Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mít jeden hlavní velký a několik menších asi ovocných ale nevím přesný počet (záleží na mamince kolik toho napeče) a výslužky budou hosté dostávat při odchodu z hostiny takže odpadá rozvážení :)
Odpovedať
Profilova fotka
zofinka: To mateší že sa tii páčia,máme ich 80 kusov krabičiek a kedže to pozostáva z 3 dielov tak si vieš predstaviť to množstvo.No môj miláčik je veľmi šikovný. My budeme mať jednu hlavnú tortu a potom na redový také malé tortičky.Čo prinesú ostatný to netuším,necháme sa prekvapiť. A čo sa týka výslužiek tak až po svadbe,keď budú odchádzať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Topa : to si teda dovedu představit :-) a tvého nastávajícího teda taky obdivuji že se do toho pustil, mojeho miláčka bych k tomu asi nedonutila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky tak včera sme konečne urobili bodku za menu.Aj za všetkými tými vecami čo sa hotela týka.Som natešená ako malé detsko.Sú perfektný. :-) Tak sa už ozvite,ja dnes padám na výkend preč,ale v nedelu večer som tu ako na koni.No a aj dnes,keď stihnem,lebo idem piecť koláčik :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
cavono babulky, tak uz sa nam to pekne blizi :-) moja maminka si konecne dnes kupila saty. uz stresovala, ze pojde v plavkach ;-) ja uz mam asi vsetko. vyzdobu som si uz tiez konecne nakupila, este zhanam helium. menu pojdeme zajednat az nejako predtym, takze este neviem co budeme papat. uz len upresnovat kedy, kto a kam. zohnala som si tety na odcepcenie. videla som ich u mojho sesterky na svadbe, az som mala slzy v ociach. u nas to vsak nikto nevie, takze budu mat prekvapko. sa tesim na ich reakciu. este drahemu kosielku na prezlecenie a bude to. teda dufam, ze som na nic nezabudla. dufam, ze vy ostatne mate vsetko. a uz sa len vytesujete. ;-) tesim sa, ked si sem dame fotecky. tak vam prajem krasny dnik papusky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetci.Tak dnes bola zasa hrozná noc.Další hnusný sen už mi z toho šibe.Dnes idem porozdávať oznamká do schránok,ludom,ktorý by mali oznamko mať a idem kúpiť drahému košielku na prezlečenie.Už pomaličky rozbehávam topánočky a nacvičujeme tanček čo budeme mať namiesto prvého tanca novomanželov,nikto o tom nevie tak bude psina.Včera som bola veľmi vytešená,lebo som konečne našla kaderníctvo,ktoré je úplne super a robia vlásky z clip in príčeskov. :-D Tak píšte čo vy ako postupujete.Ozaj baby a budete mať na svadbe aj pivko?Lebo ja neviem,či nemáme kúpiť.
Odpovedať
Ahojky dievčence, no dlho som sem nebola, aj sa to pekne zaplnilo za tu dobu. Stále mám pocit, že už mi nič nechýba, ale potom vždy ma niečo napadne a plánovací zoznam sa mi nechutne zapĺňa a začínam si myslieť, že nič nestíham .... uffff. Nedávno som bola skúšať moje šatičky a milá pani ma prehovorila, aby som dala miláčikovi ušiť oblek, také krásne, prekrásne vzory mala, že som neodolala a teraz to moje chúďatko musí cestovať cez celý republiku, aby bol ešte väčší fešák ako je 8-) . Ešte skôr, ako nedávno som prešla celú Bratislavu a nevedela som si nájsť tie najkrajšie topánočky, do ktorých by som sa na prvý pohľad zaľúbila. Bola som trošku nervózna a tak som zašla ešte úplnou náhodou do jedného obchodíku s obuvou v mojom rodnom mestečku a našla som ich ... neuveriteľne