Svadba 20.09.2008

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,otvaram tuto temu, pretoze som ju nikde na stranke nenasla. Dámy, mame uz iba necely rok nato, aby sme vybavili vsetko potrebne... Tak sup sem a pridajte sa ku mne a napiste co vsetko uz mate vybavene a podobne, verim, ze nie som jedina.... My uz mame vybratu salu, mame zajednaneho starejsieho, fotografa a uz aj hudba sa nam crta (ale zatial ju nechcem zakriknut). Pomaly sa pozeram po satach, buduci mesiac pojdem na prve skusky siat, uz sa tesim. Buduci mesiac by sme si chceli zajednat Zlatu salu v Bojniciach, pretoze vieme, ze je ot tam velmi ziadane... Asi tolko zatial, buduce nevesticky, ktore mate svadbu dna 20.09.2008, pridajte sa ku mne a nenechajte ma tu samu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nie s orezávatkami,ja som si kúpila ozdobné nožnice za 20Sk.Kúpila som ich v jednej drogerke. :-D
Odpovedať
boze fakt ja som z toho uplne zmagorena...orezavatko ci ako sa to vola, to chcem na menovky...vies to co robi obrazky normlane mi vypadlo...a to skusas na aky papier? trosku tvrdsi? odkial ho mas copy centrum?
Odpovedať
Profilova fotka
No orezávatka som dostala od sestry asi ich kúpila v Tescu,nožnice z drogérky a papier sme kúpili v Copy centre.Už my z toho šibe.A vy si dávate robiť oznamka? A kde? Koľko vás to bude stáť? ;-)
Odpovedať
praveze neviem, nebola som este mrknut, ale zda sa mi ze oznamka idu tak cenovo od 15 sk vyssie, ci hlupost???+ este k tomu zvlast pozvanie k svadobnemu stolu...fakt neviem musim si rozmysliet ci si ich urobim sama, alebo dame urobit...ty si nebola pobehat co stoja oznamka? kolko ti ich vlastne treba?
Odpovedať
Profilova fotka
No ja len čo som si pozerala na nete tak oznamka stáli od 15Sk vyššie,ale to boli len suché oznamká.Bez pozvánok ku stolu.No a nám ich treba okolo 80-100.To ešte presne nevieme,ale keď nám budú chýbať tak si ich jednoducho dorobíme.Tak aspoň s tým som spokojná.
Odpovedať
ja tiez ratam ze tolko bude treba, kolko hosti budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
No okolo 80 hostí.A vy?
Odpovedať
my velaa ja ani nie ja malo malinko len 20 mozno ani nie...ale drahy bude mat 100
Odpovedať
Profilova fotka
a to kde budete mať svadbu? Tušim som sa ťa to už pýtala ale neviem isto.My U leva.No tak to bude doosť hostí.
Odpovedať
my budeme mat svadbu v dedine kde byva drahy takze vo svinici 20 km od ke...
Odpovedať
Profilova fotka
Aha,a to tých 100 ľudí z jeho strany poznáš.No lebo môj drahý bude mať okolo 40 ľudí a ja ich poznám asi tak 20. :-D :-D :-D
Odpovedať
ta cosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii poznam mozno 10 ludi...:-))))oni su strasne veeelka rodina...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak to som rada že nie som sama čo ich nepozná.No to bude sranda na svadbe.A to musíte pozvať všetkých.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme si to niejaksi rozdelili 40 na 40.
Odpovedať
no pekne, ja by som chcela mensiu svadbu ale tak oni chcu pozvat viacerych takze nic sa neda robit....
Odpovedať
Profilova fotka
No to je jasné. Amimocghodom som si dnes konečne rezervovala moju kaderníčku,tak sa vytešujem.
Odpovedať
no ja som to tiez urobila tusim minuly tyzden kam pojdes? odkial si vlastne z ke?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som z Ke.A moja kaderníčka robí v starej nemocnici a chodím ku nej už 8 rokov.Sme aj kámošky.A ty?
Odpovedať
no viem ze si z ke, ale myslela som z ktorej casti ke...ja som tiez z ke...kvp...ja chodim ku kadernicke tu na kvp tiez kamoska...a chodim tam tiez dost dlho...
Odpovedať
Profilova fotka
No ja som z Furče. Prepáč trošku mi to nepáli,píšem si ťahák na zajtrajšiu zápočtovku do školy.Tak asi preto. :-N
Odpovedať
takze chodis do skoly? ja by som uz asi nechcela...este vam nieco chyba z priprav?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno chodím na Techniku,som vo 4 ročníku. A z príprav no ešte dosť vecí chýba. Máme Kostol,sálu,DJ,kameramana,kaderníčku,moje šaty, kroj na redovy, kozmetičku,no tie oznamká začíname robiť a krabičky.A to je asi tak všetko.A vy ste ako na tom? Ty pracuješ?
Odpovedať
ano ja pracujem...2 rok...no my mame tiez salo, kostol, kameramana, foto,kolace, hudbu, saty, topanky, este oblek pre zenicha...a uz iba take veci ako pohare, oznakma, tusim nic viac...mozem sa spytat? púreco davas tie krabickyy hostom co do nich das? nie je to zbytocny vyhadzov penazi? ja nedavam ziadne darceky...
Odpovedať
Profilova fotka
no my mse sa rozhodli že ich chceme a nie je to až také drahé,robíme si ich sami a jedna nás výjde na 2Sk.Takže dokopy okolo 200Sk.A dáme do nich asi vonné sviečky.Nám sa to páči.Nikto to nebude čakať.
Odpovedať
no jasne...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
A kde ste kúpili poháre?
Odpovedať
no ved ja pohare praveze nemam to mi chyba
Odpovedať
Profilova fotka
aha, no my sme pozerali v tescu také jednoduché na šampáňo.Tak že si ich kúpime a dáme si potom na ne vypísať mená a dátum.
Odpovedať
Ahojte kocky, no vy ste to tu vcera rozbehli, konecne niekto. Emmilly ani ja si nejako netrufnem na oznamka sama, pritom by ma to urcite bavilo. Topa pohare chcem presne aj ja len nejake obyc a potom tam nieco nastriekam so striebornym sprejom.
Odpovedať
Profilova fotka
silvuskaa: No to je dobrý nápad s tým sprejom.A ty čo už máš zajednané.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?