Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby no vraciam sa opäť k tomu počasiu.... Aké ste počuli prognozy. ? :-| Ja nič moc len pršanie..... :o(( :-o
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko: No už mám po zápise,už som oficiálne v 5 ročníku na Technike. :-D A počasie nevyzeráaž tak hrozne,ja čo som pozerala predpovede tak hlásia občasný dážď.Ale to ešte neznamená,že práve tam kde my budeme bude pršať. :-D A ja aj tak verím že nebude pršať. :-D A za tým si stojím :-D
Odpovedať
No ja som tiez pozerala predpoved a hlasia obcasny dazd, tak dufam,ze tam kde maju nevesty svadbu nebude prsat :-D Topa gratulujem a drzim palce v 5. rocniku aby sa ti darilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja som dnes pozerala predpoved...a bohuzial SHMU hlasi dazd a 11 stupnov :-( to je inak taka neskutocna smola...ja som tak dufala a verila ze aspon prsat nebude a kde tu slniecko vykukne, ale uz neverim. :-( Za necele dva dni sa to uz nezmeni...budeme mat kosu a dazd ....som uplne nestastna z toho...Ja mam vzdy taku smolu, tak aj teraz :-(
Odpovedať
Ja uz sa nad pocasim netrapim, aj tak mi to nepomoze...stale sa ta predpoved meni ]-( :-|
Odpovedať
Baby vd sa uz zmierte s tym pocasim, naco plytvate energiu na to ze budete polemizovat ci bude pekne alebo nebude. Ked nebude, no a co. Nedame si predsa pokazit nas den pocasim. Ja Vam poviem ze som sa dnes rano zobudila s bolestami a skrabanim v hrdle a teraz to uz vyzera aj na teplotu a to zajtra ideme rozvazat kolace,tak dufam ze mi bude lepsie. Tak idem ja bubkat. Majte sa a nebojte podla mna prsat nebude. Ja v to veriiiiiim!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Všem Vám budu držet palce, ať zítřek vyjde podle Vašich představ ať už je počasí jakékoli... x-) Určitě bude náš den kouzelný! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsetkym vam zajtra prajem krasny nezabudnutelny svadobny den...uzite si ho naplno...ved je to iba raz v zivote :-)
Odpovedať
ahojteee :-) tak uz to mame baby za sebou, bola to parada, mali sme sa krasne, riadne sme si to uzili a zabavili sme sa :-D mam uz aj prve fotky ;-) aj pocasie sa umudrilo aspon v tom, ze neprsalo ale zima bola riadna :-D prsat zacalo az ked sme vychadzali z kostola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ;-) Taky jsme si to užili nadn očekávání skvěle :-D Za pár minutek odjíždíme na svatební cestu x-) Mějte se krásně, těším se na Vaše vyprávění a fotečky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby - srdecne blahozelam x-) vas datum je mi sympaticky, lebo presne v tomto termine minuly rok sme si povedali s mojim milacikom tiez svoje Ano :-p
Odpovedať
Ahojky,tak už je to vážně za námi,Jak tak nad tím přemýšlím bude se mi po tom ročním připravování docela stejskat :-N Nám chvilinku pršelo ale jen málo,jen mě mrzí,že po sluníčku nebylo ani stopy :-( Jinak nám to tak rychke uteklo,že jsme se nakonec spolu shodly,že by jsme si to daly nejraději znovu :-) A HOLKY VSEM VAM ZE SRDCE PREJU NAAADHERNA,STASTNA A DLOOOUHA MANZELSTVI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vase YHOBKA :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte tak hlási sa ďalšia mladá pani.Bolo tlo perfektné,krásne a neskutočne rýchle.Počasie vydržalo.Ďalšie podrobnosti napíšem neskôr.Dnes odpratávame veci. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
topa a lilu...srdecne vam blahozelam :-)
Odpovedať
Ahojte, vsetko prebehlo tak ako malo, aj pocasie nam vydrzalo, je mi len hrozne luto ze to mame uz za sebou, este by som si cely ten krasny den zopakovala:)
Odpovedať
ahojteee :-) silvuska aj ja som to dnes povedala,ze by som si to hned zopakovala :-) bol to kraaaasny a nezabudnutelny den x-)
Odpovedať
A hrozne rychlo to utieklo. Uz mate fotky lilusiatko? Nam povedal fotograf ze az za par dni.