krásne .... musím konečne hodiť nejaké fotečky z mojich príprav, aj keď veľa času v práci nemám na tieto príjemnosti a doma čakám na net, lebo sme sa presťahovali a trošku im to trvá so zavedením netu :-S . Takže máme: topánočky, šaty aj popolnočne, zajednanú výzdobu, kostol, úrady, prstienky nádherné, šije sa oblek, kaderníčka, kozmetička, pozvánky už sú tam, kde majú byť ;-) , mamky už nakupili veľa alkoholu a dnes mi povedia koľko nás vlastne bude (predpokladám, že to nakoniec neprekročí stovku :-D ) .... a pre risk66: aj my budeme mať pivko, nie veľa, len tak na každého jedno, lebo veľa kamošov si rado dá pivec po jedle, čo ostane, tak to vypijem ja v nedeľu :-D .... a neviem, čo všetko ešte máme, hmmmm, teda kapelku, dvoch fotografov a tak ďalej .... idem ešte nakúpiť nejaké darčeky pre hostí a zrobiť menovky, takže idem teraz pracovať, aby som mohla skôr a s dobrým pocitom zdrhnúť z práce :-D (no, neviem, ako to bude, keď príde náš deň, lebo 3 týždne mojej neprítomnosti budú asi katastrofálne) ... miláčik sa ešte včera tak milo vyjadril, že nech už sme na svadobnej, že nato sa najviac teší, ale keď videl môj prekvapený ksichtík, tak dodal, že má trému zo samotného svadobného dňa- konečne to priznal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak aj mi budeme mať aj pivo.Naši si tiež radi dajú pivko po jedle. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babky a dáte prednosť klasike flaskovému,alebo čapovanému? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mať fľaškové,akurát že ich pekne ozdobíme :-D A čo kde ste všetky.Preboha veď o mesiac a 2 dni sa vydávame a vy nič. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Topa ako ich budete zdobiť?Dáš dajaky navod?A koľko pivka budete mať na osobu?
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mať 66 ľudí a budeme kupovať 40 fliaš piva. To stačí. A ozdobíme to etiketou,v predu bude napísané svadobné pivko,naše mená a dátum svadby.Keď to budeme mať hotové tak odfotím. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky, tak konecne som sa sem dostala...bola som teraz v sobotu na svadbe, a baby poviem vam jedna pecka, takto si predstavujem svoju fakt pecka...ja som uz zavolala kameramanovi takze mam srdece na pokoji...takisto mi odlahlo lebo som bola na svadbe tam kde budeme mat aj my, my mame totiz v kulturaku a dost som sa bala ake pohariky ci uz na vino, alkohol, alebo vodu tam vlastne budu, a teraz som to videla tak som hrozne stastna lebo to splnilo moje ocakavanie, taktiez parket odskusany na 1! hi takze sa strasne tesim...juj...este obvolam par ludi a bude super...kozmeticku atak...kadernicku mam uz zajdnanu davnejsie, ale teraz ked sme slôi na svadbu som sa isla cesat a taky uces krasny mi spravila ze az...pisem jak madar ale som unavena takze tak , odpuste mi...ja mam skusku vlasov a na melir idem v jeden den a to 17.9...hi baby salena som ja viem...ale kadernicka je dlhorocna takze sa nemam coho bat.....a co vy??? ja nemam este vyzzobu an auto...pohare...menovky ale to budem robit asi az niekedy v septembri najprv musim pozhanat potrebne veci...hi
Odpovedať
a pifeckooo mame aj my...ale asi plechovkove...:-) topa...satky prihodim, ale neviem kedy...ked chodim z roboty, tak na moj fotak je uz tma, lebo mi zdochol blesk, ale posnazim sa....hi
Odpovedať
halooo devy kde ste???
