Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
ahojteee :-) my s drahym dnes cely den spminame ako sme sa mali minulu sobotu paraadne, je nam luto,ze to uz je za nami,hned by sme si to zopakovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No môj drahý príde až večer ,lebo musí byť v práci.Ale zato dostane krásne prekvapko.Už sa teším ako zareaguje. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky žienky,tak ako manželský život? my perfektne.je to krásne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak čo ženy, dajak prešla svadba a tu to riadne viazne.
Odpovedať
Ahoj topa, tak my sme stastni aj nadalej ;-) A moooooc.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tak konečne niekto. Môj manželík ochorela tak sa o neho starám :-) .Je to krásne.
Odpovedať
Ja som bola chora a moj sa tiez pekne staral, bol podareny.
Odpovedať
ahoj topa...moja ja tu pridem hned ako mi namontouju net do noveho domova...hi...
Odpovedať
Ahoj :-) , zdravím všechny nevěstinky. Nám pršelo vydatně, ale jinak byl den krásný. Nic bychom neměnili. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak nám zas nepršalo,počasie vyšlo,hoci bolariadna zima. Ale inak všetko prebehlo vporiadku. Pršať začalo,až keď sme prišli do sály. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nám také nepršelo, i když ta zima byle tedy pořádná :-N Mně to v tu chvíli bylo úplně jedno a nikdo nechápal, že je mi teplo, ale svatebčani docela mrzli při fodení venku. To mě mrzelo, protože rychle utekli čekat na nás do auta a nějaké fotky jsme vůbec nestihli :-S Ale jinak vše parádní! x-)
Odpovedať
Ahojky. Ja sa pripajam, u nas bolo rano dazdivo, no ked sme sa isli fotit uz neprsalo a este aj vyslo slniecko , ale bola poriadna zima, ked sme isli do kostola prsalo ,za 5 minut pred kostolom uz neprsalo a potom ked bol obrad vraj prsalo a ked nam gratulovali , tak neprsalo a potom uz neprsalo vobec. Viete, co sa hovori???Ze nam padalo stastie a peniazky z neba!!!!!Takz enase manzelstva budu stastne a zaroven budu aj bobaciky. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte, tak nam prsalo cely den, ako z krhly :-) Jedine, a to asi zazrakom, prestalo na chvilku prsat, ked sme isli na obrad a potom, kym na gratulovali a akonahle sa dogratulovalo, zase sa rozprsalo. :-) Takze nemame ani fotky z vonku, nedalo sa, len z atelieru, ale aj tak su krasne...aj cela svadba dopadla vyborne, vsetci sa dobre zabavali, my dokonca az do siedmej rana :-) Baby, taka otazocka....planujete hned po svadbe babatko? Alebo chcete este pockat?
Odpovedať
Ahoj bibi24, no my taky nemáme fotky z přírody, jen z náměstí u fontán a pak ještě z jedné stylové restaurace, ono jde zajímavě nafotit i když počasí nepřeje. K poslední otázce: No, kdyby to přišlo, nebránila bych se, ale momentálně budu v červnu končit školu a to by malému neprospívalo - ty stresy. Kdy budeš mít v albu fotky? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No my by sme chceli mať bábo až tak o pár rôčkou.Ja tiež v máji končím školu, potom by som chcela pracovať a potom by mse mali bábo.No uvidíme,či to tak výde.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,tak čo ako žijete? Ja som chorá jak pes :-( .Už sa nám blíži 1 mesačné výročie.Tak sa baby ozvite.
Odpovedať
cauky kocky, tak konecne skoro po msiaci sa hlasim..uz mam net takze mozem diskurkovat a pridam hned aj fotecky, len co sa napapam...ako ste prezili svadbu??? nasa bola nadherna, taka aku som si vysnivala, hoci s drobnymi stresmi ale vysla, zabava podla planu, uplne super...ja som pretancovala vsetky kola, az sa ludia smiali ci som nabita na 380 voltov...hi
Odpovedať
Profilova fotka
emmily: Si bola krásna nevestička,veľmi ti to pristalo. Naša svadba prebehla na 100 percent,ale malo to aj trošku stresu.najmä keď som 10min pred obradom zistila,že nemáme krížik :-D ,tak to ste mali vydieť.No ale to som len ja stresovala,lebo moja zlatá sestrička ho zobrala. :-D No čo trošku stresu nezaškodí. :-D
Odpovedať
takze predsa dobre ze som nebala brile ze??? kazdy vravel ze super, sice nezvyk, ale nevadi,...s fotkami som maximalne spokona, a sosovky som sa naucila davat, tvrdo som den pred svadbou makala, lebo prisli az na poslednu chvilu aj to len jedno oko, druhe mi dali len aby bolo aspon priblizne, takze tak...trosku odvahy ale vyplatilo sa...mala som po ruke okuliarky keby nieco... aj ty si bola nadherna a co foto ??, nepridas viac? pisala som ti ip.-..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ,tak máme krásne 1. mesačné výročie. Blahoželáme všetkým.Ideme oslavovať,ja idem písať prácu a drahého bolí žalúdok.Tak také naše jedno mesačné výročie. :-D
Odpovedať
ahijky, tak presne mame mesiac, pre mna sa nic mnemeni, ziadna oslava, som bez mangela fnuk...ja doma za pc a on za volantom v kamione, ani si nespomenul ze dnes je meisac...fnuk
Odpovedať
ahoj emmilly :-) nebud smutnaaa, chlapi su chlapi, datumy su pre ne spanielska dedina...cest vynimkam x-) my sme tiez nejako extra neoslavovali, zaspominali sme na svadbu, ako nam bolo fajneee a tak cely vecer sme lenosili.
Odpovedať
ahojte baby :-) kde ste vsetky? ;-)
Odpovedať
cauko lucka...tu som ja, dnes som nemala vela casu, uz asi spinkas co? ja este nie, lebo som bola pre manzela tak budeme aspon trosililinka spolu....jupiii ale uz zajtra vecer opat odchadza a pride o 2 tyzdne...fnuk...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky tak my jsme naše první výročí oslavili skělou večeří i s dobrůtkou a taky jsme to oslavili i doma :-) ale nebudte z toho smutní přeci na tom nezáleží jestli to oslavíte nebo ne ale že jste spolu štastní a že se milujete:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čauky,tak nám to tu niejak upadá. Holky kde ste? :-D
Odpovedať
ahoj :-) ja som tu na chvilku ;-)
Odpovedať
ahojte babenky, no ani neuverite, ale normalne som nestihla spravit svadobny album, no nejako nestiham,ten cassssss strasne leti.Ako sa mate mladomanzelky?my si s manzelikom uzivame manzelskeho zivota plnymi duskami.Jaaaj tak by sme si svadbu este raz zopakovali. Uz mozme len spominat :-| .
Odpovedať
baby kde ste??? to ze tento datum uz presiel neznamena ze tu nemozeme chodit no nie??? kde ste chybate mi tu...
Odpovedať
ahoj emmilly :-) ja som tuuuu :-D dnes som si trosku menila pripravny album a teray som tu na chvilku ;-) ako sa mas? my sa mame celkom fajne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?