Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
zofinka1:děkuji za přivítání,doufám že budu mít ty s tou krajkou a mašlí,sem z nich hotová :-N jinak příprav je pořád dost a času už taaak mááálo.... :-( zatím mám doma figurku na dort,podvazek,18m vlizelínu,svíčky svícny,ubrousky a bud. muže :-D .....jo ještě nísto na hostinu a oslavu už je též rezervované.Dnes jdem vybrat prstýnky,koupit stuhy.ALE NEMÁM FOTOGRAFA,VIDEO,KAPELU ČI DJ,DORT APOD :-( ]-( ......příští týden to budu poctivě dohánět.... :-N .............
Odpovedať
ahoj yhobka :-) vitaj medzi nami :-D pozrela so msi tvoj album ,ste zlaty parik a zistila som,ze sme menovkyne ;-) a skusali sme si aj rovnake satky ;-) tie prve co mas v albume so maj ja skusala :-D drzim palce ab yste vsetko pekne stihli :-)
Odpovedať
lilusiatko:moc děkuji,máš hezoučká alba a těší mě náš společný vkus co se šatů týče... :-D
Odpovedať
ahoj yhobka, tesim sa ze si medzi nami. Drzim palce vo vybavovani, urcite vsetko stihate. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
A holky kolik máte lidí na hostinu?
Odpovedať
zofinka ahoj, my budeme mat do 50ludi. A vy? Ccela som to este viacej skresat ale budeme tam mat naozaj len tych, ktorych chceme a su nam najblizsi.
Odpovedať
Profilova fotka
silvus. my budeme mít kolem 60 ještě to nemám přesně spočítáné a ještě jsme nerozvezli oznámka tak nevím kdo přijde ale počítám že asi všichni:-) Už máte rozvezené oznámka? a zvali jste osobně nebo poštou.
Odpovedať
zofinka oznamenia uz mame doma ale rozdavat ich budeme az v auguste. Tym najblizsim a co byvaju blizko ich zanesieme osobne a sucastne ich aj pozveme oficialne na svadbu a ostatnym budeme posielat postou.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahoji tak mezi vás přivítala další nevěsta , jeje to jsem ráda že nejsem sama 20. září ;-)
Odpovedať
ahoj beuna, tak to si urcite 20.sept. neni sama:)
Odpovedať
Profilova fotka
Hezký večer, taky se hlásím :-D Už Vám začínají pracovat nervy jako mně? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no já jsem zatím naprosto v klidu... uvidíme co dál ale vše stíháme s přehledem a podle našich představ :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My teď řešíme hlavně iznámení, před týdnem jsme se byli vyfottit v ateliéru, tak jsem na fotky už moc zvedavá a doufám, že z nich na oznámko něco vybereme :-) Už je asi nejvyšší čas..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky no já jsem teda už docela nervózní a přikaždém zařizování nervozita stoupá někdy si říkám, že jsme měli udělat jen malou svatbu:-( ale snad to všechno dopadne dobře Beuna: vítám tě mezi zářijovkami a co už máte zařízené????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no máme oznámka, zamluvené šaty, mám koupené boty, jsem předběžně domluvená s kadeřnicí, nehtařkou, místo hostiny máme , dnes jdeme na zkoušku prstýnků, musíme doladit oblečení pro ženicha,ještě nemám domluvené kytky a výzdobu myrty a takové věci spíše detaily cukroví koláčky atd na to je času... :) jinač jsem velmi ráda že nemusíme zařizovat auta bo jdeme pěšky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a máte to kde ? a kolik máte lidí na hostině?
Odpovedať
Profilova fotka
máme to v Brně v Řečkovicích v kostele a na hostině asi 25 lidí a potom na oslavě se to rozšíří tak na 70 a večer přijdou kamarádi ( hostina a oslava bude v naší hospůdce též v řečkovicích)
Odpovedať
caute kocky je tu niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj emmilly ja som tu :-)
Odpovedať
cauky ...tak ako? nieco nove?
Odpovedať
my mameeeee za sebou kupu oblku, aj svadobnej vestickyyyy.....tak sa tesiiim
Odpovedať
Profilova fotka
My nemáme nič nové.Akurát sa v sobotu pojdeme za cukrárkou a dohodnúť si :-) snou potrebne veci
Odpovedať
:-) Ahoj, my jsme byli v pátek v cukrárně, kde dělají takové ty nádherné, bílé, marcipánové dorty, ale když jsme slyšeli cenu - menší dort - 3.000,-- Kč, tak jsem se skoro převrátila :-S , připadá mi to jako vyhození peněz. Nechám ho udělat známé, uvidíme, jak to dopadne. x-) Prstýnky ještě pořád nemáme, chtěli jsme sehnat vlastní zlato a dáme je udělat na zakázku (platit budem až za práci) ale ještě jsme neměli dostatek zlata, tak snad už to zařídíme v pátek :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá :o) obracaiam sa na Vás s prosbou, a to hlavne na tie ktoré sú z TN a majú svadbu vo Farskom kostole pod hradom. Rada by som sa dopátrala k Vám z dôvodu výzdoby kostola, kedže mi p. kostolníčka nechce pomôcť pri hladaní dalších párov ktoré budú sobášené v tetno krásny deň, bud pred nami alebo za nami.... Nájdu sa tu nejaké?? Please help.... Prosím ozvite sa.... Ahojte.... a mimochodom už sa nám to blíži :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj všichni no utíká to strašně rychle a to za chvíli bude jen měsíc do svatby no to je teda :-) zítra jdeme domlouvat s kuchařem to jídlo takže potom písnu jak to dopadlo no a holky piště jak jste pokročily :-)???????ahhhoooooojjjj
Odpovedať
Ahoj holky,tak se taky hlásím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevěsto zdravím tě :-) jak jsi daleko a můžu se zeptat odkud máš půjčené šaty?
Odpovedať
Takže: :-) já mám zařízenou hostinu, prstýnky objednané u zlatníka, šaty,závoj, spodničku objednané přes e-bay,zajistila jsem si kadeřnici a vizážistku (na zkoušku jdu až týden před svatbou-nevím, jestli to není dost pozdě...), nakoupenou netkanou textilii na mašle na židle, ozdobu aut a kostela, fotografa, kameru taky, dneska jela mama objednat zbytek cukrovi.Co ale nemam je svatební oznámení. To teprve ladíme, chceme s fotkou. Fotit jsme se byli, ale ještě to musíme nějak vymyslet. No a potom koupit oblek, kravatu,košili, vestičku ženichovi :-).A nějakou výzdobu (svíčky,ubrousky,okvětní lístky), dělám svatební noviny a ještě pořešit dáreček pro hosty. A musím sepsat nějaký seznam darů. Aspoň pro kamarádky, od kterých nechci peníze...takže asi tak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
standici : a jakou máš tu tkaninu na ty židle ? kde jsi to koupila a jak se to přesně jmenuje???
Odpovedať
víš co jsem koupila? Koupila jsem si normálně v zahradnických potřebách netkanou textilii. Pořád jsem hledala levnější variantu vizelínu a těch oranz, až jsem objevila toto, co dáváme na záhony a vypadá to úplně stejně, jen je to o polovinu levnější. Dělá se to i v bílé barvě, což je přesně to, co potřebuji :-) Jmenuje se to netkaná textilie. V Hypernově to stálo 60kč 5m*1,6m, ale prodává se o i o polovinu levněj. Tam jsem to kupovala jen na vyzkoušení jeden kus. šířka 1,6m vyjde na 4židle, délka 5m, tak na 2.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?