Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja mám skúšku make up za sebou,hodím fotečky.No a skúšku účesu mám teraz 9.9.Júj veľmi sa teším.Včera som si kúpila popolnočné topánočky.Sú krásne. :-)
Odpovedať
Ahojte,a je este nieco co vam chyba? Ja este nemam kupene krabice na vysluzky,ani alko a nealko :-|
Odpovedať
ahojte :-) delphina aj my este nemame kupene vino, to sa pojde kupit vo stvrtok pred svadbou, nealko nam dava penzion kde mame svadbu, my musime este kupit koselu, a nejake drobnosti ako pancusky, ponozky a tak :-D a ozdobny papier na menovky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No nám chýba tiež ešte nealko.Alko už máme dávno.Krabice na výslužky už máme,len tam dám ďakovné kartičky.V podstate už máme doma všetko,len to podávať do kopy. :-D
Odpovedať
Ahojte kocky, topa citala som v jednej teme ze nemozes zohnat lepidlo na etikety na vinko. Ja mam taky isty problem...objavili ste uz nieco?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
silvuska: no my nakoniec nebudeme dávať lepidlo,jednoducho to nalepíme s priesvitnou lepiacou páskou.Také malé pásiky.Nič nevidno a je to pekné,skúšali sme to. :-D
Odpovedať
takze drzia aj pasky. Ja som rozmyslala aj nad priesvitnou obojstrannou paskou ale este som sa nepytala v obchodoch ci ju maju.
Odpovedať
Profilova fotka
áno pásky držia.Najprv som si myslela,že to bude hrozne vyzerať,ale vyskúšali sme to a je to super.A nechávame pod tým aj etikety.A nepresvitá to. :-D A ak sa náhodou niejaké fľaše zvýšia tak len dáme etikety dole a fungl nová fľaša. :-D no proste 2 v 1. :-D
Odpovedať
My budeme kupovat vino z vyrobne,tak sme poziadali bez etikiet. Dakujem za radu. Budem skusat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OK,nemáš za čo. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, topa: náádherné svadobné líčenie... :-D babky aj vy ste už v takom nejakom divnom strese??ani nie tak strach ako nervozita či všetko stihnete a či to dobre dopadne?? už som asi zhodila aj zo kilo-dve, lebo mi ani jesť nechutí.. :-D nikdy som si nemyslela že to poviem ale už nech je sobota 20.9...
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som z toho až ochorela.A jesť mi tiež nechutí.ja si už tiež prajem nech je sobota 20.9.No ono to máme za15 dní.Tak ešte chvíľku to vydržíme.Veď to stojí za to.A nikdy viac to už nezažijeme. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No to máš pravdu...v princípe je to udalosť raz za život.. :-D :-D , ale keby som vedela aké to budú stresy tak asi to trošku v menšom štýle urobím..no ale zas potom by mi mohlo byť niekedy ľúto, že som nemala takú princeznovskú svadbu, nie?? Letím teraz do mesta, lebo stále nemám pod svadobné šaty spodné prádielko a chúďa pani zlatá ma už čaká v salóne, že to poskúšame...tak pekný dník :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok,tak dobre vyskúšaj anakúp.papapa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babušky.Ste tu?Máme to za 13 dní!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Potrebujem od Vás radu.Koľko chodov si mám dať ak máme sobáš o 16,00?Ja chcem polievočku kuracie prsia s broskynkou a syrom a potom rezen salat a po polnoci asi o 1,00 kapustnicu.Mám tam ešte pridať kurča a ryžu?Pani kde máme hostinu hovorí že budú stačiť 3 chody.čo vy na to?Ale neviem ak o 16.00 máme sobáš,prvé jedlo by malo byť zhruba o 17,15 potom žer by sme dali daľšie o 21.00 nebolo by to málo ak by sa kapustnica dávala o jednej ráno?to sú asi 4 hodiny bez jedla.Mamina hovorí že ak tam bude slané a bude sa krájať torta,tak by to malo stačiť,že vtedy aj tak bude najväčšia zábava.Prosíííííííííííííííííííííííííííííím poradťte
Odpovedať
ahoajte baby,.... tak ja mam uz tiez take mensie astrsy, stale stavam z postele ze sa mi nieco sniva, asi to velmi prezivame...hi... topa: takze super uz mas za sebou licenie??? jak ti dobre, je pekne, urcite budes kocka... risk66: ahojky...tak mi budeme mat predjedlo tanierik, potom polievocku, bravcove a kuracie masko s ryzou a opek. zemiakmi alebo hranolkami, este neviem... dalsi chod bude kapusticka mäsko knedlik, ale rozhodli sme sa ze to budeme davat na misi vo velkom pretoze sa zbytocne vela jedla vyhodi a takto si kazdy naberie kolko chce a to co ostane na misiach mame na nedelu...hi a potom po redovom este salatik a rezne, a to tiez na misiach...zda sa mi to praktickejsie, lebo tak to len kazdy bodzabe a uz nic z zoho...
