Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
ahojte baby :-) ja ani nemozem mysliet na to pocasie, lebo ma slahne :-( stale verim,ze nebude prsat..teda aspon doobeda ked sa budeme fotit a ked pojdeme do kostola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoje babule, tiez mam svadbu 20.9. a toho pocasia sa strasne obavam. Pozerala som vsetky mozne stranky a vsade hlasia dazd a zimuuuu, ja nechceeeeeem :-( Vybrali sme si tento datum hlavne kvoli tomu, ze sme mysleli, ze bude krasne, prijemne jesenne pocasie, take babie leto a namiesto toho ma liat?? Ved ja netusim ako prejdem v tych satach, ved budem ako prasa...nehovoriac o foteni a pochmurnej nalade...iste to nebude pre nikoho prijemne :( Som z toho riadne nestastna...Ako vy budete riesit v pripade dazda, napr. gratulacie? Inak, ten pocit, ze na svadbu niekto nepride doverne poznam...mne odriekli velmi dobre kamosky, o ktorych som si myslela, ze tam nebudu na 100% chybat a tiez niektori z rodiny :-( A do tretice, v pondelok letime na Siciliu a aj tam je teraz skaredo a prsi...takze vyzera to tak, ze aj svadobna cesta bude uzasna :(
Odpovedať
Ahojte baby, ja mam svadbu tiez teraz v sobotu a poviem vam ze som taka znechutena z toho pocasia. Ja som si predstavovala ze bude krasne babie leto a namiesto toho je vonku taka kosa ze ani psa von nevyzenies. A ja som este spod Tatier takze tu bude este vacsia kosa ako kdekolvek inde. Ale ja v kutiku duse stale verim, ze v sobotu sa zobudim a aj ked bude chladno, ale nebude aspon prsat. Dufam, ze ten hore to nejak zariadi. Dnes sme riesili plan B, fotografovanie v interieri Hotela v Tatrach , pisala som im mail ci by nebol problem keby sme sa tam sli fotit, tak dufam ze odpisu co najskor. Lebo povodne sme chceli foto vonku. Juuuj som nestastna.
Odpovedať
Profilova fotka
Budu určitě krásně x-) x-) x-)
Odpovedať
Baby ja som natom rovnako, v kutiku duse stale verim,ze v sobotu nebude prsat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby, zoberme to z tej lepsej stranke. prsi stastie a peniaze. no nie je to fajn? aj to sa zide. nestresujte. ja mam 2 metrovu vlecku. tesim sa na kaluze.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko dievčence teraz som v telke pozerala doktroa Ilka je to meteorolog a že štvrtok,piatok,sobota nemá pršať.Až v nedeľu.Ze pršanie postupuje na východ.Ale zima bude.Ale to neni až také hrozné,len nech neprší
Odpovedať
AHoj holky, mě to tak hrozně moc štve to počasí :-( Svatbu máme v kostele, šaty mám bez ramínek, velké družičky si nechaly ušít šaty s úzkýma ramínkama a teď? Včera jsem musela mít svetr, a v autě si zatopit, abych nezmrzla!!!! POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky já jsem z toho taky uplěn hotova a neštastna a nasr....... hlavně at neprší každou chvilku se dívám na předpovědi ale nic moc naštěstí mám zamluvený aspon takové bolerko ale nic moc teplé jen tak aby se neřeklo. Ach jo a to hlásí že na přelomu září má být krásně DRŽME SE
Odpovedať
Profilova fotka
Presne baby, aj ja furt pozeram pocasie na vsetkych moznych strankach :-) Dnes som tiez pozerala rano Ilka, ale Ilko je .... - no povedzme, ze predpovede mu vlemi nevychadzaju :-D Musime asi mysliet pozitivne, nic ine nam neostava, aj ked to nie je easy. My sa budeme fotit v ateliery, ked bude prsat, ale to urcite nebudu take krasne fotky, ako z vonku. A saty mam takisto s vleckou...a neviem, ak bude liat, ze kto mi bude drzat nad hlavou dazdnik a dole saty :-D Neviem si to ani predstavit....ach jaj... Ja sa este bojim, aby som nahodou neochorela z tejto zmeny pocasia a z tej kosy :( Tak sa krmim aspon vitaminmy a podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mám našťastie vlečku čo sa dá vypnúť.Takže aspoňs tým nebude problém.A dáždnik zháňam aj ja,ale stále verím,že mi ho nebude treba.Veľmi tomu verím,že bude pekne.Hoci zima,ale hlavne bez dažďu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zajtra idem na skusku siat. a idem zhanat bolerko, nech aspon nezamrznem. alebo budem celu dobu v saku zenicha. ved nech sa o mna stara, no nie? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Baby no veru to počasie nám teda riadne zavarilo.... do prdele... :-( ale fakt mysllime pozitívne, aj ked ja som taký pesimista až až.... aj ja mám zajtra skúšku šiata nemám vôbec bolerko, korzet a ide sa..... to bude zima ako v rusku.... Bože nech len neprší, ved nechceme aby bolo 30st. len nech neprší.... :o))) :-D Tak sondujme to počasie na nete stále, snád to nejako pomôže :o))
