Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Ahojte...Adula dohodli ste sa na 20juna? To teda uz mate za sebou nie??? :-D My tiez cakame na oznamenia, pred tyzdnom som ich bola objednat.
Odpovedať
Ahojte babenky!Taaak davno som tu nebola,teda na pokece, len tak narychlo pozriet ,svadobne albumy ;-).My uz mame nauku za sebou, robili sme si ju v Irsku koncom maja,esteze nam to nas dekan dovolil ;-) ,ked sme mu doniesli certifikat, tak nam povedal a ze to nie je po slovensky?A ze nevie co tam je napisane, tak sme mu to museli prelozit , no fakt haluz.Trvalo to dokopy asi 2 dni -tak 10hodin,aspon sme spoznali novych ludi-bol nas tam 17 parov, ale poviem vam super.Ziadne nabozne veci, normalka ako by mali manzelia spolu vychadzat a ze je dolezita komunikacia-to je svata pravda,ziadne reci proti potratom ani proti antikoncepcnym tabletkam, sak vsetci tam sme uz boli dospeli.Napiste aj vy ako prebiehaju nauky u nas na SVK som hrozne zvedava :-) .Oznamenia uz mame rozposlane, ludia su telefonicky aj osobne pozvani, vyzdoba sa pomalicky zbiera, takze dnes 7.7.08 nam vsem co mame 20.9.2008 svadbu, zostava do nasich svadbiciek este 2mesiace a 13dni!Juchuuu!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, jáj, teším sa veľmi preveľmi veľmi...dnes som zajednala konečnečne fotografku...teším sa ako malé dieťa..a ak dáme do kopy konečný zoznam hostí tak zajtra dávam tlačiť oznamkáá. :-D ....hurá idem od šťastia upiecť čerešňovú bublaninu... :-D :-D a vy ako pokračujete s prípravami??????
Odpovedať
ahojte septembrové nevestičky už sa to blíži až neuveriteľne rýchlo ;-), vladka81 to máte veľmi dobré s tou náukou mi tam chodíme od januára raz za tri týždne a dohodli sme sa len na dátume a čase :-| máme už všetko vybavené už sme konečne dokončili aj menovky a už aj na rozsadení hostí sme sa zhodli pozvánky poslané už len doťahujeme detaily a len tak čakáme na náš veľký deň :-) možno je to skoro mať už všetko hotové ale nebudeme sa potom stresovať 8-) tak dúfam a všetkým Vám prajem aby bol podľa Vašich predstáv a dúfam že bude pekné počasie :-)
Odpovedať
ajote...tak sa pripajam...bezi to neuveritelne ryhclo...aaaa strasne sa tesim aj ja...mne prave dnes dosli oznamka tak sa tesiiiiim prevelmi su krasne jednoduche...je tu niekto???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak dlhšie som tu nebola. No dnes som bola na prvú skúšku šiat,keďže si ich dávam šiť. Júj sú nádherné.Veľmi som šťastná,cítila som sa ako popoluška.A v stredu mám druhú skúšku. A ako to ide vám s prípravami?Pochváľte sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! tak sa i ja pridavam k Vam. Tiez s drahym budeme o 2 mesiace a 6 dni dancovat na vlastnej svadbe... :-D A nase pripravy? hm obaja sme velmi zaneprazdneny, drahy nema nic, len popolnočny oblek, kt. si kupoval min. rok a ja som si len v sobotu kupila svad. topanky. Saty mam zajednane asi od aprila, ale popolnoci tiez nic nemam. Zajednane je este: foto, kamera, datum, sala, DJ+starejsí a kuchar... este sa urcite nabehame kvoli oznamkam a inym veciam, kt. nam chybaju... inak by som sa chcela spytat - chcem si spravit navrh na oznamko sama a dat si ho vyvolat ako fotku... mate s tym skusenosti? dik za info a tesme sa vsetky spolocne na nas big day - 20.9.2008 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,už som tu velmi dlho nebola :-) Ja mám tolko nového že sme sa rozhodli iba zosobášiť a tie peniaze radšej investujeme do peknej dovolenky. však aj doma sa dá zabávať,pozveme iba tú najbižšiu rodinu.
Odpovedať
ahojte kocky...konecne tu niekto je, nikdy nema na vas stastie...tak my mame uz doma oznamkaaa ak sa vytesujem...pracujem na menovkach...chyystam sa obvolat este raz hudbu, kameramana... a tak ci je to na 100 percent neze ma trafi slak...ja mam teraz v sobotu konfirmacku..tak toto bude dalsia novinka...baby uz nam to ubieha co???? este pohare, vyzdobu na auto...a tak...este asi dost toho treba...pocujte neviete musim ist aj na matriku pred sobasom vybavit nejake papiere alebo ako to s tym je ci netreba ked sa sobasim v kostole???