Odpovedať
caute kocky tak co vsetky si uzivate nedelne slnko???
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky, emmilly: som spečená ako grilované kuriatko po tom nedelnom slniečku, dúfam, že to nebude vadiť v tých bielych šatách :-D holky, tak nám konečne!!! došli pierka, poháre, krabice na zákusky a SPZ na autíčko..už som myslela,že budeme bez toho.. :-D z :-D zajtra mám rande s kvetinárkou, v stredu s kozmetičkou a skúšku šiat a v piatok asi radníme aj s drahým s kameramanom..snáď to vyjde tak jak má...a ináč stresujeme celá rodina...moja mamka chúďa sa už dostáva do stresu..predvčerm sa osprchovala šampónom na vlasy a keď šla ráno do práce zistila, že nemôže šoférovať, lebo jej niekto ukradol volant v aute...po chvíli si všimla, že sedí na zadnom sedadle... :-D :-D no čo už...snáď sa do svadby všetci nezbláznime
Odpovedať
Profilova fotka
zienky,.. ja este ani oznamka nemam vsetky rozdane. peklo najvacsie. uz viem preco sa ma svadba organizovat s dostatkom casu vopred.. a nie zbuchat ju za 3 mesiace ako my :-) no ak nepride k nejakemu trapasu, bude dobre. ani sa mi nechce uvazovat nad tym, co vsetko este nemame :-S
Odpovedať
tak super...mna bolelo vzadu, myslela som ze oblicky...ale to bol cito stres, konecne som sa vyspala ako som mala kedze uz 3 noci som prebdela.... tak my nemame menovky lebo este nemam papier, firma slubila ze objedna ale nejako postracali moju objednavku uz 2x tak mam nervy...dufam ze do tretice to klapne a ked nie tak uvidim co vymyslim..
Odpovedať
jujj baby ja sa tak tesim neskutocne daco...teraz som volala s drahym kedze pracuje na kamionke, tak soms a ho pytala ci uz pocituje nejake tie nervy...takze nie ...ja nechapem tych chlapov...hi
Odpovedať
topa a ty si sa kde stratila,??kasles nam na hlavu co??? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, vidím, že ešte máme čo vybavovať...ja myslím že ešte milión vecí vyskočí a bude to ešte lepší stres, čím to bude bližšie...ale nejak to už dobúchame a podľa všetkého :-D sa všetky 20.9 vydáme...či bude všetko tip top alebo nie..
Odpovedať
tak to teda hej, este to len vyskoci tak ako hovoris, krabicky skladat sice to je najmenej ale bojim sa na piatok den pred svadbou lebo odnasat vody, balit kolace...a tak. ... stres panika...a najviac sa tesim na mojho draheho ako zareaguje ked ma uvidi...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, čauky emmilly: Nestratila som sa,bola som na výkende na chalupe.Až teraz sme prišli.No ja už tiež mám trošku stres.Zajtra idem skúšať šatky a doplnky ku nim.Dokúpiť bižutku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) inak.. ja som stres a obavy mala doteraz.. teraz uz sa skor tesim. aj ked mi tolko toho chyba .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
sixinka, taky tak :-) Mám pocit, že jsem si stresy už odbyla dlouho dopředu, teď se tak soustředím na připravy a aby všechno klaplo, že se ani nervovat nestíhám :-D :-D A těším se tedy už hodně ;-) Snad mi to tak vydrží.. :-N
Odpovedať
ahojte :-) tak nas zatial nechyta stres, ale uvidime co bude :-D tento vikend sme strasne vela toho stihli vybavit, zajednali sme si menu , zajednali izby, kupili popolnocnu koselu, vyrobili ozdobu na auto, moj drahy urobil vignety na flasky, dohodla som si so spevokolom piesne, ktore nam zaspievaju a presli sme program so starejsim :-D fuu sme sa nezastavili :-) este musime kupit nejake drobnosti a urobit menovky :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, lilusiatko, to je něco :-. Je fakt, že my jsme taky tento týden zařídili hodně věcí, to bude asi tím, že už nám nic nezbývá a musíme se na to rychle vrhnout :-D Ale snad to všechno stihneme, zatím mám pocit, že ano ;-)
Odpovedať
evivka urcite to vsetko stihneme :-D ved sme nejake sikulky :-D x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?