Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
cauky kocky.....mam novinku kupila som vyzdobu....na auto...vaaa hned davam do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
caveno babulky, tak som rada, ze dobra vila nam vybavila pocasie ;-) pohare uz mam doma, aj kopu inych veci, ale ako nestiham fotit a davat do albumu. ale do svadby to hadam stihnem doplnit :-) cez vikend ideme pozyvat draheho rodinku, takze si to obeham. a nejake vybavovacky okolo hudby v kostole a tak. uz mi z toho ide hlava dookola. som fakt rada, ze vacsinu veci uz mam. a co vy pochvalte sa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky tak já úspěšně začínám vyrábět vývazky , ale je toho teda ještě docela dost. Tedka u nás vrcholí nakupování věcí na cukroví a je to docela fuška .-) jinak ještě nemáme košili, kravatu a boty pro nastávajícího :-) a tayké nemám udělané jmenovky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak sa nam to krati, vsak? co uz mate vybavene/ co chyba? my mame toho este vela pred sebou, dufam, ze to este stihneme... :)
Odpovedať
caute kocky...tak ja sa chystam vyrobit menovky, a ked nam niekto odmietne tak jednoducho ich zlikvidujem pretoze nemienim ich robit tyzdn pred svadbou ...nebudem vediet kde mam hlavu a nie to este davat pozor na menovky... ja mam novinku ktora ma mmentalne najviac zaujima, dnes sme boli so dvgrom malovat nasu buducu spalnicu...tk sa tesim, bude krasna...zajtra dokoncievame..a na bud. piatok stavame nabytok....juuuuj tesim sa jak mala...a potom uz len vyskusat postel...hi
Odpovedať
halo baby kde ste sa stratili?
Odpovedať
ahoj emmily :) ja som tuu ...aj ja sa chystam pomaly vyrabat menovky ;-)
Odpovedať
no ja uz mam konecne napisane mena na papieri tak uz len natukat do klavesov, ale moc sa mi nechce....hi
Odpovedať
Ved ja sa uz na ne chystam tiez dlhsie :-D baby budete mat aj deticky na svadbe? nas najmensi host bude mat 11 mesiacov, taak sa nanho tesim x-) akurat mu zohaname nejake fesakovske oblecenie
Odpovedať
Ahooojte...tako ako sa vam dari babenky s poslednymi pripravami a upravami ? Uz sa tesite ? Necely mesiac.... Ahoj Lilusiatko :-D
Odpovedať
ahoj radlinka :-) juuuj velmi sa tesime :-D :-D musime este kupit drahemu koselu po polnoci, urobit menovky a vignety na alkohol a este nejake drobnosti...
Odpovedať
vitaj radlinka.... tak my pomaly finisujeme pokupit este pierka krabickyx na kolace a uz asi vsetkooo okrem mojich topaniek na redovy tie fakt neviem kde zozeniem...chcem na malom opatku tak neviem, a draheho kosielky...jednu dlhu bielu, a jednu na redovy...ale asi uz vsetkoo... juj tesim sa cipanky...ale nam to krattiiiiiiiiiiiiiiiiiii dufam ze to pocasie vyjde, hlasia na september aj teplo tak uvidime, ci to padne aj na nas datum...hi... a co sa tyka deticiek? ja budem mat 2 neterky...jedna ma necele dva, a druha necele 3...rocky... a lili ohlaodm tych menoviek, ja uz som ich v hlave stokrat premenila...tak neviem...uz dnes sa chystam aspon trosku napisat mena...ale neviem ci to vyjde...:-))) zasa lenivost...ja sa momentalne vytesujem...prave sme domalovali nasu splnicku, v piatok stavame nabytok, tka momentalne ma trapi toto ale v tom najlepsom slova zmysle...hi..a caka ma aj stahovanie...k drahemu...chvilku ratam tak asi rok budeme byvat u jeho rodicov...
Odpovedať
Článok sa načítava...
emmilly viem si predstavit ako sa tesis z vasho byvanicka ;-) :-) nech sa vam pekne dari a ste co najrychlesie sami vo svojom ;-)
Odpovedať
A aky budete mat prvy tanec emmilly? musime s drahym riesit uz aj tuto vec :-D mame tolko oblubenych piesni,ze je tazke vybrat 8-)
Odpovedať
To je super, ze sa tak vytesujete... a podla mna vyjde aj pocasicko, ved slubuju peknu jesen :-D
Odpovedať
Ja sa nad pocasim nestresujem :-) ja verim,ze bude pekne, hlavne nech neprsi :-D
Odpovedať
Emily - postel je z celej spalne najlepsia, len si vyberte najkvalitnejsi matrac :-D ... ja som tiez mala radost zo spalne :-D :-D :-D ale aj zo sedacky v obyvaku ;-)
Odpovedať
no piesen to fakt neviem, teraz som bola na svadbe v tej istej dedine a v tom istom kulturaku ako mame my...bude tam skoro ta sita zostava hosti ako na tej svadbe, a predstavte si mali tu pesnicku co chceme my....vivo per lei od andrea bocelliho a ja som normalne zacala revat ked to pustili, viete co to bolo? teraz si ju uz asi nedam...som z toho nestastna...
Odpovedať
a matrace? uz mame tak uvidime....hi... ak mate nejaku piesen tak poradte...chcela by som nejaky sladak...rozmyslal som nad ronanom keatinom. ale neviem ci nam to skupina bude vediet zahrat...alebo nejay slovensky alebo cesky sladak...ale aky??? ja nechem laska moja, alebo voda co ma drzi nad vodou a neviem co este ... co hovorite na lucku vondrackovu laska na 100 let? ak chcete davam link a mozte popiocuvat hodila by sa? spieva to s nejakym chlapcom..
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=Qk_4zv...
Odpovedať
alebo tato???? http://www.youtube.com/watch?v=hs2-4a...
Odpovedať
alebo tato???? http://www.youtube.com/watch?v=AuJrEB... poradte...
Odpovedať
emmily je to krasna piesen, kludne by mohla byt na prvy tanec :-)
Odpovedať
lili teraz ktora????hi
Odpovedať
jaj musela si tu druhu pridat ked som pisala moj prispevok :-D myslela som Lucku Vondrackovu laska na sto let ;-) a idem pozriet tu druhu piesen :-D
Odpovedať
Juj emmilly, tak toto si trafila moju obrovsku srdcovku toho Ronana :-D juj az mam zimomriavkyyy ...velmi mam rada aj piesen Baby can I hold you, ktoru spieva je to smutna piesen,ale ta melodiaaa
Odpovedať
Emily - piesen c.2 od Bonnie Bianco .... ale ja by som volila radsej Bocceliho alebo k tomu podobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Emmily a čo Stín katedrál z Rebelove??? To budeme mať pravdepodobne my...... :-D ..asi.. alebo toto....hlavne ref. je super :-D http://www.youtube.com/watch?v=GwnS0n...
Odpovedať
Profilova fotka
emmily: Tak čo už ste si vybrali pesničku? Júj dnes som taká šťastná,konečne máme naše krásne obrúčky.Pokúpili sme aj drahému košeľu a topánočky.JUúj bude ale fešák.Strašne sa teším A vy?Ako ste na tžom?
Odpovedať
ahoj topa :-) tak dnes ste teda toho stihli ;-) 8-) my sme tiez boli pozerat drahemu koselu po polnoci ale este sme nekupili :-) este si musim kupit pancusky a uz mame vsetko na oblecenie :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?