Odpovedať
Hej uz mame prve fotky :-) mozes kuknut moj novy album :-D
Odpovedať
Krasne fotecky:) Ste na nich peknucky, velmi Vam to spolu sekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky.... teda žienky.... :o))) AJ my máme potom a bolo krásne...... teda ked vynechám počasie..... :o))) :-S ale s tým už nič nenarobíme..... !Tiež nám začalo pršať ked sme vyšli z kostola... sranda že ?:o))) fotenie bolo vonku na hrade ale fotky ešte nemáme ;-)
Odpovedať
Ahojte, tak je to za nami.So svadbickou sme boli nad mieru spokojni, vsetko bolo skvele.Dokonca mi nevadil ani celodenny dazd, ved nam prsalo stastie a bohatstvo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte novopecene zienky, vsetkym vam prajem vela lasky a stastia v manzelstve, nech nam to vsetkym vydrzi v laske co najldhsie. svadba bola super, len to preslo straaasne rychlo. ako som sa prezliekala do popolnocnych, tak som si len tak vzdychla, ze som si tie svadobne ani neuzila. fotecky tiez pridam ked bude chvilu casu. :-D mam pocit, ze nic nestiham. vsetko bolo skvele az na to pocasie, ale presne prsalo stastie a bohatstvo. a ako mi jedna kamaratka napisala to boh plakal stastim, ze spaja take pekne duse v jednu. takze to bude tym :-)
Odpovedať
Caute babenky, gratulujem vsetkym ku krasnym svadbickam a foteckam, dufam ze vam vsetko dobre dopadlo, myslela som na vas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) též se hlásím mezi čerstvé manželky, náš svatební den byl nad očekávání ! a vám ostatním moc gratuluju ! ;-)
Odpovedať
caute babiky moje tak co ako vam to ubehlo? my sme sa mali vyborne , uz sa tesim ked budem mat fotecky este niesu bolo supr, pojkecame neskor, lebo momentalne pc je este doma a kym nam ho pridu prenastavit tak to asi oňpotrva...drzte sa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holčiny u nás to proběhlo na 1 000 000 % prostě naprosto úžasně skvěle no ani nemám slova a nejlepší na tom je můj manžel a moji rodiče no byli všichni skvělí v úterý odlétáme na líbánky takže fotky až potom tak si užívejte manželství ahoj
Odpovedať
Ahojte zenicky,tak sa hlasi dalsia mladomazelka.My sme sii svadbu uzzzzaaaasneee uzili,kazdu minutku, este by som si svadbu zopakovala aj tento tyzdnik. Mne vam bolo stale do smiechu, mala som len na obrade trosku steklenie v bruchu, ale zato moj drahy bol nervozny aj za mna.Fotecky do albumu pridam neskor, bo sme sa zastavili az v utorok :-D .K mojej pohode prispeli nas kameraman a fotograf, boli fakt uzasni, ludia sa s raadostou fotili a nemali strach s kamery. Mooooccc im dakujeme. My na svadobnu cestu teraz nepojdeme, asi az buduci rok, pojdeme na veleryby na Azory, juchu, hadam to vyjde.Tak pekny dniec a uzivajte si krasneho manzelskeho zivota. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky, ďalšia mladomanželka sa hlási živá a zdravá...bolo to super, perfektné, škoda len že to prebehlo tak strááášne rýchlo...trošku mám problém zvyknúť si na nový podpis (stále sa mi podarí škrabnúť starým priezviskom :-D ) ale som šťastná, že sme to zvládli...dúfam, že sa máte všetky super a čoskoro keď opadne najväčší chaos pokecáme....
Odpovedať
Ahojte aj ja sa hlasim. Vsetko dopadlo super, nas den bol plny emocii. dokonca nam vobec neprsalo, asi sme si to pocasie vymodlili.ked bude cas pridam foto a aj komentare
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak presne pred týždňom si po mňa môj už manžel prišiel.Bolo to plné emócií.Proste perfektné. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?