Odpovedať
Profilova fotka
emilly: ahoj, no my sa tiež berieme v kostole no na matriku sme museli ísť.Na fare,kde budeme mať sobáš nám dali také papere a tie sme vypísali a odniesli na matriku. Inak my už veľa vecí máme zajednaných. Od stredy odchádzam na dovolenku a prídem až 10.8. a potom už len podoťahujeme veci,také maličkosti. :-D
Odpovedať
to toúpa::: takze farar mi da na najblizsom sedeni papiere a tie odnesiem ano??, pred sobasom? no super bo by som na to mozno aj zabuda, ale on by asi vedel nie? tak ja ani vlastne neviem co nam treba...nic ma momentalne nenapada, viem ze este musim dotiahnut alkohol...aky ste kupovali..??
Odpovedať
Profilova fotka
no my keď sme išli spýsať zápisnicu s farárom,to je po všetkých náukach.Prinesiete všetky paiere a oni vám dajú ďalšie,tie vypíšete a odnesiete na matriku. Alkohol už máme,no najme slivovicu,gin,fernet,biely rum,vodka a neviem čo tam ešte je.Ale najviac fliaš máme slivovice. Inak už máme dojednané aj menu.Alelúja. A dnes sme sa bolin pýtať aj ohľadom torty.No proste kopec vecí. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
vidis este tortu ale to cez znamu tak to v poho...no ja mam hlavne hrusku lebo vacsnou z mojich hosti pije hrusku...fernet...a vinco...vodku mam ale tu budem davat do ruky... radko ma vacsinou len vodku a nieco take ako napoleon...neviem ako sa to presne vola ten druh palenky lebo ja to nepijem...a vody ste ake kupili? ja ghlavne mineralky...cast kolu, cast take multivitamuinove...a este asi tonik...
Odpovedať
menovky robite???
Odpovedať
Profilova fotka
no vody ešte nemáme,tie pôjdeme kúpiť až v auguste. A menovky nakoniec robíme.Mám ich už spravené,len vytlačiť.No najhoršie bude urobiť zasadací poriadok.No to budem robiť teraz v priebehu týchto dní.No už sa veľmi teším x-) .To bude srandy a nervou. Á už máme aj krížik.Tak sa z neho teším,je nádherný.
Odpovedať
takze robis tie menovky co mas v albume aj ja nad nimi rozmyslam...uz som vyriesila rozmer, pismo, este vyskuat na tvrdy papier a zvoli tu maslicku...ako ju budes davat ? urobis dierky a tak prevlecies? dufam ze ta maslicka bude drzat...
Odpovedať
Ahojte angyalok...nad tym sme aj my so snubencom rozmyslali, ze za take peniaze by sa oplatila radsej krasna dovolenka.
Odpovedať
Profilova fotka
no nakoniec tam tú mašličku nedávam.Bude tam len meno.Zajtra to odfotím a pridám do albumu.Akurát deťom som k menu dala obrázky.
Odpovedať
a nechavas na bielom papieri??tiez som rozmyslal ze bud maslicku alebo obrazok nejaky stiahnem
Odpovedať
Profilova fotka
no biely paier,ale nie taký obyčajný,ale má takú jemnú potlač a bordové písmo.A kyticu už máš vybratú.Ja som teraz pozerala,no páčia sa mi viaceré.No bude to ťažké rozhodnutie. :-D
Odpovedať
ja chcem klasicku kyticku z ruzi mam ju aj v albume...asi ostanem pri nej...uz sa tesim na vyrabanie menoviek a na nervy ktore pri nich vybijem...
Odpovedať
Profilova fotka
silvuskaa nám to takto vyhovuje :-) a peniažky ušetríme,ja som raz svadbu mala a čo stoho bolo?Rozvod a tá prvá svadba naozaj bola velká zo všetkého sme mali len to najlepšie. Teraz už rozmýšlam inak :-) Ale to je natom že každá žena chce byť raz nevesta a mať svadbu akú si vysnívala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja som zaťažená ná ruže,no ja buidem mať bordové. :-D Drahý bude mať tiež bordovú ružičku. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja svadobnú kyticu budem mať z orchidei a bielej ruží :-)
Odpovedať
Profilova fotka
angyalok: No to je tiež pekná kombinácia. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už sa nám to blíži však :-) ? Ja tomu nechcem ani veriť,veľmi rýchlo to ubehlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslim svadba že sa už blízi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to veru.Ja sa hrozne teším. :-D Dobre ja si idem ľahnúť.Zajtra mám ťažký deň,papapa tak zajtra večer tu zas budem,papappappapapaa :-)
Odpovedať
Ja budem mat kyticku z kaly. Len taku jednoduchu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja mám zajtra druhú skúšku šiat a potom hneď odchádzam na dovolenku.Júj veľmi sa teším.Tak ešte dnes večer tu budem a potom papapa.Dúfam,že si pokecáte a potom v polke augusta sa ku vám znova pridám. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?