Odpovedať
baby este jedna otazka, kupujete pierka pre hosti??? tie zakladne ano...pre starostu...a tak to hej...ale ci aj pre ostatnych, lebo mne sa to zda zbytocne...bola som teraz za sebou na 2 svadbach ale ani na jednej hoci ich mali kupene, tak ich nedavali...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my sme sa rozhodli že pierka budú mať všetci chlapi,mne sa to páči. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dievčence ja perka kupujem aj s kyticou... :o))) By the way... máte nejaké riešenie na fotenie v interieri, ak by nám nevyšlo počko :o( ja zatial eeee :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky.Dakujem za radu čo sa týka pivka.Inak akurát dnes ráno sme sa rozprávali,čo budeme robiť,ked bude šakredé počasie.Tak poobede vybehneme sa zarezervovať u nás v Trnave máme západoslovenské múzeum a vydela som od tiaľ fotečky a môžu byť.No s pierkami je to u nás takto.ženích a svedok,teda družby budú mať pierka ženích väčšie a druhý menšie .Moja sestra bude mať na ruke kvetový náramok,zdá sa mi to praktickejšie ako kytička a družičky sú tri budú mať tiež náramky ale menšie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, v tento den o mesiac uz nebudeme slecny, ale panie :-) my to je take smiesne. ako teta ;-) uz sa nam to blizi. ja neviem kde sa budeme fotit, ked nebude pekne. ja len dufam, ze to niektora z vas vybavila a bude dobre pocasie ;-) dnes ideme pre pohare, tak som zvedava ako nam ich vygravirovali. pekne pripravy papusky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jania no to je sranda že PANIE je to fakt divné.prajem veľa šťastia tým ktoré dnes zasa niečo zabudli a musia to vybaviť ešte raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Holky jééééééé přesně za měsíc a nějaké minuty začně obřad jééééééé to strašně letí ale taky se strašně těším my máme zamluvený ateliér kdyby bylo škaredě , ale říkala jsem fotografce že v ateliéru se budem fotit jenom kdyby venku padali trakaři :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak to je super,o mesiac sme vydaté,ako jania povedala panie, :-D My sa budeme fotiť len vonku,pretože ja som objednala krásne počasie.Uvidíte,že bude svietiť slniečko. Ja som tá dobrá víla :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, jen aby to platilo i na českou republiku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
beuna: To určite bude platiť aj pre česko, :-D veď to som objednala aj pre česko aj slovensko.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak to je super Topa, že si to vybavila... :-D v tom prípade aj my fotíme vonku, to sa fakt teším..už mi začína z tých príprav pomaly kvapkať na karbit, rodinky sa nejak nevedia dohodnúť na konečnom vzhľade celej svadby... :-D no stretli sa dva svety, uvidíme ktorý zvíťazí...asi mal každý trochu inú predstavu, no smiešne je že mňa sa ani nik nejak nepýta :-D :-D ...drahý už hádam nezuteká aj keď ako ho pozorujem, tak k tomu nemá ďaleko trémista jeden..no snáď si fakt o mesiac budeme hovoriť PANIE...pekný deň babenky..
Odpovedať
caute kocky, ja uz v noci som nad tym hudla ze dnes presne o mesiac to bude nas den, tak dufam ze si ho vsetky uzijeme a bude nam super, bez stresov, hoc sa to neda, ale dufam ze to len a len uspesne dotiahneme do toho spravneho konca, boze ja sa uz tak tesim, ze az...a fotit? no my tiez chceme vonku, tak dufam topa akos a to tu spominalo bude pekne pocasie, lebo potom uvidis 5 a 20 na zadok...hi...sranda musi byt no nie? mame aj atelier, ale mne sa moc atelierovky nepacia, ale snad ked tak urobia tak ake si predstavujem... topa: ohladom vcerajsej ip co si pisala u nas je to zatial tak isto, tak dufam ze to bude bez traumy...hi nejako to zvladneme...a po case to snad vyjde vies toto co som ti pisala, uz je zmena planu, tak uvidime, ked tak budes chciet napisem do ip... halo kocky kde ste vsetky???
Odpovedať
cauko emmilly mas foto tych siat novych
Odpovedať
Profilova fotka
čaute tak konečne máme doma poháre,odfotím a hodím.Už máme aj organzu,ŠPZ svadobčania,časť pokrétok a podbradníčky budú oé 2 týždne.Júj tak sa strašne teším. Emilly: Napíš ip.Som zvedavá.
Odpovedať
vybavene topa poslala som cauky luci, nie nemam nafotene nejako nebol cas...akle posnazim sa topa ja som tiez bola pozerat pohare ale neviem nejako som sa neposmelila ich kupit, taktiez vyzdobu na auto, ale nic som nyvabvila...ble
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?