Odpovedať
Baby aj ja stale pozeram predpoved pocasia, uz mi z toho sisi :-( dnes so mbola na skuske ucesu ,tak mozete kuknut :-) dnes je fakt strasna zima, ja mam nastastie zajednane latkove bolerko aj dazdnik, ale dufam,ze ten nepouzijeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevestičky :-) Už sa vám to kráti však? Prajem vám aby bol váš deň D presne taký, ako si ho každá jedna z vás vysnívala. A hlavne nech sa zlepší počasie, ale ak bude náhodou pršať nič to, však to bude štastie pršať ;-) Tak zlomte väz!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak ja taky pořád koukám na počasí a u nás je to na každý stránce jinak-ale jedno je jistý-víc jak 12 stupnů nebude a sluníčka si taky neužiju(v tom se servry schodli :-( ) No bolerko mám ale to ma fakt nezahreje a deštník jsem sice bílej sehnala(včera) ale je malej-maximálně pro mě. Mě by už možná ani ten déšt nevadil, ale ráda bych aby nefoukal vítr a bylo tak o 5 stupnu víc(no a ještě by mohlo svítit slunce, ale to bych už chtěla moc).
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko tak prognoza stále ostáva že nebude pršať a má byť 16 až 17 stupnov. :-D aspon že tak
Odpovedať
Profilova fotka
Hej hej,aj ja sa vytešujem,že už na sobotu nebude pršať.akoniec nám to výde,hoci bude riadna kosa.Ale to neva Včera som bola skúšať bolerko a budem mať ešte jedno dlhé na vrchu kvôli zime.Dohodli sme sa aj s kameramanom.Natočili sme v salóne krátke video.Bola to fakt zábava.Včera som mala veľmi akčný deň no a dnes zas.Zajtra už budem mať svadobné šaty doma.Tak sa veľmi teším.Dnes ich ešte ideme doladiť.Zajtra má ešte čaká zápis vškole,potom kozmetička a ostatné veci.Chichi už stres pomaly začína.A čo vy? Ako ste vy na tom?
Odpovedať
ahoj topa, ty si teda sikulka 8-) ja som vcera bola na skuske ucesu, mozes kuknut album a dnes idem na poslednu skusku siat x-) aj mna velmi potesilo,ze uz nehlasia dazd na sobotu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ja teda neviem kde ste videli že nebude pršať, ale ten Ilko stále hlási že bude ]-( ..... pomoooooccccc :o( Dnes idem zhánať bolerko aj dáždnik..... a ozik beriete si aj na prezutie po vonku nejaké topánočky? Asi by sme mali....:o(((
Odpovedať
julianka, dnes v Telerane na Markize hlasil Ilko, ze v sobotu nebude prsat ;-)
Odpovedať
u nás taky hlásí místy přeháňky a 12-15stupnů, to je děs :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Uvidíte,bude kráááááásne zima :-D ,ale bez dažďu, ;-)
Odpovedať
caute kocky, len tak na rychlo sa vam pochvalim, prave som dosla zo skusky ucesu som spokojna aj to asi cvkanem, a idem hned na licenie...drzte palce... ps:: uz mam menovkyyyy
Odpovedať
Ahojky holky,tak už se nám to pěkně krátí že??? :-o :-o já už od včera nespím... :-o :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,takže ja si zajtra idem po svadobné šaty.Už sa teším.Aby toho nebolo dosť so svadbou,tak ráno si odbehnem do školy na zápis :-D a potom späť na chystanie vecí. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky já zatím nemám vůbec stres ... jsem prostě v klidu.. stašně moc se těším ale říkám si co vyjde-vyjde ,co nevyjde-nevyjde a budu to brát že to tak má být... všechno důležité už je hotové, ted jen ladíme deaily.. s ženichem jsme dnes koupili košili a kravatu - vše do žluta. Moooooooc mu to sluší, áá já se těšíím! :-) :-)
Odpovedať
ahojte :-) aj ja si idem zajtra po saty :-D veeelmi sa tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko: Pozerala som tvoj účas a poviem ti budeš riadna kočka.Krásny svadobný účes. :-)
Odpovedať
ahoj topa :-) dakujeeem, som rada,ze sa paci ;-) aj ty mas naadherny uces, budes krasna nevesta x-) na aku skolu chodis? to aby si sa nenudila mas dve dni pred svadbou aj zapis :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?