :-N
Odpovedať
:-) Nevím kde je Partizánské, ale myslela jsem, že kolem Bojnic ...? No a Bojnice jsou od Havířova 2,5 hod cesty...Doufám že najdeš šatičky na Slovensku. ;-)
Odpovedať
Ano, 30 min od Bojnic je Partizánske. Hm, no to som nevedela ze je to tak blizko, uvidim ci sa mi tam podari zajst este ked je mala v nemocnici. Dakujem ti velmi pekne za typ.
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute,tak ako sa máte? Niejak nám táto tema stojí. 8-(
Odpovedať
noo, stoji, stoji... my sa mame OK, az nato blbe pocasie. a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no my sa máme tiež fajn,až na to,že ma zajtra čaká blbý zápočet. ]-(
Odpovedať
Joooj, nezavidim ti, ale tak co uz, aj to treba, no nie? ;-) My ideme zajtra s drahym pozriet Lilianku do Nitry, sa tesime za nou
Odpovedať
Ahoj holky, tak my jsme si včera už vybrali místo naší svatební oslavy :-) . Je to krásný malý penzionek, máme to už objednáno na 20.09.2009, tak se nám to pomalu rýsuje. Konečně jsme našli něco dobrého, zatím to bylo tak, že buď někde dobře vařili a nebylo tam pěkné prostředí, nebo naopak. Příští středu jdu zkoušet šaty, tak snad mi tam něco padne do oka. Nechám se překvapit, je to nově otevřený salón. Konečně tu svatbu chystáme, zatím to bylo jen teoreticky :-N A co vy? Něco nového? =-)
Odpovedať
Katty, mate 20.09.2009 alebo 2008? Neviem ci si sa pomylila, alebo planujete na cca dva roky dopredu. My nemame nic nove, drahemu sa nejako nechce vybavovat a mne samej sa tiez do toho nechce.
Odpovedať
:-D :-D :-D Jejda, každopádně 20.9.2008 Díky za upozornění ;-) Na dva roky dopředu by to bylo celkem brzo plánovat :-N Pěkný den! x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?